Gra MMO (scieciowa) dla 6 letniej dziewczynki :)

Na pewno nie bdo, bo tam pełno zboczeńców.

tak bardzo nie masz czasu na zajmowanie się dzieckiem, że mając 6 letnią córkę już jej mmo szukasz? generalnie sam fakt dostępu do komputera w tym wieku powinien być minimalny, praktycznie tylko w nagrodę.
Widzę że teraz zbawki to już na innym poziomie

1lajk

japierdole XDD

2lajki

Bez kitu, wiekszosc tutejszych ludzi 30+ co swego czasu ostro gralo w mmorpgi nie wyobraza sobie wpuszczac wlasne dzieci w to :smiley:
Moze nie pracuje w Niemczech ale mam czesto wyjazdy sluzbowe, ale staram sie swojemu synowi zakorzenic w glowie jakies lepsze zajecia/hobby niz granie w gry :wink:

Ale co mnie oceniac, kazdy wychowuje swoje dzieci po swojemu

no gra może być nawet martwa nie chodzi tu o innych graczy tylko o możliwość grania razem :stuck_out_tongue:

Ale się wszyscy posrali XD ja nie wiem co wy myślicie że ja dam dziecku grać po 12h dziennie i że ma być pro graczem czy co ???
Chociaż i tak posrani jesteście to wam wyjaśnię że moje dziecko i moja sprawa :smiley: jak będę chciał to będę szkolił ją na pro gracza w LoL lub Fortnite :smiley: (przysiady z klawiaturą nad głową, brzuszki z monitorem, pompki z PC na plecach itd :stuck_out_tongue: )

PS: 5 latek wie że mięso jest z zwierząt i żeby była szynka to trzeba zabić świnie XD
PSS: Ulubione danie to kanapka z szynką XD

3lajki

Nie pisz tak bo jeszcze na forum się znajdzie zielony z greenpeace i Cię zamkną ,mamy 21wiek koronaświrus ,ludzie popierdoliło , inni pewnie biegają po parkach i placach zabaw z pociechami w kagańcach :rofl: :rofl: przynajmniej ten temat mnie jakoś rozbawił i rozjuszył jacy ludzie tutaj są popierdoleni btw na g2a są spore przeceny niektóre częsci lego idzie wyłapać za symboliczne 10,20zł nie wiem dokładnie czy wszystkie są w coopie ,ale możesz sprawdzić :smiley:

3lajki

Chyba miał na myśli opcje nr2, tak sie składa że moi znajomi własnie tak robią, od 6 roku życia gówniak ma tableta, od 7 roku życia konsole, a od kilku miesięcy gamingowy pc entry lvl (obecnie ma juz 11 lat), co moge powiedzieć ? ADDICT, on jest jak ćpun, co gorsza przyzwyczaił się do tego stopnia, że jak mu się “nie chce isc do szkoły” bo nie, to nie idzie, a pierdolenie że “zabiore tableta/konsole/pc” można o kant huja rozbić, na drugi dzień znowu do 24/1szej w nocy siedzi. Tablet to jest jego 3cia reką, bez tego tak by im męczył bułę, a tak to oboje mogą w spokoju oglądać tv, bo oni są generację wstecz i nie uznają wyższości pc nad tv, ot wolą ogladać reklamy niż poszukać filmu na necie…
Gówniak na tym tablecie ogląda te gówno youtubowe influencerostwo od małego, łepetynę ma od tego tak spraną, że guru przy nim wymięka.

1lajk

bo to są błędy wychowania !! :smiley:
trzeba dziecko nakierować albo LoL albo Fortnite XD i przyszłość gwarantowana XD

received_1016969208709158

received_490873485286490

Sprzęt też musi być odpowiedni xD

zaraz coś się znajdzie, żeby ponownie pokazać swój ból dupy

Nie chce mi się czytać tej całej gównoburzy tutaj, ale generalnie chyba jest tylko jedno MMO odpowiednie dla takiej dziewczynki - Star Stable. Nie wiem tylko czy tatuś będzie sie przy niej dobrze bawić no bo tematyka to konie :stuck_out_tongue: Ale ogólnie gra się w to jak typowe MMO, są questy, jakieś wyścigi itp.

Jedyna wada to taka, że gra jednak mocno ciągnie hajs bo konie kupuje się za realna walutę i tego nie da się zbytnio przeskoczyć.

Jest jeszcze Alicia Online, ale to prywatny serwer bo oficjalny został zamknięty dawno temu. Tam jednak są tylko wyścigi konne i rozwój własnej farmy, więc nie jest to typowe MMO z otwartym światem.

Wiem, że na Steam jest jeszcze jakieś MMO gdzie gra się zwierzętami, ale kompletnie nie pamiętam jego nazwy.

