Gra nie chce odpalić

Cześć, spełniam wszystkie wymagania gry, nie mam żadnych zapór ani antywirusa a gra i tak nie chce odpalić. Po wyborze serwera na EU chwilę się ładuję i zaraz wszystko wyłącza bez żandeog błędu, co jest ?

Reinstall a jak nie pomoże to redownload z innego źródła.

Jeżeli rzeczywiście spełniasz wymagania techniczne to wygląda na jakiś uszkodzony plik.

Ja zrobiłem format joł!

#up

Brawo, jestem z Ciebie dumny. Możesz iść pobawić się kamieniem.

To tak jakbyś pacjentowi na stole operacyjnym amputował nogę i pół biodra bo miał zakażenie pod paznokciem.

A ja polecam skan Malwarebyte's anti malware albo/i HiJackThis.

Mimo wszystko stawiam na pliki.

Dziękuję Panowie, nie mam antywira od ponad roku więc może jakas infekcja. Grałem kiedys w Archlorda oraz SUNa i nie było żadnych problemów. próbowałem reinstallować grę, ale nic...

ref. może ktoś coś wie?

Probowales odpalac gre przez strone c9? Bo mi osobiscie tylko w ten sposob odpala.

Próbowałem wszystkimi możliwymi sposobami

mam pytanko chodzi o to że chce zagrać w C9 ale jak sciagnalem istalke i chcialem zaistalowac gre wyszlo mi ze niemoge wyszla taka tabelka i dyskeitka dalem ok i mi pisze ze do inego folderu to dalem i dalej nic mial ktos podobny problem??

Daj screena.

juz chyba wiem o co chodzi jak to nie pomoze to ci wysle screena

ref

Jaki klient? W nowym kliencie logujesz się w launcherze, a tutaj widzę przewija się przeglądarka.

Wygląda na jakiś wirus albo brak sterowników/dx. daj screen z ctrl+alt+del (zakładka procesy). Jeżeli jest tam C9, to coś z kompem :P

Robiłem skan programem polecanym przez Rayto i nic nie wykrył. Gra w procesach pojawia się, jednak po kliknięciu "start" znika za kilka sekund.

Zapytam dla pewności, na pewno najnowszy klient z : http://us.webzen.com/Download/C9 ????

(ten z logowaniem w launcher'rze)

Skoro mówisz start, to chodzi o start w launcherze, czy start na www? Jeżeli na www, to pobierz nowego klienta, jeżeli w launcherze, to zamiast start kliknij check i sam pobierze uszkodzone pliki.

Mam klienta z torrenta, chyba tego starszego bo loguję się na stronie. Co w tym nowym kliencie jest nowego, nie wystarczy tego aktualizacja? Przy łączu 1mb/s będzie ciężko znowu ściągac klienta.

Różnią się ponoć niewiele, ale skoro Ci nie działa, to może warto sprawdzić?

Skoro różnią się nie wiele to raczej będzie ten sam problem. Mój klient jest ktualizowany, także wszysktie nowe łatki powinny byc na moim cliencie.

Ref. może ktos wie o co chodzi. mam identyczny problem z maestią

Cześć, spełniam wszystkie wymagania gry, nie mam żadnych zapór ani antywirusa a gra i tak nie chce odpalić. Po wyborze serwera na EU chwilę się ładuję i zaraz wszystko wyłącza bez żandeog błędu, co jest ?