Gra MMO lub Co-op dla 2-3 osób - jakieś sugestie?

Instancjonowana gra cooperacyjna na 4 osoby.
Duża różnorodności praktycznie w każdym aspekcie gry. Sporo klas (warframy), sporo rodzajów misji pve. Od zwykłych eksterminacji, misji szpiegowskich, obrony poprzez sterowanie statkiem kosmicznym, gdzie jeden jest pilotem, dwóch kanonierów i inżynier od napraw statku/zbierania matsów/abordażu wrogich statków.

A ja wam polecam Borderlandsy 2 lub 3
Jest to fps co prawda, ale ma dużo elemntów rpg skille co poziom jakieś takie podnoszenie statystyk zbieranie lootu lepsze bronie itp, można grać do 4 osób, więc będzie git. Powtarzalny kontent, który po przejściu można robić dalej oraz jakieś rózne zadania dość ciekawe ponad to są raidy czyli potężne bossy raczej przeznaczone na multi (można je również wysolować)

Lost Ark. Sprawdz na YT, bez problemu gra sie na RU servie. Gram i sa tez polacy. Gra super

gra coop z fajerwerkami latającymi hugokopterami za free i najlepiej żeby było wszystko i nic bajka :o myślę ,że dobrą opcją do rozluźnienia się w party jest runescape , masa do roboty od wbijania skilli “atakujących” od siły przez magię jak i łucznictwo do całkiem przyjemnych skilli jak hunter,thieving,construction czy tak slayer każdy gracz znajdzie coś dla siebie można łowić rybki na karamajce po czym z pełnym backpackiem prowiantu lecieć w rajd na demony ,questy są zróżnicowane i przyjemne jest abonament ,ale myślę ,że nie zarabiacie ,aż tak mało jak napisałeś wyżej ,żeby w późniejszej fazie gry wydać 20-30zł żeby pograć na membie zresztą da sie również kupić memba w grze za walutę z gry , ew liga legend jest spoko odskocznią , rocket league czy tam crossout

aaa i btw spomniało mi się zajebista gierka na coop dead island! za grosze a sprawia masę frajdy i zabawy :smiley: Ew. spróbujcie dont strave together

Black Desert jest jak najbardziej dla ludzi którzy grają razem, ale tylko podczas expienia/pvp. Reszta aktywności jest solo.

z single/co-op to Divinity Original Sin 1 i 2
z mmorpg to Lineage 2 (gra nastawiona głównie na party), ale grafika może odepchnąć no i najlepiej grać na prywatnych serwerach
Może Dead By Daylight (nie mmo/rpg)
Albion jest nastawiony też na grę wspólną

Od siebie polecam left for dead, f

od siebie polecam grę Gremlins inc - coprawda jest to planszówka ale nie jest mocno rng i opiera sie głównie na interakcjach z innymi graczami

The Division 2 jest teraz w promo, podastawka jest dosłownie za ułamek ceny, jednakże polecam kupić z dodatkiem (2x tyle, ale masz wincej kontentu). Nie musisz od razu kupować, masz free triala.

Pierwsza część też daje rady. Dla wielu jest lepsza od kontynuacji.
Obie mają triala (chyba pierwsze 8 godzin gry, jeśli dobrze pamiętam), więc przed zakupem możecie sami obadać.

Ktoś wspominał już i Guild Wars 2?
Kampania fabularna, instancje, fractale (takie losowe, bardziej rozbudowane instancje), pvp na arenkach, masowe na dużych mapach (WvWvW), rajdy i sporo eventów na otwartych mapach.

Sea of Thieves , dużo frajdy , sprawdź :slight_smile: