Gorąco polecam Shroud of the Avatar (przeczytajcie)

ile ci głupi człowieku zajmie ściągniecie 10 gb ?

Ale po co skoro mam dane i na nich sie opieram ? Nie chce się powtarzać 1000 razy nie podałeś ani jednego arguemtnu czy potwierdzenia na twoje słowa że jest inaczej ( ja podałem 3 na poparcie moich) To po co mam marnować czas?

3lajki

dziękuję już panu dobrze ?

Szkoda bo nudzi mi się :frowning: ehh no ale GG

2lajki

z tymi danymi to dojebałeś - bo żadne z tych trzech nie są wiarygodne - a że gra jest od lorda britisha coś ci chociaż daje do myślenia ?

No tak dane steam sa wysysane z palca… aktywnosc ofrum przeciez tez wyssana z palca… ludzie grajacy w gre ktorzy okreslaja ile jest graczy tez wyssane z palca… Twoje “bo tak” jedyne prawdziwe dane dobrze…

Lord Bristish facet ktory byl wspoltworca ultimy prawie 50 lat temu i natym opeirwasz ze gra ma byc super nie no wymiekam .xD

To tak jakbym rzucil argument a wiesz ze ta gre tworzy Atari i opeiral na tym marketing frima ktora najlepsze lata miala rowniez 50 lat temu … bez jaj

2lajki

co ci daje dane steam jak jest wersja oficjalna i truidno powiedzieć jaka jest proporcja pomiędzy tymi dwoma ? o forum już napisałem 1 usd - i do tego mało potrzebne to forum bo na global czacie ludzie pytają jak czegoś nie wiedzą - 50 lat temu ? to wtedy istniały komputery ? ultima ma ze 20 - 25 lat - może 28 - ale jest jedną z bardziej znanych gier - i do tej pory ma sporo graczy i oddanych fanów - mi to cos mówi tobie nie …

EKHM 1 usd mówisz https://www.shroudoftheavatar.com/forum/index.php?threads/players-numbers.168885/ zaoraned… konto stworzone sekunde temu . Jeszcze jakies wymysly ?

Ultima I: The First Age of Darkness (1981)

nom zaorane jakiś error mi linkujesz - to jest 40 lat nie 50 - ja mówiłem o ultimie online - o singlach nawet nie wiedziałem - no to kolejny argument za hehe

image

Mowiles o Lord British wiec no ekhm peirwsze pojawienie sie w 1981 …

więc tak jak mówię - ultima ma z 25+ być może lat i nie wymiękła - a to jest nowszy i lepszy moim zdaniem produkt - ale akurat (bo grałem) ultima nie ma żadnego ciekawego endgame’u (nie znalazłem takowego przynajmniej) - i jak ci się nudzi przejrzyj mój post jeszcze raz - dodałem prawie drugie tyle - a i z tego 1k przynajmniej połowa podejrzewam ma spory problem ze zmianą gry (widzę o czym i jak gadają ludzie) być może to też po części zasługa RMT ale dla mnie była prawie perfekcyjna jak ją już lepiej poznałem (kiedy nie wiedziałem o RMT) … moje zdanie (bardzo cenione we wszechświecie ^^) jest takie że to gra dla wartościowych ludzi - być może dlatego różne info i recenzje są zatuszowane :slight_smile:

Powiem tak, według mnie dobra gra zawsze obroni się sama. Widocznie ta aż tak dobra nie jest skoro tak mało ludzi w nią gra. Bo nawet niech to będzie 200-300 osób. To jednak trochę za mało.

2lajki

Według mnie jeżeli gra jest dobra a twórcy nie działają negatywnie, to taka gra z słabym marketingiem i tak zbierze masę graczy. Po drugie twoje zachowanie jeszcze bardziej zniechęca do pogrania w to. Po trzecie jeżeli gra jest f2p i nie potrafi zebrać większego społeczeństwa to jest coś nie tak. Ja bym na twoim miejscu się wreszcie pogodził z tym że gra ledwo zipie, i poszedł na podobne jak Albion czy Runescape…

3lajki

steam chart nie pokazuje rzeczywistych liczb a czasami te odbiegają tak mocno że są o ok10 000% przesadzone, albo za małe.

