Gra o tron (sezon5)

Cześć pewnie ci zainteresowani już wiedzą ale znajdą się ci mniej doinformowani tak więc. Dzisiaj premiera sezonu piątego z nie małą niespodzianką, a mianowicie do sieci wyciekły 4 odcinki nowego sezonu (podobno 6 z czego 2 ostatnie znajdują się w prywatnych sieciach). Ode mnie to w sumie tyle miłego oglądania.

PS.

Odcinki są w rozdzielczości 480 (takie info dla tych, którym zależy na jakości HD)

Zastanawiałem się jaki film sobie dzisiaj obejrzeć, a tu ci taka niespodzianka. Dzięki za info.

wrzuciłbym linki, ale chyba zalicza się to pod piractwo, więc jak ktoś chce 2 pierwsze odcinki po polsku, to na priw :)

Na torrentach jest juz cały sezon. 3 pierwsze odcinki mozna obejrzeć z polskimi napisami ,i tych akurat mogę potwierdzić autentyczność ,bo podgladalem. Ja poczekam na oficjalny jutrzejszy odcinek ,bowiem trzeba wspierać twórców wykonujących kawał dobrej roboty.

Ja niestety nie mam HBO. A przenośnych urządzeń nie mam, więc HBO Go odpada. Szkoda, że HBO nie wpadło na pomysł, żeby po prostu dać możliwość wykupienia odcinka/sezonu na stronie internetowej i już. Miałbym i w HD, i czyste sumienie. Tylko konieczne odcinek z napisami, bez lektora.

Odcinek pierwszy jest dostepny dla kazdego (hbo go), juz po 3:00.

Lecz reszta niestety nie.

Na torrentach jest juz cały sezon. 3 pierwsze odcinki mozna obejrzeć z polskimi napisami ,i tych akurat mogę potwierdzić autentyczność ,bo podgladalem. Ja poczekam na oficjalny jutrzejszy odcinek ,bowiem trzeba wspierać twórców wykonujących kawał dobrej roboty.

Skąd masz niby informację że cały sezon jest gdziekolwiek dostepny bo gdzie nie patrze tylko 4 odcinki da radę znaleźć.

Napisałem dokladnie , ze na torrentach. Spisz sobie gra o tron sezon 5 torrenty w google i 7 link, to torrent z całym sezonem. Ludzie tam pisza, ze nie fale ale napisy do 4 odcinka tylko.

Na CDA jest z tego co wiem 5 odcinków już od 2 dni z czego chyba 2 przetłumaczone.

jak wyszedl caly sezon niech ktos przesli mi linka na priv , jakos nie moge znalezc wszedzie 1-4 widze

re Down dzieki za info , z jednej strony troche lipa bo caly miesiac bede musial czekac na 5 odcinek ;] ale z drugiej strony mile czas spedzony ogladajac 4 odcinki z nowego sezonu

Bo nie wyszedł cały sezon, są tylko odcinki 1-4.

To ma swoje plusy i minusy :D Z jednej strony fajnie, bo idzie oglądnąć 4 odcinki na raz (sam dopiero 2 oglądnąłem, bo czekam na napisy 3 i 4 ep), ale z drugiej strony zawsze z niecierpliwością czekało się tydzień czasu na kolejny odcinek :P Ogolnie ci co oglądneli te 4 odcinki, to teraz musza czekac miesiac czasu na 5 xD

Obejrzyj 4 odc pierwszego dnia... potem czekaj 5 tygodni na 5 odc.

Nie mogę zrozumieć do dzisiaj, dlaczego HBO GO nie jest dostępne jako oddzielna platforma, tylko trzeba posiadać jakiś cyfrowy polsat czy internet z netii.

Obejrzałem ostatni odcinek i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Pamiętam jak po skończeniu bodajże 3 sezonu tak byłem ciekawy co będzie dalej, że przeczytałem wszystkie książki i już wtedy dostrzegłem liczne rozbieżności, które z każdym tomem się nasilały. Teraz po 5 sezonie to już jest w ogóle inna bajka, jeśli ktoś czytał sagę Pieśń Lodu i Ognia to zapewne to zauważył. Sam z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój wydarzeń, ponieważ mogę się domyślać co nie nastąpi. Zastanawiam się też kiedy George R. R. Martin ma zamiar wydać kolejne tomy, bo ten właśnie sezon GoT dotyczy jego ostatniego z 2011 r., a dzięki Bogu już mamy 2015 r. i sezon 6, który opierałby się właśnie na najnowszym tomie już jest zaplanowany na przyszły rok. A, że serial w chwili emisji pierwszego odcinka sezonu jest skończony, więc prace nad następnym się zaczęły przed wydaniem tomu na którego miał być podstawie - taki mindfuck. O ile mi wiadomo Martin przekazał informacje dotyczące dalszej fabuły w razie jego śmierci, ale twórcy od początku podchodzili do książki z przymrużeniem oka, czego doskonałym przykładem jest obecny sezon serialu, więc po fabule w kolejnym możemy się już spodziewać wszystkiego.

Czy tylko mi się zdaje, że ten sezon jest STRAAAAAAAASZNIE ugrzeczniony? Sceny śmierci bardzo przerysowane i mało brutalne, klimat bardziej sielankowy niż zwykle. Mało mi się to podoba jak narazie, ale na plus to, że fabularnie idzie w fajna stronę.

Cześć pewnie ci zainteresowani już wiedzą ale znajdą się ci mniej doinformowani tak więc. Dzisiaj premiera sezonu piątego z nie małą niespodzianką, a mianowicie do sieci wyciekły 4 odcinki nowego sezonu (podobno 6 z czego 2 ostatnie znajdują się w prywatnych sieciach). Ode mnie to w sumie tyle miłego oglądania.

PS.

Odcinki są w rozdzielczości 480 (takie info dla tych, którym zależy na jakości HD)