Gpotato vs Webzen

Witam.

Gdzie mniejszy p2w?

Gdzie więcej polskiej społeczności?

Jak uważacie, gdzie lepiej rozpocząć grę? Całkowicie od 0.

Webzen.

Zresztą to i to, to, to samo bo Webzen kupił gpotato za 20kk.

dokładnie, pół roku temu Webzen stał się włascicielem gPotato/Gala-Net (które nie nazywa sie juz Gala-Net, tylko Webzen West i Webzen Dublin)

A dlaczego ograniczać wybór tylko do tych dwóch firm? Jest wielu dobrych wydawców, którzy nie wypuszczają crapów pay to win (a dla mnie takim właśnie crapem jest Allods).

Graj od takich takich twórców którzy mają 50 gier które przynoszą zyski wtedy p2w z 2 gier ogranicza się do *więcej miejsca, lepsze potki* w 50grach

C9 nigdy nie był gra p2w... I nie będzie. Is nie daje ci przewagi nad przeciwnikiem. Jedynie co oferuje is w c9 to duperelki i kostiumy.

Ja grałem na Webzenie od CBT i nigdy ni było problemów.

Webzen i ziemniaczki to już w sumie jedność. A oceniać C9 jako grę p2w to tak jakby mówić że np. LoL jest grą p2w bo można kupić skórki (z czymże w C9 są kostiumy do postaci)

Jak by nie patrzec to te kostjumy mimo wszystko daja jakies tam staty ...

Osobiście jestem na NIE Dla Ziemniaków ;x Więc ofc Webzen.

A jak mają się pingi?Na której wersji są mniejsze ?

Witam.Gdzie mniejszy p2w?Gdzie więcej polskiej społeczności?Jak uważacie, gdzie lepiej rozpocząć grę? Całkowicie od 0.

Nie ma żadnej różnicy gPotato=Webzen. To jakiego launchera używasz to tylko Twoja sprawa. Serwery są te same.

Polecam Webzen bo ciagle jest jump event dzieki ktoremu startujemy od 20lv postaci plus dostajemy runy na zmiane klasy kiedy chcemy.

Gpoteito oferuje na start 1lv ale z kostiumem :)

@UP

Wydaje mi się, że użytkownik po miesiącu znalazł już odpowiedzi na swoje pytania.

Tak w ogóle jak zaczynasz od 1lv to zawsze dostajesz kostium, a konkretniej skrzynkę, w której co 5 lv można znaleźć coś fajnego.

tych skrzynek juz dawno nie ma.

Panowie a na której wersji bedą znośne pingi bo nie wiem którą ściągnąć ? A mam ochotę pograć komfortowo a nie że w PvP dostanę tylko z powodu lagów.

Skrzynki ciagle sa i bd dalej.

Bez roznicy czy Gpotatoe czy Webzen. Ping ten sam. Wybierasz serwer EU i jedziesz bez problemu :)

Free 20 lvl juz nie ma przynajmniej ja nie mogłem a czy ziemniaki czy webzen na jedno Ci wyjdzie

jeśli z tego wybierać to Webzen

Witam.

Gdzie mniejszy p2w?

Gdzie więcej polskiej społeczności?

Jak uważacie, gdzie lepiej rozpocząć grę? Całkowicie od 0.