Gold z allegro

Witam forumowiczów.

Chciałbym kupić sobie gold w większej ilości.

Powiedzcie mi jak to jest że na stronie wota przez DAO pay jest 210zł a na allegro jest za 150(14500)? Raz kupiłem 2500golda i jak dotąd wszystko jest OK.

Nie mam pojęcia jak to działa - aż taka różnica ceny...

Podobno oni to robią przez dao pay ale to się kupy nie klei.

Proszę pomóżcie ;)

Na allegro nigdy nie będzie pewności czy ktoś w końcu nie zrobi Cię w jajo, a zwłaszcza przy większych ilościach waluty z gry.

Jeżeli twórca sam oferuje sprzedaż czegokolwiek do swojej gry, to lepiej brać od niego, czyli pewnego źródła. Wspierając osoby stojące za np. konkretnym tutaj WoT, tylko zyskujesz, ty i reszta graczy. Dzięki temu w WoT dostaliśmy nową nację z czołgami jakoś niedawno temu, a jeszcze wcześniej przecież poprawioną znacznie fizykę gry i nowy system renderowania grafiki. To także np. na WCG pojawił się finał tego tytułu. Wargaming.net wydaje mi się że robi pożytek ze swoich zysków, więc warto wspierać to co ambitne, ciekawe i udane, bo dzisiaj naprawdę jest tego mało.

Na allegro nigdy nie będzie pewności czy ktoś w końcu nie zrobi Cię w jajo, a zwłaszcza przy większych ilościach waluty z gry.

Z tym to nie problem, najgorsze jest to że możesz dostać bana za takie "lewe" złoto

Oj kolego. Za kupowanie golda z innych stron jest BAN.

nie ban, trzeba uregulować wpłate , kumple z klanu musieli po 400 wpłacić :P

A stad? Tyle osob kupiło 100% pozytywów :Dhttp://allegro.pl/2500-gold-world-of-tanks-wot-gg-dostepny-30-min-i3258882458.html

UP Ale i tak szansa na bana jest pomimo tych 100% pozytywów...

Ale to jest robione przez telefon, to przeciez bym nie dostał golda jakby nie uiścił opłaty :D

Ale to jest robione przez telefon, to przeciez bym nie dostał golda jakby nie uiścił opłaty

Na sprzedaż waluty z danej gry, monopol ma twórca tejże gry. To czym handluje ten allegrowicz jest nielegalne. Podobnie ban może polecieć za kupowanie od takich ludzi.

Z tego co się dowiedziałem to (w skrócie) facet na tym goldzie zarabia w taki sposób, że oszukuje support dao pay (*wyjaśnienie skasowałem, you know why*). To także WG podobno całkiem niedawno banował za kupowanie golda z innych źródeł niżeli oficjalne.

Każda sprawa związana z handlowaniem wirtualnymi rzeczami jest nielegalna, czy to konto WoWa czy gold z Diablo 3. I nie ma tłumaczenia, że sprzedajesz "czas" spędzony w grze, ban w końcu poleci na sprzedawcę allegro i kupującego od takich źródeł, a więc warto kupować tak jak należy (z powodów w moim poście wyżej).

UP Tak była fala banów i wydana kasa poszła w błoto...

ale drogie dzieci jeżeli jest allegro od firmy która sprzedaje wszystko do różnych gier od premium po waluty to jest legalne bo oni zarabiają na różnicy waluty komórkowej to tak jak play ma darmowe do wszystkich a do play jest 64 grosze /min teraz może już nie mam ale tak było na starcie play oni na tym robią współpracują z firma telekomunikacji . Jeżeli ktoś ma inaczej to jest oszust !

ale drogie dzieci jeżeli jest allegro od firmy która sprzedaje wszystko do różnych gier od premium po waluty to jest legalne bo oni zarabiają na różnicy waluty komórkowej to tak jak play ma darmowe do wszystkich a do play jest 64 grosze /min teraz może już nie mam ale tak było na starcie play oni na tym robią współpracują z firma telekomunikacji . Jeżeli ktoś ma inaczej to jest oszust !

