Gra MMO na dłuższy czas

Witam witam!

Stworzyłem ten temat ponieważ szukam Mobilnego MMO na dłuższą chwilkę, ponieważ mam problemy z laptopem i po godzinnym graniu się przegrzewa, zanim zmienię na komputer stacjonarny chciałbym w coś pograć na telefonie, mój sprzęt to Samsung S5 myślę że dużo udźwignie

chciałbym żeby gra posiadała:
-Otwarty Świat

-Dużo klas postaci

-Pvp

-Crafting

-grywalna

-Dungeony

-Party

itp, itd :) jednym słowem coś konkretnego i grywalnego oczywiście chodzi o MOBLINIACZKA,

mam nadzieję że mi pomożecie,

Pozdrawiam wszystkich serdecznie! z góry dzięki za pomoc.

Dofus Touch

Może spróbuj chyba największej takiej gry czyli Order&Chaos ? 1 cześć jest coś jak WoW a druga bardziej jak GW 2. Może ktoś bardziej ci o nich opowie.

Może spróbuj chyba największej takiej gry czyli Order&Chaos  ? 1 cześć jest coś jak WoW a druga bardziej jak GW 2. Może ktoś bardziej ci o nich opowie.

a czy to czasami nie MOBA? jeśli tak to odpuszczę ponieważ mam LoL'a dosyć a gram codziennie :) akurat przy nim mój laptop się nie grzeje buhahah.. żenada

@Civil

Co do Dofus Touch to spojrzę na tą gierkę, choć miałem nadzieje że chociaż coś o niej napiszesz

@topic

grałem w HIT nie przypadł mi o ile pamiętam nawet nie można wybrać male czy female tylko przypisane do klasy dla mnie to żenada takie coś :)

każdy MMO czy to na kompie czy na tel powinien miec gender locka ponieważ nie każdy lubi latać z Cycami :P

#refresh

No przecież chodziło ci o mmorpg to ci napisałem. Moba również jest ale nazywa się order&chaos duel jakoś tak.

Sprawdź Villagers and Heroes lub Celtic Heroes :)

Witam witam!

Stworzyłem ten temat ponieważ szukam Mobilnego MMO na dłuższą chwilkę, ponieważ mam problemy z laptopem i po godzinnym graniu się przegrzewa, zanim zmienię na komputer stacjonarny chciałbym w coś pograć na telefonie, mój sprzęt to Samsung S5 myślę że dużo udźwignie

chciałbym żeby gra posiadała:
-Otwarty Świat

-Dużo klas postaci

-Pvp

-Crafting

-grywalna

-Dungeony

-Party

itp, itd :) jednym słowem coś konkretnego i grywalnego oczywiście chodzi o MOBLINIACZKA,

mam nadzieję że mi pomożecie,

Pozdrawiam wszystkich serdecznie! z góry dzięki za pomoc.