Gra i Polacy

Siema !

Jako, że dawno nie grałem to mam pytanko jak teraz wygląda gra jeżeli chodzi o Polaków?

Jest ich tam dalej sporo? co się dzieje od momentu jak twórcy nas obrazili?

Co się dzieje od momentu jak twórcy dali po garach jeżeli chodzi o tego ich bohatera narodowego?

Czy wgl wiadomo co dalej z tym ? czy wszystko ucichło?

Interesuje się ktoś tym?

Ja sam przestałem grać właśnie przez twórców gry bo sama gra moim zdaniem jest dobra.

Co wy o tym myślicie? Dacie rade odpowiedzieć mi na pytanka?

Z góry dzięki ! i Pozdrawiam !

Wiem że wiele osób których znałem odeszło z Wota i oczekujemy razem z nimi na Czołgi do War Thundera, mam nadzieję że będą jak najszybciej.

1) Polaków widzę w każdym meczu.

2) Polaków jest sporo. Większość jak na przykład ja ma daleko w poważaniu słowa twórców gry. Nie pierwszy nie ostatni raz Polaków się obraża, a oni nie pozostają dłużni.

3)Jak wyżej, większość ma to tam gdzie słońce nie dochodzi.

4)Jak wyżej.

5)Ktoś tak, śladowe ilości.

6)Osobiście uważam, że o ile gra dobra to mogą mi nawet ruscy i niemcy wypisywać na swoich blogach, że to Polacy rozpętali II wojnę światową i mordowali żydów, czy ludzi w Katyniu. Po 30 sekundach zdenerwowania, mam ich w czterech literach, historie znam, tyle mi wystarczy, co najwyżej niech zapomną o tym, że kupie golda.

@up + nie wiem jakie cuda musiałaby mieć gra Gajin studio, żeby mnie od WoT'a przeciągnąć do siebie.

Od dawna właśnie ciekawi mnie to jak inni na to zareagowali ;D

Tak czy siak wątpię by ktoś z nas kupował u nich golda jeszcze :D

Zawsze strasznie lubiłem wota :D ale jakoś coś pękło :D

Może się kiedyś jeszcze zmuszę ;) lub mnie ktoś przekona

Historia się zmienia i to mnie boli ;)

Tak czy siak wątpię by ktoś z nas kupował u nich golda jeszcze

Z nas Polaków? lul...

Polacy to jedno z największych (o ile nie największe) community na serwerach EU - na pewno znaczna część z nich kupuje golda, ja kupuję.

Jest ich tam dalej sporo? co się dzieje od momentu jak twórcy nas obrazili?

Kilka dni płaczu na forum i tyle. Raczej sytuacje, że ktoś odszedł z tego tylko i wyłącznie powodu, że twórcy gadają głupoty są bardzo rzadkie. Polacy ogólnie lubią się bardzo oburzać i obrażać na forach, ale na płaczu na forum się zazwyczaj kończy. :P

Ogólnie community WoTa wydaje się dojrzalsze i kulturalniejsze od innych (przynajmniej jak grałem do Tieru VI tak to wyglądało z mojej perspektywy). Wystarczy spojrzeć na turnieje (tj. relacje LIVE), albo przynajmniej te większe, gdzie połowa to 'stare konie' ( ;) ), a po przegranej grze, zawodnik pozdrawia oponenta podniesieniem puszki na znak szacunku i swoistego powiedzenia "to była dobra bitwa, wielki szacunek dla Was, lecz to jeszcze nie koniec Wojny".

Jeżeli chodzi o krytykę zagrania ze strony Wargaming, to nie obieram jakoś specjalnie strony konfliktu, ale to ze względu, że już nie gram w WoT ale przede wszystkim dlatego, że niedługo 'czołgiści' będą mogli pokazać swoje niezadowolenie gdyż na horyzoncie widać już inne 'tanki', if u know what I mean. Jako, że PL community jest większością, to Wargaming powinien się liczyć z tym ich zagraniem i bohaterem narodowym, ale skoro im to wisiało, to czas pokaże jak wiele zapłacą za swoją głupotę.

Mógłby ktoś podrzucić linka jakiegoś na temat całej sprawy? Bo coś mi chyba umkneło ;)

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/982760,skandal-w-world-of-tanks-jozef-stalin-i-obrazanie-polakow,id,t.html

Siema !

Jako, że dawno nie grałem to mam pytanko jak teraz wygląda gra jeżeli chodzi o Polaków?

Jest ich tam dalej sporo? co się dzieje od momentu jak twórcy nas obrazili?

Co się dzieje od momentu jak twórcy dali po garach jeżeli chodzi o tego ich bohatera narodowego?

Czy wgl wiadomo co dalej z tym ? czy wszystko ucichło?

Interesuje się ktoś tym?

Ja sam przestałem grać właśnie przez twórców gry bo sama gra moim zdaniem jest dobra.

Co wy o tym myślicie? Dacie rade odpowiedzieć mi na pytanka?

Z góry dzięki ! i Pozdrawiam !