Gildia Uniesienie Albion Online Eu

Zapraszam wszystkich nowych jak i starych graczy zaczynających przygodę w Albion online na serwerze eu do wspólnej gry oferujemy pomoc od pierwszego dnia przyjazną atmosferę
Wspólne contenty link do discord: https://discord.com/invite/Sn9XHJxp

nie polecam, gidia to totalne trolle i toxic atmosfera. mydlą oczy pomocą i nauka gry a polowa z nich nie wie jak sie klika w komputer i trolluja własne party

Zgadzam sie z przedmówcą, byłem w tej “gildii”, patologia to raz, ale mozna sie przywyczaic do “patologicznego chumorku”, dwa ze Ci ludzie nie wiedza co robia, przedstawiaja sie jako weterani a na raidzie biegaja jak szczury bez glowy, zamiast komunikacji darcie ryja po alkoholu, wygrywa ten kto rzuci kurwą glośniej, omijać z daleka!

1lajk

Wyżej napisane komentarze to propaganda członków gildii opozycyjnych ponieważ nie godzą się z faktem że ktoś potrafi lepiej zarządzać gildią od nich

Zreportuj ich jeśli kłamią

O jest naczelny janitor dla ktorego konstruktywna krytyka istnieje tylko jezeli jest dobra, jezeli negatywna to juz klamstwo zreportuj/zbanuj xD

Jezeli taki czlowiek pilnuje tu porzadku, to nic dziwnego ze ten portal to syf

Jak tam twoje multikonta? Widzimy je

Ze z myśleniem masz problemy to już wiemy, z blefowaniem też Ci nie idzie, to moje jedyne konto na tym syf portalu xD

Pewnie sporo musisz się spocić żeby ciągle podmieniać internet na inne sieci. Hardcorowy cel w życiu - tak trzymaj :smiley:

ps. swoją drogą jakim trzeba być przykurczem intelektualnym, żeby robić multikonta, na każdym utrzymywać inny adres ip tylko po to żeby dojeżdżać ludzi w sieci… omg :smiley:

Ty kurwa idioto XD A pomyslales ze moze to nie sa multikonta tylko Twoja schizofrenia kaze Ci tak myslec XD ?

EDIT: Ja to forum odpalam raz na X dni tylko zeby sie z Ciebie posmiac, ale widze kompleksy uderzaja mocno, albo i nie kompleksy a rzeczywitosc, ludzie Cie nie atakuja tylko “krytykuja” a Ty myslisz ze to wszystko to jakis jeden gosc, w dodatku ja XD W obawie o Twoje zdrowie psychiczne polecam maly detox od internetu i porade specjalisty.

Zabolało dupsko xD Trafiłem w punkt widzę image

Pełen profesionalizm XD
@guru zadbajcie o zdrowie psychiczne waszych woźnych