Gra mmo f2p

Cześć. Szukam gry mmorpg.

A raczej ekipy ktora gra w jakas dobra gre I chetnie dołączę do nich.

Na starcie odpada :
-Bdo
-gw2
-eso
-astellia
-gry abonamentowe (Wow itp)

Gra musi byc f2p ew małe b2p, i najlepiej jak najmniej p2w, bo chce sie dobrze bawić.

Obecnie pogrywam sobie w metina na prywatnym. Ale wolałbym grać w cos co będzie warte poświęcenia czasu. Bo w metinie w każdej chwili serwer moze paść i koniec gry :no_mouth:.

Mam nadzieje ze cos oprócz tych co odrzuciłem sie znajdzie :smiley:

Zależy mi na ekipie / gildii ktora rozmawia na discordzie/ ts3.
I żeby gra nie była martwa przede wszystkim …

Czekam na propozycje :smiley:

Kritika: Reboot
Ciężko mi się wypowiedzieć co do tego, aby gra nie była martwa. W Korei cały czas dobrze prosperuje, u nas była wydana przez enmasse i się niestety nie utrzymała. Teraz powraca w odnowionej wersji, wydawana przez twórców, którzy wydają grę w Korei, gdzie jak wspomniałem, gra ma się dobrze. Start 13 listopada, mamy już aktualnie serwer discorda, na którym zbieramy starych i nowych graczy.
Jeśli nie wiesz czym jest Kritika, to jest to gra instancjowana z walką w systemie non-target.
Gdybyś był zainteresowany, zostawiam link do discorda: https://discord.gg/Jwdjszp

Rozwiń czemu wykreśliłeś tamte gry powyżej i co dla Ciebie znaczy “małe b2p”?

BDO - gra osobiscie niezbyt mi podchodzi, zbyt duzo chaosu na ekranie, zbyt solo, system walki mi sie nie podoba (non target lubie, ale nie taki co jest tutaj).
gw2 - gralem troche, i nie zatrzymalo mnie nic na dluzej.
eso - gra glownie fabularna, scalling calego swiata jest beznadziejny, pelno fabuly a zero odczucia progresu
astellia - napalilem sie, ale szkoda ze nie maja auto-bota bo gra przypomina mobilne mmorpg.

Małe b2p zamieniam na tylko f2p.

Szukam czegos w co mozna bedzie dlugo sobie grac i jest aktualizowana :slight_smile:

Ciężko raczej o mmorpg które nie należy do aktualnej trójcy. Jeszcze gw2 jest w miarę dobrym tytułem f2p, ale tak to większość gier ma w sobie p2w lub jest martwa.

f2p mmorpg jest od cholery na rynku. Wyrzuciłeś z puli gier grindownika, casuala i fabularke. Ciężko będzie znaleźć f2p które nie jest martwe a co dopiero by nie było p2w więc wymienie jakie znam

Archeage
Aion
Blade And Soul
Vindictus
Guild Wars 2
Tera

Niestety nie gram w nie od dłuższego czasu, ale pierwsze 3 były wciągające. Poczytaj sobie czy jest tam p2w i czy są zaludnione. Teraz Archeage Unchained (0 p2w niby ale b2p) jest oraz niedawno w BnS skończyły się mistrzostwa.

Talisman Online, na nowym servie, sam zacząłem znów grać z ziomkiem z pracy. Server zapełniony, są Polacy i tak owszem są widoczne boty, oraz P2W. Ale nie trudno znaleźć normalna ekipę na Cave. For fun można grać

1lajk

Grasz jeszcze w Talisman ?

will to live online

F2p bedzie?

Jest.