Glidia

Witam ,mam pytanie ,ponieważ teraz jest ten jeden serwer to wszystkie polskie glidie się na niego przeniosły ?Chciałbym do jakiejś silnej Polskiej Glidi dołączyć ,lecz jak znam życie przyjmują tylko osoby które mają ten 40+.Kiedyś byłem w...szkarłatna coś... jakoś tak też podobno silna polska glidia może ktoś kojaży nazwę i czy rekrutują z chęcią by dołączył.A przygode w allodsie zaczynam już 8 raz ,ponieważ gdzieś koło lvl16-18 mi się nudził a wiem ,że end game jest dobry i pvp całkiem całkiem.

Szkarłatna Nawałnica. Ogłaszają się czasem i większość polskich gildii przyjmuje każdego. Tam w dolnej po lewej zakładce masz coś takiego jak ogłoszenia.

Piszesz, że zaczynasz 8 raz i zawsze kończyłeś "około " 16-18 poziomu?

!?!

Przecież teraz też to się tak skończy. Czemu nagle, za dziewiątym razem, ta gra miałaby Ciebie porwać na długie tygodnie?
Co do gildii natomiast, to nie będzie Ci łatwo znaleźć coś na dłużej. Powód jest prosty, populacja tej gry i cała społeczność poleciała totalnie. Niestety, ale nie wytrzymała próby czasu. Większość polskich gildii, które osiągały sukcesy jeszcze jakiś czas temu, "powymierały".[Oczywiście nie nawiązuję tu do wszystkich, a do sporej części].

Zastrzegam natomiast, że nie wiem jak to jest odczuwalne, odkąd powstał europejski serwer z połączenia kilku "narodowych". Być może to coś dało, a spadek populacji jest dzięki temu dużo mniej odczuwalny i gra się dużo przyjemniej. Chętnie zapoznam się z opiniami osób, które aktualnie grają ;).

Mam również nadzieję, że dostaniesz jeszcze jakiś bardziej pozytywny i konkretniejszy odzew niż mój ;).

Wiesz to o podchodzeniu do gry to było dokładnie tak.1.Zrobiłem w całym czasie grania w Allodsa 3 konta z czego teraz używam jednego ,ponieważ reszty pasów nie pamiętam i na tym koncie własnie mam takowy LVL wiec sądzę ,że wytrwam już żeby dojść do czegoś więcej np.End Game.Poza tym miałem dużo rzeczy na głowie dlatego zawsze musiałem ją zawieszać.

Witam ,mam pytanie ,ponieważ teraz jest ten jeden serwer to wszystkie polskie glidie się na niego przeniosły ?Chciałbym do jakiejś silnej Polskiej Glidi dołączyć ,lecz jak znam życie przyjmują tylko osoby które mają ten 40+.Kiedyś byłem w...szkarłatna coś... jakoś tak też podobno silna polska glidia może ktoś kojaży nazwę i czy rekrutują z chęcią by dołączył.A przygode w allodsie zaczynam już 8 raz ,ponieważ gdzieś koło lvl16-18 mi się nudził a wiem ,że end game jest dobry i pvp całkiem całkiem.