Gra od 0 szukam ludzi!

Tak jak w temacie! Najlepiej, żeby była to osoba, która już w tą grę grała ;>

Powodzenia

Powodzenia

Sorry stary ale ludzie jeszcze grają w tę grę. :) Ja może bym zagrał...

Mam Clerika na 60 lvlu więc mogę do was potem dołączyć i pomóc :)

Chętnych oczywiście proszę na pw

a może najpierw powiecie gdzie / jaka wersja ?

http://en.allods.com

ja tu zacząłem, ale nie znam się na wersjach, więc jeśli ktoś ma zastrzeżenia, to słucham

Aha, czyli wersja europejska przejęta przez my.com :)

Sorry stary ale ludzie jeszcze grają w tę grę. Ja może bym zagrał...

Ale ja serio życzę mu powodzenia :(

Nic negatywnego w mojej odpowiedzi nie było ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )

Jest jakaś możliwość spolszczenia gry? Bo nie ukrywam, wolałbym czytać questy po polsku ; d

Chętnie zagram ^^ Gre powiedzmy że ogarniam w 80% bo jednak ten ostatni patch ma troszeczke tajemnic przede mną bo mało grałem od jego wprowadzenia.

Spolszczyć się niestety nie da aczkolwiek angielski w tej grze jest taki powiedźmy prostacki i łatwo go zrozumieć ludzi jest nawet sporo a jak wejdzie dodatek pewnie nie zabraknie ludzi do niczego.

jednak jeżeli chodzi o strone "konfliktu" to polecam imperium dla mnie questy są owiele bardziej wciągające oraz same mapy tej że frakcji są genialnie wykonane.

Jeżeli chodzi o klase to już twój gust są lepsze i gorsze pod PvP i PvE ale wszystkie dają rade.

Dobra ja już zaczynam pobierać clienta ;)

Ja za to proponuje stronę Ligi. Od imperium odrzucały mnie zbyt rosyjskie klimaty i lokacje początkowe. Według mnie to właśnie Liga ma fajniejsze lokacje i mniej upierdliwe do expienia. Gdzieś tak od od 20-25 już wszystkie mapki są wspólne więc wybór strony to tak naprawdę kwestia gustu. Najlepiej jak najszybciej znaleźć sobie gildie coby można było popytać się ludzi co i jak.

Jeśli ktoś będzie grac, to nick Drakean po stronie imperium

może ja nawiedzę:)

Tak jak w temacie! Najlepiej, żeby była to osoba, która już w tą grę grała ;>