Gra dla dwóch graczy

Hej,tak jak w temacie nie do końca wiedziałem w który dział wrzucić. Widziałem jakiś czas temu taki wątek ale nie mogę go odszukac prosze o podesłania linka albo podania gier na dwie osoby przy jednym komputerze. Fify i mortal kombat oodpadaja

Kiepsko z FPS’ami na split/share screen… chyba ze sie bawić programami to i Left4Dead i borderlands można ale ogółem potrzebujecie dwóch padów bo myszka i klawiatura + pad czyta jako gracz 1 i gracz 1 :l da sie to obejść emulując np

-Magicka
-Serious Sam
-Resident Evil
-Enter the gungeon oraz The Binding of Isaac
-Portal 2
-Rayman Legends

jeśli mam dwa monitory moge ustawic,aby kazdy gracz mial swoj odzielny monitor czy jak sa gry na copa to zawsze musi byc tylko jeden ekran pzdielony na pół>?

Lepiej mieć 2 kompa niż bawić się w 1453 programów do emulowania

no tak,ale potrzeba dwie gry a tak wystarczy jedna :slight_smile:

Odnośnie gier się nie wypowiem, ale mogę coś zaradzić na 2 monitory. Gry automatycznie dzielą ekran na pół… co jest świetne w twoim przypadku! Bo 2 monitory w windowsie pracują w paru trybach - wyświetlanie tylko na 1 monitorze, wyświetlanie na obu tego samego… albo (nie pamiętam jak to się nazywało) wyświetlanie wspólne. Ustawiasz wtedy w ustawieniach tego trybu gdzie monitory znajdują się względem siebie. A jako że monitory macie (mam nadzieję) podobnej wielkości to macie idealnie obraz podzielony na pół… łapiesz? Po to w grach masz też ekran podzielony na pół :smiley:

EDIT:// tutaj łap poradnik który całkiem ładnie opisuje jak to zrobić, przy czym najlepiej jakby te dwa monitory były względnie obok siebie (tak żebyś je oba widział, przynajmniej na czas ustawiania), inaczej możesz mieć problem próbując to odwrócić xD

http://softonet.pl/publikacje/poradniki/Jeden.komputer.i.kilka.monitorow.Praca.wielomonitorowa.w.Windows-porady.sztuczki.rozwiazywanie.problemow,721

dzieki chyba bede miał problem bo jeden jest 20 a drugi 24 wiec nie podzieli idealnie na pół :smiley:

sprawdzić zawsze warto, może akurat zaskoczy :slight_smile:

Lovers in a Dangerous Spacetime
Overcooked 2
Outward - gra nówka
Cuphead - POLECAM
Fajna krótka darmowa gra na dwa kompy - we were here

Mario na gry. Pl ma opcje multiplayer na spliitscreen :grin: