Gra na turniej

Myśle że Warsow pójdzie na tych szkolnych :)

A jakiego gatunku ma być gra? I ma być nastawiona na skilla graczy, a nie lvl i itemki?

Rozumiem też, że wszyscy mieliby mieć wyrównane szanse. Niestety, mało jest takich gier, w które "wszyscy grali" (jak LoL (ale też niekoniecznie) lub cs), no chyba, że zamierzacie grać w coś, o czym nikt nie ma bladego pojęcia (wtedy szanse również będą wyrównane na swój sposób ). Ewentualnie jeszcze mogłaby być Dota 2 jako alternatywa dla LoLa (jest darmowa, więc jest też zarazem 'oryginalna', bo każdy może mieć 'oryginał' za darmo).

Edit: Jeszcze popatrz na gry, w które są rozgrywane mecze ESL (http://www.esl.eu/), może tam będzie coś ciekawego (i darmowego).

Edit2: Po przeczytaniu posta Dzz przypomniał mi się jeszcze Haxball :)

A teraz jeszcze wpadłem na Uber Strike

CS2D moze by Siemka zdal.

Wolfenstein: ET, Quake 3, Heroes 3, Half Life

Może Quake live ? ;>

soldat

Zagrajcie w Liero. My w to gralismy kilka lat temu na informatyce. Wymagania zerowe, a zabawa przednia.

Wolfenstein: ET, Quake 3, Heroes 3, Half Life

ET wymaga raczej większych drużyn żeby gra miała sens, Heroes 3 z kolei jest zbyt WOOOOLNE na turniej (gra na mapie M 1v1 random potrafiła trwać 3h - co prawda oponent mówił że to wyjątkowo długi mecz, ale fakt jest faktem), nawet przy ustawieniu 2min na kolejkę, o ile pamiętam. Quake 3 Arena za to byłby świetnym pomysłem, moim skromnym zdaniem. Poza tym jakieś Wormsy albo coś innego znanego przez większość.

Warcraft 3

U mnie w gim organizowano turniej CS'a (na wersji v23 :)), zaś w technikum rokrocznie odbywa się turniej w CS 1.6, LoLa, Fifę a w ostatnim roku Starcrafta 2 (w Starcrafcie wystarczy mieć 1 oryginał bo wprowadzili to całe klonowanie, to samo w Fifie - wystarczy przynieść Xkloca/PSa).

A może jakieś ścigałki w stylu Trackmanii?

Trackmania bardzo ciekawe wyścigi. Jak znajdziesz to jest bardzo dużo fajnych mapek. Plus jest taki, że sam możesz stworzyć jakieś specjalne trasy na turniej. Ewentualnie Teeworlds, shooter(może nie tylko bo są też plansze do różnych wyścigów, także drużynowych) w świecie 2d z ciekawymi rozwiązaniami.