Gra ktos jeszcze w D3?

Witam

Gra ktos w to jeszcze? Kiedys gralem w D3 i teraz sobie wrocilem mam tam huntera z 230+ paragonem i jestem chyba na udreka 9. Jednakze wracajac do pytania czy ktos jeszcze gra? Wbijam do gry publicznej o roznych porach, przed praca, po pracy i zawsze jestem sam. nie ma zadnego pt itp. Sam sobie nie jestem w stanie poradzic na tej udrece bo za szybko padam. Pogralbym z kims ale ani na chacie nic sie nie dzieje ani nie mozna znalezsc zadnego pt. Powysylalem zgloszenia aby dojscdo roznych gildii ale dalej bez odzewu.

Edit:

Mam RoS.

Mało ludzi już gra w d3 gra umiera.. xD

Zapewne nie grasz na sezonie a tam teraz większość graczy siedzi

Większość, co i tak jest małą liczbą w porównaniu do tłumów z początków RoS i późniejszego wprowadzenia sezonów.

Granie w D3 tylko na sezonie i to najlepiej od samego początku. Po 3 dniach od startu nie ma z kim przejść gry i poexpić, trzeba szukać boosta. Trzeba czekać na nekromante :D

Witam

Gra ktos w to jeszcze? Kiedys gralem w D3 i teraz sobie wrocilem mam tam huntera z 230+ paragonem i jestem chyba na udreka 9. Jednakze wracajac do pytania czy ktos jeszcze gra? Wbijam do gry publicznej o roznych porach, przed praca, po pracy i zawsze jestem sam. nie ma zadnego pt itp. Sam sobie nie jestem w stanie poradzic na tej udrece bo za szybko padam. Pogralbym z kims ale ani na chacie nic sie nie dzieje ani nie mozna znalezsc zadnego pt. Powysylalem zgloszenia aby dojscdo roznych gildii ale dalej bez odzewu.

 

Edit:

Mam RoS.

Jak dołączy do Ciebie druga osoba z podobnymi przedmiotami, to "sługi ciemności urosną w siłę" i dalej nie będziecie dawać rady. Skoro nie możesz przejść, to zmniejszasz poziom. Poza sezonem raczej nikt nie gra, a jak gra to na najwyższych możliwych poziomach trudności - co i tak nie ma jakiegoś większego sensu, chyba że dla przyjemności wejść, pozabijać, wyjść. Na sezonie przez pierwsze udręki też graczy jest raczej mało (bo sezon już troche trwa, każdy jest z przodu), ale później już do party dołącza się w sekundę, jest te kilkadziesiąt graczy gotowych do bitki. Sam aktualnie gram właśnie na sezonie - Nvminer#2973 jak potrzebujesz czegoś, to wal.

Teraz jest aktualnie sezon 9 i tam wszyscy siedzą

Gram na sezonie i gra ma się dobrze, jest z kim porobić gr 90+ i pofarmić t13 albo goblinków poszukać. Musisz dołączyć do społeczności aby zobaczyć, że jest z kim pograć. Na chacie /1 z regóły siedzi po 10-20 osób gdyż zostały stworzone kanały aby uniknąć spamu. Więc zapraszam do gry :D ps w przedziale 1-69 praktycznie nie spotkasz nikogo gdyż wszyscy robią taxi które zajmuje max 20 min :)

Witam

Gra ktos w to jeszcze? Kiedys gralem w D3 i teraz sobie wrocilem mam tam huntera z 230+ paragonem i jestem chyba na udreka 9. Jednakze wracajac do pytania czy ktos jeszcze gra? Wbijam do gry publicznej o roznych porach, przed praca, po pracy i zawsze jestem sam. nie ma zadnego pt itp. Sam sobie nie jestem w stanie poradzic na tej udrece bo za szybko padam. Pogralbym z kims ale ani na chacie nic sie nie dzieje ani nie mozna znalezsc zadnego pt. Powysylalem zgloszenia aby dojscdo roznych gildii ale dalej bez odzewu.

Edit:

Mam RoS.