Gra pod specyficzne gusto

Witam. Poszukuje gry gdzie bardzo widoczny jest progres postaci oraz ekwipunku, coś ala Wiesiek 3 ale z większą customizacją ekwipunku i z w miarę otwartym światem. Próbowałem w MHW ale gra jest taka nijaka dla mnie, dlatego jestem otwarty na wszelkie propozycje :slight_smile:

Jak rozumiem nie chodzi o MMO, więc pod to kwalifikuje się większość RPG.
Ze starszych masz sławny Gothic, gdzie progres postaci widać bardzo mocno. Z nowszych to z pewnością Skyrim, który nadal jest jednym z lepszych RPG i nie starzeje się aż tak szybko.

albion online

Pograj sobie w herosy trójke na przykład.
A poza tym gry sa nudne, i nic dziwnego że się nudzisz.
Wiesz, bo to tak jakbyś nie miał innego wyboru niż grać to jest śmieszne :smiley:
Progress postaci i ekwipunku niewiem facet może ułóż sobie życie normalnie ?
Kiedyś grałem w gry bo koledzy to robili, a teraz ? Jak nie sentymenty to inne bzdury

o chuj ci ziomek chodzi :smiley: jak masz problemy to je rozwiąż samemu a nie komuś podkładasz kłody.

Fable. Skutki Twoich działań mają bezpośredni wpływ na Twoją postać :slight_smile:

1lajk

Praktycznie każdy RPG z open worldem. Kilka przykładów na szybko z gier które grałem, miały dobry rozwój postaci/ekwipunku i w które przyjemnie mi się pykało :

  • cała seria fallout
  • cała seria dragon age
  • cała seria mass effect (łącznie z andromedą)
  • nowsze assassins creedy (Origins i Odyseja - poprzednie części mają raczej marginalny ekwipunek/rozwój postaci)
  • divinity original sin 2 (1 ponoć też dobra, ale nwm, nie grałem)
  • kingdom come deliverance
  • śródziemie cien mordoru/wojny (to są dwie części, cień mordoru jest pierwszą)
  • kingdoms of amalur reckoning
  • cała seria stalker (mi się najbardziej podobało czyste niebo, ale to kwestia preferencji, wszystkie części były na tyle fajne że ograłem je wielokrotnie)
  • gothic 2 + noc kruka (podstawa + dodatek, bezsprzecznie najlepsza część serii, ale gra ma już swoje lata, więc jak nie trafisz starszych gier to sb odpuść)

Sprawdz Warframe, świat jest instancjonowany ale opcji customizacji jeste multum

Ziomek o chuj ci chodzi,
Po pierwsze to ty masz problem i zrobiłeś PROJEKCJE twojego problemu na mnie, a po drugie

wszyscy macie problemy tylko tego nie widzicie bo jesteście głupi. 80% chorób psychicznych pozostaje nie wykryta, tzn to WY nie wiecie, bo kto się nauczył to wie i widzi kto co ma… Tylko wiecie czym jest “nuda”, a nie sory nie wiesz czym to jest bo nie znasz drugiej strony medalu nawet chłopie, ogarnij sie zamiast pisać głupie komentarze bez poparcia w faktach.

Nie “podkładam kłody” baranie, SAMI SE TRUJECIE ŻYCIE GRAJĄC W GRY, kapisz?
WASZE ŻYCIE NIE MA SENSU, GRASZ W GRE I MÓWISZ ŻE JEST OK?
I jeszcze pierdolisz że “podkładam kłode” ? Jestem jedyną osobą na tym zakichanym forum która jest wmiare ogarnięta życiowo, tylko jak przychodzi się pracować do graczy to jest tragedia bo jesteście skończonymi ignorantami bez edukacji najcześciej. “Wchodzisz między wrony kracz jak one” ? Wole być sobą niż udawać że gry są fajne, bo jest milion lepszych rzeczy.
po 1. grając marnujecie czas
2. marnując czas nie robisz nic dobrego
3. nie robiąc nic dobrego pomagasz ludziom którzy robią coś “szemranego”
4. sam sie bijesz
5. przeproś
6. przeproś nie mnie, ale się ogarnij idioto jeden z drugim, bo niszczycie przyszłość tej planety, tak wy zwykli ludzie którzy są debilami, macie wpływ na wszystko tylko się zrzekacie odpowiedzialności za życie, lepiej pograć w gry kurwa.

A później przez was robią chujowe gry, bo statystyki nie kłamią, chapacze chapią gówniane towary. Ze wszystkim tak jest

2lajki

Czy ty na prawdę zarejestrowałeś się na forum o grach po to, żeby zgrywać dorosłego i mówić innym co jest dobre, a co nie (w tym wypadku gry). Na moje oko to ty masz jakiś problem, nie wiem jaki i szczerze mówiąc wisi mi to, to twoj problem. Dla tego nie mów innym ze coś jest takie, a takie i maja czegoś nie robić.

3lajki

Okej, jak już bawimy się w psychologa… to widzę u ciebie problemy z kontrolą emocji (caps lock, wyzywanie, niepoprawna składnia wielu zdań), prawdopodobnie smutne dzieciństwo w pseudo-chrześcijańskiej rodzinie (gdzie wbijali ci do głowy “marnujesz życie synku”), niskie poczucie własnej wartości (stąd ta usilna chęć pokazania że wszyscy inni są gorsi), brak jakichkolwiek osiągnięć w życiu (stąd te wtrącanie jakiego to ogarniętego życia nie masz co 3 zdania), skłonności antysocialne (brak próby dogadania się, obrażanie wszystkich losowych osób które mogłyby zobaczyć wiadomość itd), skłonności autodestrukcyjne (tutaj nie trzeba być geniuszem by wiedzieć że z takim temperamentem to tylko kwestia czasu aż sb zrujnujesz przez niego życie), do tego jesteś uczniem, prawdopodobnie studentem, ewentualnie świeżo po studiach, bez długoterminowej pracy (zdradziła cię nadmierna ilość wulgaryzmów co imponuje tylko w szkole, oraz slang uczniowski który by zniknął gdybys przepracował choćby rok bo zwyczajnie byś się z nikim starszym niż rocznik 1990 nie dogadał). Do tego mogę jeszcze stwierdzić że nigdy nie byłeś zbyt rozgarnięty (próba wszczęcia bójki wyzywając na dzień dobry wszystkich w pobliżu, nieudolne próby popisania się jaki to jesteś mądry a inni są głupi… no, można to jeszcze stwierdzić po prostu czytając posta, ale to by było pójście na skróty)

Jak mi idzie do tej pory? Masz ochotę na więcej? :stuck_out_tongue:

5lajków

Wszyscy ludzie marnują czas. Jedni bezsensownie kopią piłkę, inni przesuwają śmieszne pionki po planszy, kolejni wydają irytujące dźwięki, jeszcze inni malują jakieś paskudztwa. Po co to wszystko? Na pewno nie dla postępu technologicznego xD

Ludzie muszą się bawić by móc później wydajniej pracować (i po to by zwyczajnie nie zwariować). A to czy ktoś będzie oglądał seriale, czy grał w gry, czy biegał za piłką nie ma znaczenia, grunt by sprawiało mu to przyjemność.

To co ty proponujesz jest zwykłym niewolnictwem - “nie rób nic co by cię uszczęśliwiało tylko pracuj dla innych”.

3lajki