Nie wstydź się udostępnić przykładową firmę tego typu.

Dzięki :)

CO ZA BANDA OSZUSTÓW. COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE PISZĄ TU WŁAŚNIE CI KTÓRZY SPRZEDAJĄ TEN GOLD...

Jedynym legalnym źródłem golda jest oficjalna strona wargaming. Zbanuja wam za to konto dopóki nie wpłacicie naleźnej kwoty (ceny za jaką zakupilibyście gold normalnie), to znaczy że zapłacicie za gold dwa razy. Były już fale banów ale widzę że ludzie dalej nie wiedzą o co chodzi. Nie cieszcie się że kupiliście gold na allegro i od miesiąca nic się nie stało. Bana możecie zarwać nawet po roku...

Dobra to kupie paysafecardem

CO ZA BANDA OSZUSTÓW. COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE PISZĄ TU WŁAŚNIE CI KTÓRZY SPRZEDAJĄ TEN GOLD...Jedynym legalnym źródłem golda jest oficjalna strona wargaming. Zbanuja wam za to konto dopóki nie wpłacicie naleźnej kwoty (ceny za jaką zakupilibyście gold normalnie), to znaczy że zapłacicie za gold dwa razy. Były już fale banów ale widzę że ludzie dalej nie wiedzą o co chodzi. Nie cieszcie się że kupiliście gold na allegro i od miesiąca nic się nie stało. Bana możecie zarwać nawet po roku...
Jełopie ty jesteś z Afryki Jeżeli ktoś robi telefonicznie to się nie da wycofać !!! jeżeli są firmy które to robią normalnie ! te po 150 k komentarzy +

to cie nie zbanują bo oni robią kasę tylko na podatku VAT !!!!!!!! co za dzieci jeżeli wasza klan dostał bana to co ja poradzę jak się rzucili na jakąś mega taniochę !

TO CO NA ALLEGRO SPRZEDAJA TO "LEWE" ZLOTO, LEPIEJ KUPUJ Z OFICJALNEJ STRONY WTEDY WSPIERASZ GRE, CO Z KOLEI PRZYNOSI KOLEJNE UPDATY

Jełopie ty jesteś z Afryki Jeżeli ktoś robi telefonicznie to się nie da wycofać !!! jeżeli są firmy które to robią normalnie ! te po 150 k komentarzy +to cie nie zbanują bo oni robią kasę tylko na podatku VAT !!!!!!!! co za dzieci jeżeli wasza klan dostał bana to co ja poradzę jak się rzucili na jakąś mega taniochę !

Oczywiiiiściee... Każdy tak pisał. Podatek vat, darmowy telefon służbowy, wiele innych bajek. Pozytywne komentarze wynikają z tego że ludzie stawiają pozytywy je zaraz po otrzymaniu golda, gdy ban w niektórzych przypadkach był za gold kupiony jeszcze na becie ;).

Do graczy: Polecam przeczytać regulamin. Złoto z innych stron niż strona WoT w jakiejkolwiek postaci jest NIE-LE-GAL-NE.

Dziękuje, dobranoc. Koniec tematu. I nie dajcie się zwieść tańszym goldem. Nie ma nic za darmo, nawet wpi****u.

Kupowanie na allegro to 50% szans masz na to że nikt Cię nie oszuka. Już nie raz było że a to ktoś nie dostał tego golda albo dostał bana od modernizacji WoT'a.

Kupujcie gold na allegro dalej, już raz była przecież ogromna fala banów i trzeba było ponownie te złoto wykupić przez stronę WoTa, gdzie niektórzy na allegro pokupowali złota za ponad 500 zł, a później płacz :)

To temat o Tankach, nie o górnictwie ;) Wałkujemy go już długo i każdy chce coś powiedzieć, tylko patrzeć na daty ostatnich wpisów nie za bardzo się chce :P

Do moderacji: pora zamknąć ten temat, został już wyczerpany w 120%