Gloria Victis kiedy i czy będzie darmowa z czego będzie utrzymywana

Witam mam takie pytanie czy gloria victis będzie darmowa jak tak to kiedy? I z czego ta gra będzie utrzymywana? Item shop czy coś innego żeby nie było tak jak w Aionie że bez gold packa nie można handlować z innymi graczami.

Bo zastanawiam się czy nie kupić jej na gwiazdkę jak będzie promocja na steam. Ale czy nie będzie tak że ja ją kupie a od 2018 będzie darmowa i niepotrzebnie wydam kasę . Jak myślicie jak bym ją kupił to potem był miał większe przywileje niż gracze co będą ją mieli za darmo?

np jakieś konto veteran że mógł bym sprzedawać i kupować rzeczy od graczy a ktoś kto ma za darmo nie będzie mógł tego robić

W ogóle czy warto według was w nią grać czy jest warta swojej ceny?

Dziękuje liczę na liczne i rzeczowe odpowiedzi

ostatnio chyba za 12 zeta można było ją dostać, kumple kupili, pograli chwile i do teraz tego nie włączyli. ktoś tu już pisał, że w tej grze siedzą tylko zapaleńcy. to jest beta także kontent jest mocno ograniczony, a no i model b2p.

Ale chodzi mi o to czy jak raz ją kupie to będę mógł grać cały czas tak jak to jest z gluid wars? Gdzie ją można kupić za 12 zł na razie na steam jest za 20 euro. Dlaczego ta gra jest tylko dla zapaleńców mocno wciąga? Czy chodzi o to że trzeba bardzo długo grać

żeby coś osiągnąć? Dopracowana jest ta gra w miarę po takim czasie? Dlaczego ty nie chcesz w nią grać

Robią już 7 lat, dalej early access i bety. Może nie rękę, ale mogę postawić konto na steamie, że ta gra nie wyjdzie w 2018. Możesz kupić, ale imo straszny gniot, rozwijany w ślimaczym tempie i nadal praktycznie bez kontentu.

nie polecam te wszystkie newsy ze niby takies systemy walki z wiedzmina i inne gówna to tylko tak zeby zrobić trochę szumu bo prawda jest taka ze jak wejdziesz do gry i zagrasz (wiem bo mam juz ze 3 lata) to gra nie oferuje nic kompletnie nic bug na bugu i drewno, szkoda nawet złotówki

1lajk

Witam mam takie pytanie czy gloria victis będzie darmowa jak tak to kiedy? I z czego ta gra będzie utrzymywana? Item shop czy coś innego żeby nie było tak jak w Aionie że bez gold packa nie można handlować z innymi graczami.

Bo zastanawiam się czy nie kupić jej na gwiazdkę jak będzie promocja na steam. Ale czy nie będzie tak że ja ją kupie a od 2018 będzie darmowa i niepotrzebnie wydam kasę . Jak myślicie jak bym ją kupił to potem był miał większe przywileje niż gracze co będą ją mieli za darmo?

np jakieś konto veteran że mógł bym sprzedawać i kupować rzeczy od graczy a ktoś kto ma za darmo nie będzie mógł tego robić

W ogóle czy warto według was w nią grać czy jest warta swojej ceny?

Dziękuje liczę na liczne i rzeczowe odpowiedzi