Gra mmoprg w starym stylu

Siema, szukam gry mmoprg w starym stylu, która ma w miarę sensowną populacje serwera/serwerów.

Uprzedzając pytania - gra w starym stylu - point and click, grafika nie jest dla mnie najważniejsza
W miarę sensowną populacje - zależy mi żeby serwer nie był pusty, oraz fajnie by było żeby gra nie była martwa

Nie interesuje mnie wow, ponieważ bojkotuje gry blizzarda x)

Z góry dziękuje za odpowiedzi
Pozdrawiam

Poleciłbym Ci Lineage 2, z tym że oficjalne serwery to tak obrzydliwe p2w, że szkoda nawet próbować. Jednak sprawdź prywatny serwer reborn. Stoi już masę czasu populacja większą niż na Offie i zapowiedziane aktualizacje do kolejnych kronik.

1lajk

Runescape Oldschool.

Czekaj na Aion Classic który będzie miał swoją premierę w 1Q 2023

Będzie takim samym p2w gownem jak Lineage 2 classic. Ncsoft się skończył dawno temu. Nie warto czekać.

jeśli szukasz żywego, wciąż rozwijanego i odchulowym klimacie to myślę że najlepsze będzie lotro

1lajk

Aion i p2w ??a co tam moze byc p2w ?.. jak najlepszy gear zbierasz za pvp…nie pisz bzdur jak nie grales w Aiona. Idz graj w gry bez abonamentu i is - powodzenia.

1lajk

Masz knight online nowe servery sa pelne az pekaja wrecz. Masz runescale alw to takie semi mmo jak dla mnie . Bardziej solo mmo.

1lajk

Witam proponuje swietna gre jaka jest Archlord ludzi sporo gra . Serwer Archonia jest to globalny serwik . Serdecznie zapraszam do gry moj nock Amerjion

ZAPRASZAM wszystkich staruch (jak i mlodych) wyjadaczy Mmo DO ARCHLORDA SERWER ARCHONIA

No to kurde dawaj do Final Fantasy 14 :smiley: Ludzi jest od chuja i ciut ciut, triala masz za darmo przez bardzo długo, spokojnie się namyślisz czy gra ci odpowiada czy nie, ale zalecam przemęczyć pierwsze 60-70 lvli bo serio po tym czasie różnica w grze jest duża, a i fabuła o ile cię to interesuje to jest na prawdę super. Ja się nigdzie tak jeszcze nie wciągnąłem, a jestem chłopem 31 lat :smiley: Co do przekroju wieku właśnie to ludzi też jest masa, gildie do wyboru, polskie jeżeli chcesz z polakami, nie polskie jak nie chcesz. Ludzie w grze są pomocni jak mało gdzie. Widziałem, że pisałeś, że grafika cię niby nie interesuje ale tutaj możesz ją zmodować i jest lepsza niż normalnie. Jedyny minus tego zabiegu jest taki, że gra waży wtedy chyba z 200GB razem z grą xD Ewentualnie jest jeszcze SWTOR też bardzo fajna gra.

Pierwszy! tibia

Runescape Oldschool.