GoT- gdzie oglądać?

-Witam.

Oglądając mojego ulubionego youtube'era (rojo) wspomniał on coś o Game of Thrones.

Z ogromną chęcią chciałbym obejrzeć kilka, kilkanaście... kilkadziesiąt odcinków.

Stety z braku fundyszy HBO zostanie jedynie w mojej wyobraźni...

Chciałbym prosić o stronę gdzie jest w miare kompletna kolekcja odcinków i poukładana w kolejności, bo do tej pory albo znajduje, niekompletne albo pomieszane typu 1,7,2,9,5,6

@ może to mój błąd, ale nie wiem czemu wszystko co znajduje w google znajduje się na stronach angielskich

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Zamykam, właśnie kolega na facebooku dał mi link http://zalukaj.tv/serial-online/53118/winter_is_coming.html

przepraszam za spam....

polecam wykupic pakiet hbo, w koncu to nie jest majatek

Na ten "Nie Majątek" i tak wielu ludzi nie stać.

Czasami na zalukaj mogą być przeciążone serwery, więc jak coś to wejdź na: Kinoman.tv/Cda.pl

iitv.info

Na ten "Nie Majątek" i tak wielu ludzi nie stać.Czasami na zalukaj mogą być przeciążone serwery, więc jak coś to wejdź na: Kinoman.tv/Cda.pl

Czyli jak mnie nie stać na samochód to powinienem go ukraść? Bo mnie nie stać było, panie sędzio. Ja niewinny jestem!

no tak, znowu mądre porównanie oglądania filmu w internecie do kradzieży samochodu ;p

ps. od siebie mogę polecić cda, nie tylko do got`a

Czyli jak mnie nie stać na samochód to powinienem go ukraść? Bo mnie nie stać było, panie sędzio. Ja niewinny jestem!

Czyli wyjdź :)

btw. polecam CDA, ale czasami serwery są przeciążone i ledwo strona chodzi.

Wszystkie odc. Gry o Tron za darmo, z lektorem itd. znajdziesz na cda.pl.

temat zamknięty, zostaje z zalukaj i cda

btw. wiecie, że za obejrzenie Drogówka na yt będzię grzywna 500zł ?

-Witam.

Oglądając mojego ulubionego youtube'era (rojo) wspomniał on coś o Game of Thrones.

Z ogromną chęcią chciałbym obejrzeć kilka, kilkanaście... kilkadziesiąt odcinków.

Stety z braku fundyszy HBO zostanie jedynie w mojej wyobraźni...

Chciałbym prosić o stronę gdzie jest w miare kompletna kolekcja odcinków i poukładana w kolejności, bo do tej pory albo znajduje, niekompletne albo pomieszane typu 1,7,2,9,5,6

@ może to mój błąd, ale nie wiem czemu wszystko co znajduje w google znajduje się na stronach angielskich

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Zamykam, właśnie kolega na facebooku dał mi link http://zalukaj.tv/serial-online/53118/winter_is_coming.html

przepraszam za spam....