Gra o Tron s6 - pomoc

Witam! są może już normalnie odcinki sezonu 6 ? chodzi o 2 i 3 odcinek których nie mogę znaleźć a wiem że z hbo czy tvplayer trzeba płacić tym smem który zjada setki złotych :)

proszę o pomoc!

Jeśli Ci nie przeszkadza to spróbuj może po angielsku obejrzeć ;p Ja właśnie jakoś w tamtym tygodniu w środę szukałem i szukałem po polsku i nic nie mogłem znaleźć, a po angielsku praktycznie od razu znalazłem... Teraz tylko kwestia zrozumienia, ale zawsze możesz w akcie desperacji z napisami angielskimi poszukać i tłumaczyć sobie pojedyncze wyrazy/frazy ;p

Ofc... drugi obejrzałem a trzeci właśnie ściągam. Na torrentach jest od groma. Pirate Bay czy torrenty org.

Online widzę, że są jakieś płatne.

http://zalukaj.com/ tutaj masz wszystkie odcinki

A mogłyby głąby rozpowszechniać adresy w prywatnych wiadomościach?

" głąby " ?

Ja osobiście pobieram odcinki po angielsku. Napisy szukam i dopasowuje programem, polecam NapiProjekt.

na grupie hatak masz napisy do różnych wersji.

Polecam kinomana, włączasz, czekasz aż się załaduje i tyle :)

Najlepiej pobrać z zagranicznych torrentów a później ściągnąć napisy polskie za pomocą napiprojekt.

Po co oglądać z napisami? W poniedziałki normalnie można obejrzeć/ściągnąć z lektorem. No chyba że ktoś się nie może doczekać.

Ja sobie w pracy oglądam ze znajomymi na HBO Go w poniedziałki o 9.00 rano z polskimi napisami, bo lektor jest słaby. Znajomy właśnie mówił iż problemów online jest masę, HBO tym razem wydało dużo kasy aby usunąć grę o tron z stron do oglądania online, dodatkowo torrenty też są monitorowane i za udowodnienie dwoch pobrań odcinków, jest sprawa karna w Polsce i znam osobiście człowieka, który ma rozprawę w sprawie piracenia szóstego sezonu gry o tron. Polecam HBO GO, groszowe sprawy na dwa miesiące, a warto.

d*pa jasiu , polskie HBO oficjalnie powiedziało że nie planuje podejmować żadnych kroków w związku z pirackimi wersjami Gry, to oświadczenie było gdy amerykański HBO rozpoczęło polowanie na czarownice w tym sezonie na tracki z piracką wersją u siebie.

Akuratnie znajomy ma darmowy urlop, ponieważ jest wezwany do sądu jako podejrzany , i niestety albo stety należy mu się darmowy dzień wolny od pracy. Widziałem , potwierdzam w 100 procentach.

z lektorem

Modyfikowanie w jakikolwiek sposób (w tym lektor też się wpasowuje) oryginalnej ścieżki dźwiękowej jest jak bycie dumnym ze swojego penisa, który został poddany operacji przedłużenia - nie ma sensu.

2 - na eztv.it nałatwiej znaleźć większość tego co się szuka (@Oldman - jakby był problem to mody by pousuwały linki i pokarały ludzi, a skoro tego nie zrobiły to jest to legalne = nie ma problemu = sam jesteś głąbem)

3 - napiprojekt to program bandy pajaców. Polecam program napisy24 - funkcjonalność podobna, ale masz pewność, że tworzą to ludzie normalni.

Po co oglądać z napisami? W poniedziałki normalnie można obejrzeć/ściągnąć z lektorem. No chyba że ktoś się nie może doczekać. 

Generalnie nie uznaję lektora a tym bardziej dubbingu, tak więc oglądam filmy/seriale wyłącznie z napisami.

Witam! są może już normalnie odcinki sezonu 6 ? chodzi o 2 i 3 odcinek których nie mogę znaleźć a wiem że z hbo czy tvplayer trzeba płacić tym smem który zjada setki złotych :)

proszę o pomoc!