Gra dla kobietki ;)

Hej, szukam jakiejś przygodówki/platformówki, ew. czegoś ciekawego dla swojej kobiety. Coś niezbyt wymagającego, a zarazem wciągającego. Fajnie, gdyby gierka była za darmoszkę, ew. za jakąś rozsądną cenę, bo luba nie ma za dużo czasu, a nudzi się, kiedy pogrywam w cska. Proszę o pomoc!

Może fall guys, nie zobowiązująca dobra na małą ilość czasu i chęć pogrania czasem, polecam grę na padzie jeśli macie taka możliwość

Odezwał się ten, co w gry dla dzieci nie gra…

Soją drogą, to fall guys nie jest taki zły pomysł, ewentualnie to drugie, jak się to zwie… among us.

Terraria może? niektóre dziewczyny to lubią.
Albo Subnautica. to też lubią.

Powiedz coś więcej, np. moja żona nie lubi przemocy, w UI gier mocno się gubi oraz nie lubi magii, dlatego najlepiej pasowała jej kariera w Fifie.

Ogólnie to Simsy, to wiadomo sterujemy rodzina, potrzeby zapełniamy budujemy dom itp raczej ciężko nie znać tej gry.

Portal 1 i 2, to przechodzenie pokoi mając do dyspozycji portale. Oczywiście aby przejść trzeba rozwiązać lamówkami. Super sprawa jest coop.

Bdo, nie wiem czemu ale dużo dziewczyn GTA w bdo, pewnie przez to że dość dobrze zrobili model kobiety a dziewczyny nie lubią się utożsamiać z karykaturami kobiet. Typowa MMORPG zachęcająca o klasyczny grind, z elementami zarządzania.

FIFA, NBA, F1 itp kariera. Jak dziewczyna lubi sport, te gry od niedawna udostępniają tryb kariery w którym szczególnie FIFA i NBA potrafi sprzedać emocje.

Life is strange. Gra w której głównie zajmujemy się podejmowaniem decyzji i obserwowaniem konsekwencji. Startujemy kobieta która potrafi ciąć się w czasie i korzysta z tego aby cofnąć swoje decyzje i np uchronić kogoś przed byciem zamordowanym.

Terraria/valheim/Minecraft tzn gry survivalowe z zaawansowanym budowaniem bazy i zarządzaniem zasobami. W grze szczególnie w nocy trafiają się eventy gdzie rośnie aktywność potworów i lepiej mieć bezpieczne schronienie a w nim skrzynie pełne zapasów, jedzenia oraz respawnu.

Gry z zarządzaniem jak the banished, frostpunk, rimworld, tropico, lub nawet medival dynasty.

Jeżeli dziewczyna nie ma nic przeciwko przemocy magii i sterowaniu facetem to Wiedźmin 3 może być bardzo dobry. Oprócz walki która można odsunąć na dalszy plan ustawiając najłatwiejszy poziom trudności dający nieśmiertelność, jest pełno scenerii, dobrych dialogów i łamigłówek. Gra się w grę tak jakby oglądając dobry film fantastyki z tym że wczuwamy się w rolę tęgo wiedźmina, co wzmacnia odczucia.

Osi - jeżeli lubi muzykę, to jest gra w której się wystukuje lub wyklikuje myszka rytm na punkt i z rankingami i ocenami. Ściągasz muzykę ( osu maps) z odpowiednich stron i grasz. Są tam też jakieś podstawowe na spróbowanie. Moja żona raczej grają w to dla wyluzowania więc ustawiają sobie na samo klikanie spacji, ale mój kolega gra w to pół zawodowo jeżdżąc na zawody i od nadupia tryby na multum przycisków na raz.

1lajk

Genshin Impact też możesz zobaczyć.

Dragon Age (trylogia) - wciąga na długie godziny. Gra z fajną fabułą od Bioware
Stardew Valley - dostajesz od dziadka zapuszczoną farmę i zaczynasz ją rozwijać, a przy okazji poznajesz sekrety mieszkańców małego miasteczka (przyjemna pikseloza z nutką tajemnicy)
Simsy - klasyk, o którym chyba nie trzeba pisać
Wspomniane wyżej Life is strange - małe miasteczko i przygody dwóch przyjaciółek
Wiedźmin (trylogia) - klasyk
Świetne i klimatyczne przygodówki:
Detroit: Become Human
Heavy Rain
The Wolf Among Us
The Walking Dead (seria)
Beyond: Two Souls

Wszystkie, wymienione przeze mnie gry są spolszczone (czy to w oryginale czy też dzięki fanom) i naprawdę warte sprawdzenia

Tylko simsy