Gra mmo rpg z klasą support

LOTRO. Masz klasę Captain typowo buffującą całe party, a możesz się nim jeszcze przerobić na tanka. Jest też lore-master który debuffuje moby ale w razie czego może delikatnie podleczyć party. Jest też nowa klasa mariner która buffuje ale nie grałem jeszcze tą klasą więc dużo nie powiem na jej temat.

Mowa o TOS czy GW2?

Lost Ark - Bard
ESO - Templar/Warden
WoW - Evoker
GW2 - Ranger Druid

Z cyklu nie wiem, ale się wypowiem. Sam zacząłem w ostatnim czasie grać w gw2 i totalnie ta gra nie jest martwa. Jasne, na pierwszy rzut oka może się tak wydawać, ale znajdujesz gildię i cyk - a to sobie kogoś znajdziesz na discorda do pogadania, a to polatacie sobie jakieś fractale czy zrobicie jakieś learning runy. Ogólnie community bardzo przyjazne i co najważniejsze chętne do pomocy. Szkoda tylko, że właśnie ludzie nie zdają sobie z tego sprawy i piszą takie głupoty ^.

Co do gry gry supportem i bez klasycznej trójcy (same kryteria są już głupotą xd) - to gw2 powinno spełnić wymagania. Brak jako takiego tanka - zostają klasy dps, support (healer, boon supp). Mesmer --> Chronomancer jeden z ciekawszych obecnie supportów. Overall jako dps czy na open world też jest niezły. Jako, że możesz sobie zapisywać templaty buildów to swap z jednego na drugi zajmuje parę kliknięć :wink:

napisałem bez lotro, gram w to 17 lat i mam cały content na t5 wyczyszczony. ale dzieki za polecajke

Ahh sorki nie zauważyłem

Z cyklu nie wiem, ale się wypowiem. On pisal o tree of savior (linker, chrono) :slight_smile:

1lajk

Pisałem o ToS, z tego co wiem to w GW2 nie ma takiej klasy jak linker.

IDZ W LINEAGE 2 SOBIE PROPETEM POGRAJ A NIE PIERDOLISZ ZE POLOWA SUPPORTOW CO TU WYPISALI INNI TO NIE SUPPORTY PYTANIE CZYM LUB KIM DLA CIEBIE JEST CLASA SUPPORT JAK NIE CLASA LECZACA,BUFFUJACA, TANK SAM W SOBIE TEZ JEST SUPPORTEM :slight_smile: