Gra MMO (scieciowa) dla 6 letniej dziewczynki :)

Generalnie nie jest tak, że do założenia kont w większości mmo wymagany jest minimalny wiek, który z reguły jest ustawiony na 12-16 lat?

Masz na myśli podłączenie w stylu od czasu do czasu pogranie z dzieckiem na konsoli/komputerze pomiędzy wyjściem/zabawą na świeżym powietrzu a przeczytaniem książki na dobranoc, czy w stylu “kuźwa gówniarz wrócił z przedszkola dam mu tableta może się odpier*** na parę godzin” ?

Teraz np. gramy w genshi inpact i córa się cieszy z biegania po miastach i z wspinania się po domach :stuck_out_tongue: . Dzięki że mnie bronisz o elsword też myślałem właśnie bo córa lubi platformówki i w wieku 5 lat przeszła Rajman legends xD

2lajki

Jak tu niektórych dupsko piecze, chłop się zapytał o grę a Wy robicie z siebie wielkich psychologów i wieszacie na chłopie psy bo chce z dzieckiem pograć.
Skoro dziecko już gra to jest tylko i wyłącznie sprawa rodziców. Ja z moim tatą jako bajtel grałem w “tanki” na pegazusie. Zrozumcie ludziska, że czasy się zmieniły ;] To, że niektórzy z was w wieku 6 lat nie grali na kompie to tylko znak, że tych kompów po prostu kurwa nie było. Teraz to zupełnie inaczej wygląda. Skoro stary ma ochote z córką grać w gre to niech gra z córką w gre a Wy jedyne co możecie to się wypowiedzieć czy waszym zdaniem tytuł X będzie odpowiedni. Zaraz chłopu będziecie chcieli tłumaczyć w co powinien dziecko ubierać. Banda lewaków.

Co do gier:
Nostale ma strasznie toksyczną społeczność i jeżeli się zdarzy, że córa będzie grać “sama” może trafić na zwyroli i mentalnych dałnów.
Skoro gracie w Minecraft i się dobrze wspólnie tam czujecie to warto tam zostać. Gra fajnie rozwija wyobraźnie i to już jest dawno udowodnione :sunglasses:
No i w sumie… to coop w każdej możliwej grze z serii “LEGO” :smiley:
Jak się nie będzie “bać” - moze Stardew Valley?
Ewentualnie Trackmania - przy tym idzie zjeść dużo godzin i się dobrze bawić.
Może jeszcze : Minecraft: Dungeons.

Warto pomyśleć jeszcze nad zakupem Xboxa nowej generacji(series S w zupełności wystarcza). Jest sporo fajnych tytułów i najważniejsze, że opcje kontroli rodzicielskiej są mega łatwe w konfiguracji o ile komuś zależy na takiej opcji.
No i z tego co zauważyłem społeczność “konsolowa” jest mniej toksyczna - przynajmniej w Warframe.

Albo już całkiem z innego podwórka.
Dofus - kolorowa, bez lejącej się krwi, walki turowe i masa rzeczy do roboty. Aczkolwiek wydaje mi się, że próg wejścia jak dla 6 latki może być za wysoki bo gra dodatkowo jest w angielskiej wersji, ale to juz sam ocenisz.

2lajki

Jak ktoś mi mówi o tym że dziecku nie wolno dać dostępu do neta i ogólnie granie w gry jest źle to przypomina mi się mój kolega z pracy xD

kolega też jest przeciwny takiemu podejściu ale ma złotą zasadę: 3 piwa co dziennie po robocie mu się należą a minimum raz w tygodniu trzeba się resetować (ok 1l wódki) czasami też przypudrować nosek trzeba lub zielone spalić. A co do dzieci to trzeba bić jak nie słuchają i jak ojca nie szanują :stuck_out_tongue:

Tak mniej więcej wytłumaczę jak wygląda takie granie :wink:

Z córką biegamy po startowych lokacjach zbieramy kwiatki lub przebieramy ubrania xD sesja trwa max do godz bo później nauka i zabawa zabawkami :stuck_out_tongue:

Co do samego grania to wolał bym jak by mój stary ze mną grał a nie pił i się po mnie jebał albo miał ciężko wyjebane bądź wymagał czegoś co sam chciał osiągnąć a mu się nie udało.

3lajki

Jak już koniecznie chcesz mmorpg to chyba gw2, brak wyścigu szczurów, niespecjalnie wysokie wymagania walki, takie na odpalić poczyścić mapę i pójść. Choć tak, planszówki będą lepsze (i nie chodzi mi o jakieś bzdurne gierki, ale takie na sesyjnośc typu d&d, worhammer itp itd.

Nie bronię ,ale samo życie , 3/4 forumowiczów tutaj to znawcy,specjaliści i psychologowie a prawda jest taka ,że większość pewnie też wychowywała sie bez ojców i teraz pluje jadem ,a pewnie sami jak urodzą im sie dzieci będą spierdalać za granicę bo zobaczą w polsce jak to jest kupować pieluchy i zabawki za najniższą krajową ,a zapomniałem tutaj sami programiści , no tak forum mmorpg przecież ,jakby mogło być inaczej :rofl: Wracając do tematu , jak lubi platformówki to spróbujcie tego elsworda , gra chyba jeszcze jako tako żyje ,a z tego co pamiętam to była nawet dość ciekawa do ogrywania :>

2lajki

Nie sądziłem ,że ktoś kiedyś założy temat o coś takiego ale nie moje życie to w sumie co mnie to obchodzi. Na ten moment mamy cudowny brak MMORPG + obecne pokolenie strasznie nastawione jest na gry na TELEFON (z tego względu tyle tego gówna wychodzi). Gra dobra w każdym wieku to Fall Guys jak ktoś pisał ale wątpię czy 6 latce się spodoba bo każde dziecko chce ciągle wygrywać. Ktoś podał Genshin i ja się pod tym podpisuje obiema rękami - jest bardzo casualowy + relaksujący no i content jest bardzo friendly dla każdej grupy wiekowej (potwory, łączenie żywiołów daje dużo frajdy ,a jak znasz angielski to z Paimona idzie się super pośmiać w dialogach) i chyba na ten moment więcej nie znajdziesz. Gry pokroju GW 2, FF IV są spoko ale troszkę za bardzo dynamiczne + dużo więcej fajnych gier dla dzieci jest jednak na singlu. Jedyne czego nie polecę nawet największemu wrogowi to LoL - tej gry powinno się zakazać i nigdy nie pokazywać dzieciom xd
Ewentualnie Wizard101 ale szybko się nudzi.

ale się ludzie zesrali xdd

Na pewno nie bdo, bo tam pełno zboczeńców.

tak bardzo nie masz czasu na zajmowanie się dzieckiem, że mając 6 letnią córkę już jej mmo szukasz? generalnie sam fakt dostępu do komputera w tym wieku powinien być minimalny, praktycznie tylko w nagrodę.
Widzę że teraz zbawki to już na innym poziomie

1lajk

japierdole XDD

2lajki

Bez kitu, wiekszosc tutejszych ludzi 30+ co swego czasu ostro gralo w mmorpgi nie wyobraza sobie wpuszczac wlasne dzieci w to :smiley:
Moze nie pracuje w Niemczech ale mam czesto wyjazdy sluzbowe, ale staram sie swojemu synowi zakorzenic w glowie jakies lepsze zajecia/hobby niz granie w gry :wink:

Ale co mnie oceniac, kazdy wychowuje swoje dzieci po swojemu

no gra może być nawet martwa nie chodzi tu o innych graczy tylko o możliwość grania razem :stuck_out_tongue:

Ale się wszyscy posrali XD ja nie wiem co wy myślicie że ja dam dziecku grać po 12h dziennie i że ma być pro graczem czy co ???
Chociaż i tak posrani jesteście to wam wyjaśnię że moje dziecko i moja sprawa :smiley: jak będę chciał to będę szkolił ją na pro gracza w LoL lub Fortnite :smiley: (przysiady z klawiaturą nad głową, brzuszki z monitorem, pompki z PC na plecach itd :stuck_out_tongue: )

PS: 5 latek wie że mięso jest z zwierząt i żeby była szynka to trzeba zabić świnie XD
PSS: Ulubione danie to kanapka z szynką XD

3lajki

Nie pisz tak bo jeszcze na forum się znajdzie zielony z greenpeace i Cię zamkną ,mamy 21wiek koronaświrus ,ludzie popierdoliło , inni pewnie biegają po parkach i placach zabaw z pociechami w kagańcach :rofl: :rofl: przynajmniej ten temat mnie jakoś rozbawił i rozjuszył jacy ludzie tutaj są popierdoleni btw na g2a są spore przeceny niektóre częsci lego idzie wyłapać za symboliczne 10,20zł nie wiem dokładnie czy wszystkie są w coopie ,ale możesz sprawdzić :smiley:

3lajki

Chyba miał na myśli opcje nr2, tak sie składa że moi znajomi własnie tak robią, od 6 roku życia gówniak ma tableta, od 7 roku życia konsole, a od kilku miesięcy gamingowy pc entry lvl (obecnie ma juz 11 lat), co moge powiedzieć ? ADDICT, on jest jak ćpun, co gorsza przyzwyczaił się do tego stopnia, że jak mu się “nie chce isc do szkoły” bo nie, to nie idzie, a pierdolenie że “zabiore tableta/konsole/pc” można o kant huja rozbić, na drugi dzień znowu do 24/1szej w nocy siedzi. Tablet to jest jego 3cia reką, bez tego tak by im męczył bułę, a tak to oboje mogą w spokoju oglądać tv, bo oni są generację wstecz i nie uznają wyższości pc nad tv, ot wolą ogladać reklamy niż poszukać filmu na necie…
Gówniak na tym tablecie ogląda te gówno youtubowe influencerostwo od małego, łepetynę ma od tego tak spraną, że guru przy nim wymięka.

1lajk

bo to są błędy wychowania !! :smiley:
trzeba dziecko nakierować albo LoL albo Fortnite XD i przyszłość gwarantowana XD

received_1016969208709158

received_490873485286490