Gra dla relaksu, zabicia czasu

Witam serdecznie. Po dłuższej przerwie od gier przeglądarkowych postanowiłem wrócić i znowu wciągnąć się w jakąś produkcję na przeglądarkę. Grałem w wiele gier WWW, ale maksymalnie w dwóch doszedłem do późniejszej fazy rozgrywki, potem się znudziło - jak to zwykle bywa. Szukam czegoś, co wciągnie mnie na wiele godzin, coś co jest rozbudowane, ma wiele opcji rozwoju, smaczków i rozbudowanej mechaniki. Wiem, że jest to gra WWW, ale wciąż niektóre potrafią zaskakiwać mechanikami itp. Dość długo grałem w Gladiatusa, naprawdę - gra mnie wciągnęła, ale jakoś nie czuje się na siłach, aby do niej powrócić. Druga gra, która mnie wciągnęła były Plemiona. Ostatni raz grałem wiele, wiele lat temu, ale jak pomyślę o zarządzaniu ogromnymi ilościami wiosek, to aż się odechciewa. Nie ma różnicy, czy gra będzie polegała na rozwoju swojego bohatera, czy rozbudowywaniu swojego królestwa. Jeżeli znacie jakieś wciągającej tytuły i z ręką na sercu możecie je polecić - czekam na propozycję.

Mogę Ci polecić jedną z ostatnich produkcji: BeeFighters. Nietypowa tematyka, oryginalne podejście do gier przeglądarkach, np walk typu Instancje (walki grupowe w 20 osób, tank, dps, i leczące) nigdy w przeglądarce nie widziałem.

Polecam https://empire.goodgamestudios.com/ coś jak Plemiona tylko wydaje mi się bardziej ciekawsze, grałem na serwerze Polska 1 przez niecałe dwa lata, ale później musiałem zakończyć rozgrywkę ponieważ rodzina mi się powiększyła i ciężko było wstawać o różnej godzinie w nocy do dziecka i gry bo akurat ktoś dzwonił z sojuszu że mam atak itp :P jak grałem to było tak że się miało tylko główny zamek + 3 posterunki nie wiem jak jest teraz może dodali coś więcej, dodatkowo wchodziły różne krainy zima, pustynia i ogień gdzie tam tez się miało zamek, gra na prawdę rozbudowana i trzeba dużo wolnego czasu bo później to jest na prawdę siedzenie prawie 24h, chyba że się ma zaufanego kompana z sojuszu który czasem wejdzie na konto i pomoże jak się nie ma czasu wejść :)

Obecnie gram w s&f game dla zabicia czasu jak znalazł do tego jest całkiem rozbudowana jak na gre przeglądarkową , dlatego polecam.

s&f jest rozbudowana ? :o kliknij raz i czekaj 3 min, kliknij i czekaj ....

To spróbuj BeeFighters, może zmienisz zdanie ze s&f jest rozbudowane :)

Witam serdecznie. Po dłuższej przerwie od gier przeglądarkowych postanowiłem wrócić i znowu wciągnąć się w jakąś produkcję na przeglądarkę. Grałem w wiele gier WWW, ale maksymalnie w dwóch doszedłem do późniejszej fazy rozgrywki, potem się znudziło - jak to zwykle bywa. Szukam czegoś, co wciągnie mnie na wiele godzin, coś co jest rozbudowane, ma wiele opcji rozwoju, smaczków i rozbudowanej mechaniki. Wiem, że jest to gra WWW, ale wciąż niektóre potrafią zaskakiwać mechanikami itp. Dość długo grałem w Gladiatusa, naprawdę - gra mnie wciągnęła, ale jakoś nie czuje się na siłach, aby do niej powrócić. Druga gra, która mnie wciągnęła były Plemiona. Ostatni raz grałem wiele, wiele lat temu, ale jak pomyślę o zarządzaniu ogromnymi ilościami wiosek, to aż się odechciewa. Nie ma różnicy, czy gra będzie polegała na rozwoju swojego bohatera, czy rozbudowywaniu swojego królestwa. Jeżeli znacie jakieś wciągającej tytuły i z ręką na sercu możecie je polecić - czekam na propozycję.