Global WoW

Witam.

Grając ciągle na prywatnych serwerach naszła mnie myśl czy może by tak nie przetestować globalnego i tu moje pytanie się otwiera do graczy którzy na nim obecnie grają lub tych którzy się orientują, a mianowicie

  • jaki był by koszt abonamentu
    oraz
  • musiał bym dokupować podstawkę i dodatek?
  • czy na globalnym jest taka opcja aby później za zbieranie jakichś punktów można zmienić frakcję, rasę , nick itd.
  1. Abonament kupisz za około 100 zł na 2 miesiące np. g2a lub możesz wykupić od blizzarda ale na ich stronie chyba jest trochę drożej.
  2. Kupujesz abonament i masz wszystko oprócz najnowszego dodatku czyli Battle for Azeroth, które możesz kupić od razu i dostać boost na 110 poziom albo dokupić później.
  3. Takie opcje są dostępne tylko za pieniądze. Jest tylko opcja, że można kupować abonament za gold z gry tylko trzeba go sporo pofarmić.
    Ogólnie to chyba wybrałeś najgorszy moment do rozpoczynania gry na globalu ale pewnie jako nowy gracz będziesz miał mnóstwo rzeczy do robienia.

Bartas_7 piszesz że zły czas , czyli lepiej abym grał od startu BfA czy czekał lepiej na nowszy?
A tak ogólnie chciał bym kupić to w miarę jak najtaniej z tego względu że chciał bym zobaczyć czy mi się global spodoba

Jak chcesz sprawdzić czy ci się podoba to kup po prostu abonament nawet na miesiąc za 50 zł, a co do złego czasu chodziło mi o to, że najnowszy dodatek wg nie spełnił oczekiwań graczy i w wiekszości jest to kopiuj wklej dodatek legion ale jak nie grałeś w legion to bfa może ci się bardzo spodobać.

Z dodatkiem Legion miałem jedynie styczność na prywatnym serwerze.

więc na 1 miesiąc zmieścił bym się w cenie około 50zł + gra, z którą zmieścił bym się chyba w granicach około 200 zł

Jeśli nie masz ciśnienia na to aby ogrywać BFA a po prostu sprawdzić jak to jest na Globie to wydasz tylko 50 zł :wink: Kupując Abonament dostajesz wszystkie wcześniejsze dodatki (czyli wszystko do legionu włącznie). Jak Ci się gra spodoba to wtedy możesz kupić sobie BFA i dalszy Abonament.
Osobiście według mnie nie warto obecnie grać w WoW`a i płacić za to Abonamentu, jeśli miałbym wrócić do gry P2P to wybrałbym FF XIV

W sumie dzisiaj sobie rano myślałem o tym i chyba jak już bym miał zacząć grać to na starcie z nowym dodatkiem który by wychodził ale dzięki tak czy inaczej za odpowiedź Velarusa.

Aby nie tworzyć następnego tematu dopisuje do tego.
Czy jest dalej trial w WoW gdzie można do 20 lvla pograć i jak i co zainstalować ? tylko nie wiem czy jest to dalej akualne

Pobierasz battle.net, następnie się logujesz zaczynasz pobierać wowa po chwili(bo nie musisz mieć 100%) wchodzisz do gry i zaczynasz zabawę do 20 poziomu. Jeżeli chcesz grać dalej dokupujesz abonament i grasz do 110 poziomu, a jeżeli chcesz jeszcze więcej dokupujesz dodatek i masz full content.

raczej nie wiem czy był by sens grać do 110 raczej wolał bym dokupić nowy dodatek, w końcu w tej grze gra zaczyna się od maxymalnego lvla, ale czy jak bym dokupił nowy dodatek to musiał bym levelować postać od zera nawet jak zagrał bym ten trial?

nie, po zakupieniu Abonamentu / Abonamentu + dodatek grasz dalej z postacią z traiala. Razem z BFA dostaje się bost do 110 lev więc i tak 10 nic nie dających poziomów musisz wbić aby mieć max lev. Czy ja wiem czy zaczyna się od max lev… samą grę możesz zobaczyć na wcześniejszych dodatkach, zobaczyć ile ludzi, jak często np na dungeona się wchodzi expiąc, pytanie czy na start chcesz wywalić kasę na Abonament + dodatek

i tak kupując dodatek musisz kupić abonament tylko, że przy zakupie dodatku dostajesz boost do 110 levela (max jest 120) i zaczynasz od razu od najnowszego. w każdym bądź razie możesz sobie w każdej chwili zagrać na trialu do 20 poziomu bez żadnych ograniczeń nie licząc właśnie poziomu i max golda i chyba walk petów, a potem kontynuować grę dalej na tej samej postaci(po zakupie abo).