2lajki

niech gra w starcrafta czy to I czy II zostanie progamerem i bedzie zarabiac krocie xD Skoro tak wczesnie zaczyna niech cos z tego wynieise :slight_smile:

(moze byc kazda gra online ktora jest Esportem xP)

W Polsce jest taka kultura dzieją że każdy chce “wychowywać” swoimi “złotymi” radami kogoś dzieci. Dla porównania w Stanach jest to niedopuszczalne i uważane za bardzo niekulturalne, nie przejmuj się cała gówno burza.

Było kiedyś sporo flaszuwek dla takich młodszych, z jakimś delfinami i syrenkami nie pamiętam nazwy, club penguin itp. ale pokasowali chyba wszystkie.

Jeżeli dziecko potrafi operowac dobrze myszka, to może zamiast MMO, pograjcie w Minecraft.
Jeżeli z tą myszka jest już ciężej, to moze się nadać ESO, gdyż tam większość mobow zabijesz spamującymi lewym lub “1” gdy tam się zbinduje jakiś skill do ataku z krótkim cd. do tego kamera się równa przy bieganiu więc kompensuje braki w umiejętności sterowania muszki, a nawet można zbindować atak pod np ctrl i niemal w ogóle myszki nie używać. Do tego dialogi przekłamuje się spamując 1 a kompas dobrze prowadzi do questow.

Podobnie jest w Tera online, z czego gra pustoszeje, więc jeżeli wam to nie przeszkadza to śmiało może być i tera.

Ogólnie to szukajcie gier które mają wsparcie ui pod pada, bo wtedy te ui jest bardzo kompleksowe jest na nim minimalna ilość interakcji.

Takie gry jak bdo,wow,gw2,stwor,Aion itp niestety wymagają za dużej interakcji z UI co może eliminować fun lub w ogóle możliwość grania dziecku.

1lajk

@Sashimo1 Myślałeś o grach na telefon? Gry typu gacha mogłyby się sprawdzić. Coś w stylu np. Summoners War.
Może Trine? nie mmo ale ma funkcje multi. Trzeba współpracować razem żeby pokonywać przeszkody i przechodzić dalej.

Z mmo takich prostszych nie mam pojęcia,

—Dalej są bzdury do podsycenia gównoburzy—

Odnośnie autora postu. Ja bije brawo. W obecnych czasach komputery , telefony, internet i cała elektronika jest bardzo głęboko zakorzeniona i wszechobecna. Dzieci powinny mieć styczność (kontrolowaną) aby nauczyć się posługiwać tym wszystkim.

Co do krytyków. Jak za kilka lub kilkanaście lat w szkołach nie będzie już zeszytów tylko będą komputery i wszystko będzie w internecie to strzelicie se w łeb mówiąc “co się stało z tym światem”? Zatrzymajcie się na latach 80 i zamknijcie dziecko w domu mówiąc że telewizja i komputery nie istnieją. Grajcie z dzieckiem w warcaby całymi dniami. Dziecko będzie wam wdzięczne za to że nauczyliście je żyć w czasach współczesnych i w wieku 15 lat będzie macało telefon pytając co to. Porażka.

Najlepszym przykładem jest szkoła. Przez naście lub nawet więcej lat siedzisz w szkole i wbijasz do głowy masakryczne ilości wiedzy a jak przychodzi wyprowadzić się z domu to nie umiesz nic sam zrobić np. nie orientujesz się w finansach, nie umiesz wypełnić pit-u, nie wiesz gdzie załatwić większość spraw, nie wiesz jak napisać CV itp itd . po wszystko lecisz do rodziców żeby zapytać / poprosić o pomoc. Szkoła wbija wiedzę która przez większość życia nie jest użyta ani razu zamiast nauczyć dzieci wiedzy praktycznej która faktycznie przydaje się w życiu codziennym.

Niech się młoda przyzwyczaja i sobie klika. Moja córa 4 lata ma godzinke dziennie z tabletem. Najczęściej gra w jakiegoś sonica (wyścigi z innymi graczami), układa puzzle, jakiegoś tetrisa ma, kolorowanki, labirynty. Elektronika to nie zło. Złem jest pozostawianie dziecka samego sobie lub odcinanie go od rzeczy codziennych.

Co do puzzli. Moja córa na tablecie układa sobie puzzle. Codziennie inne. Jakie chce. Wybiera obrazek i układa. W domu jest 30 pudełek z puzzlami które ułożyła już tak dużo razy, że nie chce już ich dotykać. A tak przychodzi na kolana z tabletem i układamy puzzle. Czy ktoś widzi w tym cokolwiek złego?

3lajki

Nie żebym cos teges, ale tak mi się skminiło, że metin2 mógłby być odpowiedni, w końcu średnia wieku to jakieś 8-10 lat (tak tak, gra sporo osób pełnoletnich), ze względu na to że masz grę w zasadzie po polsku, co prawda wymieszali serwery z romuneskami i turasami, ale masz filtry języka.

też mam… znaczy się kolega też ma taki :wink:
.
.
.
sprzedawali go w takiej formie, czy jest czymś obklejony?

Obklejony został w firmie co robi reklamy itd. koszt 150zl :wink: