Gold pack

Witam, tak wiem że ten temat był już wałkowany XX razy, nie mniej jednak, chciałbym was zapytać jak to aktualnie wygląda, tzn. czy pierwszego gold packa muszę koniecznie kupić za realne pieniądze, przyjmijmy że mogę grać w pełni za free, to na jakim servie aktualnie jest sens zaczynać grę?!

Masz rację. Temat wałkowany miliard razy więc nie będę opisywał tego po raz miliard pierwszy. Co do serwera to tylko Barus. Chyba nadal jeden z największych pod względem populacji serwerów.

Pierwszego GP możesz kupić w np. Saturnie za 10 zł... jak chcesz zbierać to polecam czekać na event... możesz zarobić nawet na 10 gp. Serwer polecam polski

Nie myślałem że GP jest tak tani, i dostępny sklepach, w takim razie dziękuję bardzo.

!!! Kod jest JEDNORAZOWY !!!

Kolejna pula pytań, mianowicie, czy mogę spokojnie grać beż GP do lvl cap`u, i dopiero wtedy kupić owego GP, jeśli nie to na ok. którym lvl`u najlepiej zafundować sb GP?

Aaa... nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa, czytałem kiedyś że są czasem gildie które są w stanie zafundować pierwszego GP, nie chodzi o to że jestem biedny, ale w moim mieście jedyny saturn jaki był jest już zamknięty, a w media expert wydaje mi się że raczej nie dostanę GP, chyba że jednak... Z góry dziękuję za pomoc.

Wbij 65 potem możesz się martwić o GP.

okey, dzięki za info.

Jak cos to moge sprzedac gp za 14zl.

Bezpieczna transakcja przez allegro gdzie mam prawie 1000 pozytywow, jak cos to pm :)

Nie kupuj za zł! exp do 65, nie wydawaj kasy na pierdoły, a na pewno uzbierasz wystarczającą sumkę na zakup.

Nie kupuj za zł! exp do 65, nie wydawaj kasy na pierdoły, a na pewno uzbierasz wystarczającą  sumkę na zakup. 

napewno nie uzbiera :)i nie wprowadzaj w blad ok ? Bo niemozliwe jest aby zarobic 100kk do 65 lvla.Chyba , ze 65 wbijasz 2-3 miesiace..

napewno nie uzbiera :)i nie wprowadzaj w blad ok ? Bo niemozliwe jest aby zarobic 100kk do 65 lvla.Chyba , ze  65 wbijasz 2-3 miesiace..

proszę cie 3 tygodnie sam zaczynałem i jakoś kupiłem gp?! ehh

proszę cie 3 tygodnie sam zaczynałem i jakoś kupiłem gp?! ehh

Po 3 tygodniach nie mozesz miec wiecej niz okolo 50kk kinach :) Nie wiem kiedy grales napewno nie dzis - samemu tego nie da sie zrobic i tyle na temat ;)Limity golda. Ew majac kogos zaufanego kto da Ci gp a Ty mu przekazesz kase + spzredasz nagromadzone itemy w wh i doplacisz.

GP obecnie kosztuje 100kk na barusie.

Witam, tak wiem że ten temat był już wałkowany XX razy, nie mniej jednak, chciałbym was zapytać jak to aktualnie wygląda, tzn. czy pierwszego gold packa muszę koniecznie kupić za realne pieniądze, przyjmijmy że mogę grać w pełni za free, to na jakim servie aktualnie jest sens zaczynać grę?!