Gra dla osoby jednoręcznej

Witam, piszę w nietypowej sprawie. Czy bylibyście w stanie podać mi jakieś tytuły na PC godne uwagi dla osoby jednoręcznej? W grę wchodzą wszelkie tytuły strategiczne. Przede wszystkim myślę, że odpadają tytuły stricte zręcznościowe i wymagające częstego obkręcania kamerą. Mile widziane wszelkie sugestie, być może są jakieś mniej znane niszowe tytuły warte uwagi o których nie mam pojęcia

  • Heroes Of Might and Magic 3 ograne 1000 razy :stuck_out_tongue:

Wszystkie Total Wary, Twierdza, Knights & Merchants.

Kwestia jak daleko chcesz sie ruszyc zeby w cos zagrac. Z tego co pamietam jednoreczny gracz bez problemu skonczyl sekiro czy inne soulslike.

Waven
Nowa gierka jeszcze we wczesnym dostępie, ale fajna.
Do 30 levela trzeba przepękać, potem już idziesz jak burza.

polecam hns których jest chodzenie myszką oraz skille możesz przypisać na przyciski myszy do tego myszkę taką jak Razer Naga X one mają boczny panel 1 do 10 przycisków można zrobić chodzenie postaci i nie tylko np skille w takim poe czy diablo IV czy innym last epoch.

OSRS i Runscape. W Runscape skille z walki same się rotują. Ze starszych gierek Majesty Gold najlepiej w wersji HD do nowych windowsów.

Nie zastanawiałeś się nad kupnem myszki typu SteelSeries Aerox 9, Razer Naga lub trochę tańszego, ale niekoniecznie gorszego Corsair Scimitar?

Z takich dużo tańszych opcji rzędu 100-200 zł lub mniej to masz myszki tego typu od Redragon, Trust, MAD DOG i pewnie wiele wiele innych.

W Twojej sytuacji to mogłaby być naprawdę rozsądna opcja, otwierająca nieco możliwości doboru gier.

Żeby całowicie nie offtopicować, to polecę z klasyką - myślę, że nawet bez takiej wieloprzyciskowej myszki powinieneś dać radę:

  • Warcraft III
  • Neverwinter Nights
  • SPORE
  • One Finger Death Punch (gra wymaga praktycznie tylko 2 palców, ale jest świetna)
    -Fallout 1 i 2
  • seria Civilization
  • World of Warcraft - wiem, ze być może pomyślisz “ale jak to?” xD No ale da się, całkiem serio. Moja dziewczyna dobiła 80-ty lvl ( 80 to był max na dodatku Wrath of the Lich King) grając jedynie na touch padzie na swoim laptopie. Dla mnie w głowie się nie mieściło, że można sobie coś takiego robić i dlaczego, skoro z myszką i na klawiaturze jest nieporównywalnie wygodniej, ale przynajmniej dzięki niej mogę Ci teraz potwierdzić, że się da :slight_smile: I naprawdę pokochała WoW’a, nawet grając na touchpadzie, więc nie mogła to być, aż taka tortura.

Co prawda totalnie ssała w pvp i z wieloma innymi rzeczami też miała problemy, np. kiedy trzeba się szybko obracić żeby uciekać, ale myślę, że grając na myszce będzie zdecydowanie lepiej i wiele z tej problemów wynikało z działania samego touchpada i jego ograniczeń, a nie z tego, że się nie da.

moze jakies karcianki? Heartstone.magic the gethering.marvel snap