Myli się kilka procent w tą czy drugą. Nie zmienia faktu że gra ledwo zipie, opinie są mierne, forum nie aktywne, do tego ludzie mają błędy z klientem. Po co siłą nakłaniać ludzi by grali w crapa, kolega pewnie jakieś profity od Adminów dostanie…

1lajk

“Gram to wiem co mówię”, ale nie pokażę, że tak naprawdę jest tylko macie mi uwierzyć na słowo - XDD
“Ile Ci głupi człowieku zajmie ściągnięcie 10GB?” - XDD Może kwestia taka, że nie chce marnować czasu na download czegoś, co jest martwe i dodatkowo spędzać czas w świecie gry by się o to upewnić xD
“z tymi danymi to dojebałeś - bo żadne z tych trzech nie są wiarygodne” - To może podaj jakiekolwiek żródla, które będą wiarygodne i jakkolwiek przekonywujące, a nie ciągle pierdolenie, że “gram to wiem co mówię”.

Pomijam SteamCharts i ilość, którą wyświetla przy cliencie stand-alone, ale ich twitter nie ma nawet 1k obserwujących. Transmisje na twitchu patrząc po powtórkach i wyświetleniach są jak przeciętny mały streamek. Na discordzie ledwo 830 osób online, z czego część to też administracja i moderacja, więc nie jest to wynik, którym można by było się chwalić xD Na twitchu brak jakichkolwiek transmisji innych graczy, a jak już są to praktycznie z kilkoma osobami, co tylko dobija “żywotność” tej gry.

Samo twoje nastawienie to zachęcenia i przekonania kogoś, że jednak się myli jest tak chujowe, że daleko z takim czymś nie zajedziesz jeśli chcesz zgarnąć kilku nowych graczy.

Wisienką na torcie jest stwierdzenie “moje zdanie jest takie że to gra dla wartościowych ludzi” - XD Bo Ty tak uważasz? Wiesz czym jest gust? Wiesz, że nie każdemu musi się podobać Twoja gra i ktoś może uznać, że dla niego inna gra jest dla wartościowych ludzi? Na jakiej podstawie w ogóle stwierdzasz, że jest dla wartościowych ludzi? XD

Tuszowanie recenzji i info? Wtf? xD To raczej świadczy o tym, jak słaba jest jeśli trzeba coś ukrywać xD

Edit: polecam https://www.youtube.com/watch?v=g8oss_hss3I (chociaż obstawiam, że co poniektórzy nawet pewnie pisać po angielsku nie umieją, to co dopiero słuchać)

5lajków
  • Minimum:

  • OS: Windows 7 64 bit or newer

  • Processor: Quad Core 2.4 GHz or faster

  • Memory: 12GB RAM

  • Graphics: DirectX 11 Compatible NVIDIA 960/AMD 560

  • DirectX: Version 11

  • Network: Broadband Internet connection (Not required for Offline mode)

  • Hard Drive: 22 GB available space

  • Recommended:

  • Processor: Quad Core 2.8GHz or faster

  • Memory: 16 GB RAM

  • Graphics: DirectX 11 Compatible AMD Radeon R9 / NVIDIA GeForce GTX 1070

  • Hard Drive: SSD

4lajki

Ta gra to martwy złom, patrząc na statystyki i opinie, a autor tematu, tylko zniechęca do grania, swoją słabą postawą i brakiem umiejętności przekazywania informacji i prowadzenie dyskusji. Jeżeli tacy wartościowi ludzie jak Ty grają w tę grę, to ja odpuszczam.

7lajków

Mnie osobiście post o grze bardzo zainteresował, 5h gry za mną. Spotkałem dwójkę osób mających kilkuletnie doświadczenie z grą. Jednego pytając o ilość ludzi w to grających odpowiedział, że w danej chwili ma setkę graczy w znajomych online. Przemierzając jedno z głównych miast można było zaobserwować bardzo dużo contentu stworzonego przez graczy - między innymi customowe nieruchomości z prywatnymi auction housami i crafting tablami, jeden domek wręcz przeznaczony był tylko i wyłącznie na treści dla nowych graczy, związane z poradami jak zacząć grać (bardzo mi to przypomina stawianie nieruchomości z Fallout 76). Przez te 5h w startowej lokalizacji spotkałem czwórkę nowych graczy, w tym Polaka. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że gra na pewno powinno zainteresować osoby lubiące sandboxy z szeroką gamą life skilli. Na temat contentu PvE i PvP się nie wypowiem. Gra ma również bardzo ciekawy combat. Można albo przypisać sobie skille na stałe do bara, bądź stworzyć deck ze skilli, który losuje je i wrzuca na bar co przekłada się również na tańsze zużycie energii. Podróżując po globalnej mapie świata widać oblegane lokacje graczy. Na chwilę obecną przypuszczam, że spędzę z grą dużo czasu.

Niezłe alt konto xD. Gra jest martwa.

5lajków