Gra coop podobna do Władca Pierścieni - Wojna na Północy?

Witam czy zna ktoś jakąś grę coop (2 graczy ew. tak jak w tej wymienionej w tytule może być 3 czy 4 ale żeby dało się grać w min. 2) podobną do Władca Pierścieni - Wojna na Północy? Chodzi mi o gę na PC gdzie razem z towarzyszem przechodzimy jakieś questy, zbieramy ekwipunek , handlujemy itd. gra powinna być w języku Polskim.

Mniej więcej tak:
Coop : LEGO The Lord of the Rings
MOBA: Guardians of Middle-Earth
MMO: Lord of the Rings Online.
Nic więcej w tym universum raczej nie ma.
A podobne w rozgrywce : hunted demon’s forge

Sprawdzę ale ogólnie nie chodziło mi o podobne uniwersum tylko grę coop z takimi systemami jak eq/lvl i jakąś tam fabułę :slight_smile:

A i gra hunted demon’s forge nie jest po Polsku.

A myślałeś o tym żeby w końcu nauczyć się języka angielskiego i nie zawężać swojej listy mozliwych gier do minimum :slight_smile: ?

1lajk

A w którym zdaniu napisałem że nie potrafię j. angielskiego ?
Skoro znasz angielski to w domu w PL też się nim porozumiewasz? Z rodziną i znajomymi? A jak nie odpowiedzą to ich pytasz czemu się nie nauczą?

Jeszcze typ w nicku ma PL :smiley:

Tak w moim zawodzie uzywam na codzien jezyka Angielskiego, znajomych mam z róznych krajów wiec rozmawiam z nimi po ang, a z mama nie mieszkam od lat wiec nie rozmawiam po polsku W DOMU.

I tak jezeli ktos z moich znajomych nie umie angielskiego to sugeruje im sie nauczyc bo to jak zyc bez reki. I co ma PL w nicku do tej wypowiedzi? Bo moim zdaniem nic i szukasz czego na “dojebke” bo zapiekło dupsko i nie masz argumentów :slight_smile:

Może Dungeon Siege III

Ja szukam czegoś na “dojebke” ? JA szukam gry a ty piszesz żebym się ang. nauczył… kto tu się dopierdala człowieku… Szukam jebanej gry po Polsku to szukam jebanej gry po Polsku. Proste? Skoro takiej nie znasz to twój komentarz o tym żebym się j. angielskiego nauczył wsac sobie w dupe a nie pisz tutaj bo nie o tym jest mój post…

Zesrałeś się kolego XD

Aha