Gra o Tron Sezon 7 [SPOILERY]

Witam.

W internecie oprócz zdjęć z planów, które nam co nieco mówiły co będzie się dziać w 7 sezonie to ostatnio wyciekło rzekome streszczenie całego siódmego sezonu. Poniżej zostawiam wam link. WCHODZICIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ALE WIEM ŻE WAS KUSI 4Head

http://niestatystyczny.pl/2016/10/26/wyciekla-fabula-calego-siodmego-sezonu-gry-o-tron/#.WBH9ufqLSHv

mam nadzieję że tekst ten nie powstał w oparciu o zdjęcia wyłącznie,

Jakiś nie znany serwis, nagle zamieszcza streszczenie całego sezonu, który w 100% zgadza się ze zdjęciami które nie dawno wyciekły. Pewnie dużo jest z tego prawdą bo nie trudno się domyśleć co się wydarzy w następnym sezonie, jednak do całego tego streszczenia radziłbym podchodzić z dystansem, bo pewnie jeszcze wiele się zmieni w scenariuszu.

Wystarczy przeczytać książki, żeby wiedzieć co się wydarzy. Większość rzeczy jest, niemalże, identyczna jeżeli chodzi o fabułę.

Jeżeli okaże się to prawdą, to jestem lekko zawiedziony. Liczyłem na jakiś ciekawy plot twist, albo przynajmniej coś nieoczywistego.

Wystarczy przeczytać książki, żeby wiedzieć co się wydarzy. Większość rzeczy jest, niemalże, identyczna jeżeli chodzi o fabułę.

Kolega chyba nie w temacie. Sezon 6 oficjalnie wyprzedził fabułę z książek tak więc sezon 7 i 8 to już tylko i wyłącznie wymysł twórców + wskazówki od autora co do poszczególnych losów postaci.

Kolega chyba nie w temacie. Sezon 6 oficjalnie wyprzedził fabułę z książek tak więc sezon 7 i 8 to już tylko i wyłącznie wymysł twórców + wskazówki od autora co do poszczególnych losów postaci.

Niech wymyślaj bez końca to obecnie najlepszy serial jaki jest na rynku - świetnie, że cały czas opłaca się im kręcic nowe odcinki - nie czytałem książki ale jak skończę oglądać serial to wezme się za czytanie, może kolejność nie ta ale przynajmniej będe wiedział co było heh puki co zostawiam do pośmiania się http://www.blasty.pl/tag/gra-o-tron

@Petter

Zgadzam sie w 100%. 7 sezon to do tej pory najlepszy z sezonów jaki był, a 4 odcinek to jeden z najlepszych. Ze po tak długim czasie nadal cos tak swietnego sklejają, szacunek.

to wam powiem lepiej radio eska podała że hakerzy wykradli całe odcinki 1-7 ale są na tyle wyrozumiali że nie wstawią od razu wszystkiego na torrenty.

Spokojnie, na prywatnych trackerach na pewno są.

to wam powiem lepiej radio eska podała że hakerzy wykradli całe odcinki 1-7 ale są na tyle wyrozumiali że nie wstawią od razu wszystkiego na torrenty.

Gdyby za fabułe nadal odpowiadał Martin, to "w nagrodę" w kolejnym odcinku zabiłby wszystkie postacie, zamroził całą ziemię i masturbował czytając hejty pod swoim adresem ^^

Martin sam sie dziwi co mozemy zobaczyc w owym sezonie. Z jednej strony bardzo sie ciesze ze serial odbiegl mocno od ksiazkowej fabuly, z drugiej caly czas wydaje mi sie iz fabula jest mniej spojna przez wiele odstepstw. Przykladem jest to jak szybko Euron podrozuje po Westeros przy czym w ksiazce prowadzi on raczej osiadle zycie.

Witam.

W internecie oprócz zdjęć z planów, które nam co nieco mówiły co będzie się dziać w 7 sezonie to ostatnio wyciekło rzekome streszczenie całego siódmego sezonu. Poniżej zostawiam wam link. WCHODZICIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ALE WIEM ŻE WAS KUSI 4Head

http://niestatystyczny.pl/2016/10/26/wyciekla-fabula-calego-siodmego-sezonu-gry-o-tron/#.WBH9ufqLSHv