Gra mobilna na długi okres czasu

Cześć,
Wkrótce zaczynam pracę gdzie będę miał bardzo dużo czasu wolnego . W związku z tym szukam gier na telefon z androidem przy których spędzę te 12 godzin co parę dni w pracy . Karcianki mnie nie interesują , szukam czegoś w stylu Archerro czy hill climb racing . Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

Gra mobilna na dlugi okres czasu? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

1lajk

Tak , co w tym dziwnego ? W pracy nie mam dostępu do laptopa tylko do telefonu . Krzyżówki i książki też mam w zapasie ale pograć też mogę :slight_smile:

Ja osobiście polecam grę Landlord GO!
Jest to symulator inwestowania w nieruchomości, oparty na GPS lokalizacji.
Gra free-to-pay typu idle tycoon, gdzie się buduje imperium nieruchomości, rywalizując z graczami na całym świecie.
Z racji COVID wprowadzono funkcję Asystenta, którego można wysyłać do każdego kraju, na każdy kontynent.
Gra uczy inwestowania w nieruchomość, więc może być dobra zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

P.S.: link schowany pod słowem “symulator” w drugim zdaniu :slight_smile:

to w tym dziwnego, że gry mobilne nie są robione w ten sposób aby były grami na długi okres : D

  • masz gry popierdółki, jakieś logiczne itp które nie są raczej grami na długo a grami na zabicie czasu na kibelku / w pociągu lub autobusie
  • masz gry f2p od strategii po rpg ale to gry które z początku miłe i przyjemne wydłużają wszystko później w czasie tak aby dla gracza f2p nie było tam miejsca jeśli chcesz coś osiągnąć
  • masz MMO ale każde to symulator oglądania jak gra na auto play robi sama Quest za Questem i bije moby a Ty tylko siedzisz i na to patrzysz czasami klikając w odbiór jakiś nagród (oczywiście p2w)
  • no i dochodzimy do pozycji która może być czyś w co chcesz pograć czyli portami zwykłych gier z PC / konsoli na urządzenia mobilne. Najczęściej gra ta kosztuje od ok 10 zł na promce do 50-70 zł w normalnej cenie. Zwykle single która dostarcza masy godzin gry np ostatnio była promka na Baldurs Gate 1 i 2 a przejście ich w całości to obstawiam z 200h gry. Masz też stare części Final Fantasy
    Tylko niektóre te gry nie są komfortowe do grania na małym ekranie i np najlepiej mieć do tego tablet.
1lajk

Albion … cross play mmo jedyne chyba warte uwagi. identyczne jak na pc.

RUNESCAPE. Chyba lepszej gry nie ma. Praktycznie wszystkie mobilne to syf.

dla mnie rs to nie mmo. brak systemu party wyklucza go z tego kregu …