Gra ktoś jeszcze ? Mam coś dla was ;)

Witam ;)

Jeśli ktoś jeszcze w to gra to mam dla was mały prezencik do oddania, ponieważ kiedyś w to grałem i zamówiłem pudełkowa edycje ROM Fires of Shadowforge jednak grac mi się odechciało i pudełko poszło w zapomnienie razem z kodem który daje bonusy np: wierzchowiec na 30 dni i jakieś trwale zwierzątko + potki (sprawdźcie sobie na necie) I jeśli kod jeszcze działa bo nigdzie nie widzę daty ważności a mam go już ponad 2 lata(chyba) to wam go podaruje dam to pierwszej lepszej osobie lub jak zgłosi się więcej osób jakieś losowanko ;)

Edit:

Dodatkowo w każdym pudełku pakiet przedmiotów wartości ponad 60 zł:
Zwierzątko Magiczny Technik (Trwały), 1 x Wierzchowiec Lampart Cienistej Kuźni w worku (30 Dni),1 x Mikstura Umiejętności (1 Dzień), 1 x Mikstura Doświadczenia (1 Dzień), 1 x Lepszy Eliksir Szczęścia Produkcji (1 Dzień), 1 x Zwykły Młot Mistrza do Napraw (1 Dzień), 1 x Talon na Plecak III (7 Dni),1 x Głębokie Westchnienie Anioła, 1 x Perfekcyjny Słoneczny Klejnot - Wiara, 1 x Perfekcyjny Księżycowy Klejnot - Wiara.

Naprawdę nikt nie potrzebuje ? Szkoda żeby się zmarnował :(

Nikt sie po darmowy kod nie zglosil, naprawde źle z tą grą xd

W RoMa praktycznie nikt już nie gra po wchłonięciu Frogstera przez GF i dodaniu chapteru z krasnoludami.

Nikt sie po darmowy kod nie zglosil, naprawde źle z tą grą xd

haha o tym samym pomyślałem xD

W RoMa praktycznie nikt już nie gra po wchłonięciu Frogstera przez GF i dodaniu chapteru z krasnoludami.

Tak niestety kiedyś gra była fajna nawet pomimo tego P2W...

Dodatkowo Maksymalnie pojebane lvlowanie nie pomaga tej grze w zdobywaniu nowych graczy...

warn_ico.png
wulgaryzm ~ NS
Dodatkowo Maksymalnie pojebane lvlowanie nie pomaga tej grze w zdobywaniu nowych graczy...

Ja może i chętnie bym pograł ale te pustki i totalny P2W...

Dlaczego po*eba*e ?

Ja może i chętnie bym pograł ale te pustki i totalny P2W...Dlaczego po*eba*e ?

Gra wiele osób pustek raczej nie ma zawsze idzie trafić na sporą grupę osób oraz łączenie 3 serwów pl p2w niby jest ale obecnie dają często eventy za które można się ubrać na end game a lvl to bardzo prosta sprawa ktoś kto piszę ze zła sytuacja zj***na gra itp dawno nie grał albo nigdy i ma dużo do powiedzenia

I tak niedługo ktoś go wezmie nawet jeśli nie gra xD
Sam bym wrócił i pograł ale pustki i p2w to najgorsze co może być. Szkoda bo to naprawde dobre mmo.

siemka ja chętnie wezmę długo nie grałem a teraz i tak nie mam w co grać to se popykam :) jak coś priv

#7 icon_share.png


post_offline.pngDzokerS
Napisano dziś, 11:30

Czarodziej

  • photo-thumb-22037.png?_r=1412620524
  • Użytkownicy
  • user.png
  • 228 postów
  • Twoje MMO:)
  • Nick w MMODzokerS
  • Steam:DzokerS

nRetax, dnia 24 Gru 2014 - 12:24, napisał:snapback.png

Dodatkowo Maksymalnie pojebane lvlowanie nie pomaga tej grze w zdobywaniu nowych graczy...

Ja może i chętnie bym pograł ale te pustki i totalny P2W...

Dlaczego po*eba*e ?

Pojebane, bo kary PD na większych lvl po prostu niszczą rozrywkę - by sie pozbyć takowej trzeba albo wydac realna kase, albo zmarnować sporo questow, a i bez kar nie ma nadmiaru zadań, co bardzo utrudnia "levelowanie". Pewnie wielu z was powie, że przecież wystarczy nie ginąć, ale kto grał to wie, że w tej grze nie trudno o śmierć...

jutro ok?

Witam ;)

Jeśli ktoś jeszcze w to gra to mam dla was mały prezencik do oddania, ponieważ kiedyś w to grałem i zamówiłem pudełkowa edycje ROM Fires of Shadowforge jednak grac mi się odechciało i pudełko poszło w zapomnienie razem z kodem który daje bonusy np: wierzchowiec na 30 dni i jakieś trwale zwierzątko + potki (sprawdźcie sobie na necie) I jeśli kod jeszcze działa bo nigdzie nie widzę daty ważności a mam go już ponad 2 lata(chyba) to wam go podaruje dam to pierwszej lepszej osobie lub jak zgłosi się więcej osób jakieś losowanko ;)

Edit:

Dodatkowo w każdym pudełku pakiet przedmiotów wartości ponad 60 zł:
Zwierzątko Magiczny Technik (Trwały), 1 x Wierzchowiec Lampart Cienistej Kuźni w worku (30 Dni),1 x Mikstura Umiejętności (1 Dzień), 1 x Mikstura Doświadczenia (1 Dzień), 1 x Lepszy Eliksir Szczęścia Produkcji (1 Dzień), 1 x Zwykły Młot Mistrza do Napraw (1 Dzień), 1 x Talon na Plecak III (7 Dni),1 x Głębokie Westchnienie Anioła, 1 x Perfekcyjny Słoneczny Klejnot - Wiara, 1 x Perfekcyjny Księżycowy Klejnot - Wiara.