Gra podobna do margonem, alkatria

Witam wszystkich.

Szukam jakiejś gierki podobnej do Margonem lub niedawno wydanej Alkatrii. Od razu mówię, że Tibia czy Metin2 odpadają. Proszę o pomoc…

Dzięki.

Nie ma raczej nic fajnego na czym można było by pograć dłuższej czy też model gry, podziały pve na te rzadkie,epickie,legendarne.
Więc sorki sama szukam, przeglądłam już darkensang, tree of sav i wiele innych :frowning:

My Fantasy Online 3 może jeszcze, ale uboższe od Margonem

Taern jest najbardziej podobny

Czemu nie pograsz w Margonem po prostu, kilka dni temu wystartował nowy świąt więc idealnie się składa.

Bo każdy musi lubieć to co Tobie się podoba ?
CO ZA GÓWNIARZ

bo gra jest martwa przez błędy i czity, boty xD jest ledwo 2 tygodnie od startu a ludzie już mają około 250poziomu xD w 2 tygodnie to ty może ponad 100lvl wbijesz grając uczciwie. A z 249 do 250 expienia jest tyle co z 1 do 120 xd z tego co pamiętam to teraz masz wbudowanego bota do expienia. Odpalasz wersje na telefon, wybierasz expowisko i klikasz zużywając mobilną stamine. Wbijesz za 1k złotych staminy i w pierwszą godzine od startu masz już z 150poziom nie wchodząc nawet do normalnej gry xD

1lajk

Alkatria - polecam

Jeśli nie musi być przeglądarkowe koniecznie to - Albion

Jak w przeglądarce to oprócz Naruto Online nic nie ma. Skrót gry w NO, dużo powtarzalnych czynności każdego dnia, mi cały dzień zajęło zrobienie wszystkiego co możliwe w 1 dzień gry, ale to było dawno i nie prawda, a gra sie pozmieniała od tego czasu, schematyczne eventy co tydzień czy x dni od czysto p2w, pve do pvp. Na pewno dużo zabawniejsza i bardziej ciekawa mając gildie i stałe towarzystwo od startu serwera. Po kilku tygodniach łączenie z kilkoma serwerami. Jest mega p2w, więc jak ktoś liczy na to, że będzie miał coś do powiedzenia względem takiej osoby, która potrafi wykorzystać pln to jest duża szansa, że się zdziwi i ogólnie może wracać grzecznie ssać cumelka i wierzyć, że gry mmo f2p są robione z pasji. Nie grasz codziennie i mijasz chociaż dzień? - jesteś do tyłu i możesz w ten sam dzień skończyć grę jeżeli chcesz chociaż liczyć się w środowisku f2p. Źle zainwestujesz scrolle (takie coś gdzie ninje do teamu możesz zdobyć) - tracisz czas = jesteś do tyłu, źle ulepszysz runy = to samo, itd itd. Ogólnie lepiej nic nie wykorzystywać jeżeli się nie wie po co i czy to najbardziej optymalny moment/sposób (ze względu na łączące się z tymi czynnościami eventy weekendowe, przynajmniej kiedyś tak było) żeby to zrobić, aczkolwiek jak trafiasz na odpowiednich ludzi to pomogą, bo gildia i im więcej silnych graczy tym lepiej, bo wojny gildii dają paczki wygranym (a przynajmniej dawały). Dla niektórych ta gra to więcej niż gra i potrafią robić podwójne konta i szpiegować przeciwną gildię, mieliśmy takiego kreta przez rok. Z pozytywów to zabawa w tworzenie teamu i systemem walki jest dość szampańska, system combo, łączenie tego. Taka turówka czasu rzeczywistego. Jest w przeglądarce i po Polsku więc dla wielu to duży argument. c; A tak jeszcze, w tej grze wychodzą serwery średnio co 10 dni z tego co kojarzę, więc jeżeli ktoś chce zacząć, polecam zaczekać aż wystartuje jakiś i wtedy złączyć się z jakąś ekipą. Pytać o wszystko i dobrze się bawić, nie przejmować się p2w, zawarłem wiele pozytywnych przyjaźni jak i zaznałem zabawnych ‘wojen’ z różnymi ludźmi w mojej ówczesnej społeczności serwerowej i to głównie mnie trzymało przy grze.

Jeżeli język to nie problem i chodzi o turówki mmorpg to Dofus to raczej jedyna gra, która może pasować do turn-based mmo. Pewnie można polecić poszukania sobie polskiego discorda/community.

Odpowiadając na post wyżej, Albion Online to gra skupiona na grindzie, klepanie surowców itd. Aktywności głównie chce się robić w grupach, przyda się też reakcja jak i mechanika w palcach, gdyż od któregoś tieru na mapach jest pvp na którym tracisz przedmioty po śmierci. Na pewno zabawna gra dla kogoś kto lubi grind i ma z kim się bawić, solo szybko się znudzi. A jak się myle to niech ktoś poprawi, imo margonem a albion to skrajnie dwie różne kategorie.

Chodzi ci pewnie o gry typu: “stoisz i klepiesz w kółko to samo jak idiota”, polecam:
Taern,
tibia,
Legends of idleon
Tree of Savior
Drakensang
Jeśli nie musi być mmorpg i chodzi ci o podobną grafikę to polecam Battle For Wesnoth jedna z lepszych gier turowych
PS. sam kiedyś grałem w takie gry, na szczęście oderwałem się. Chociaż mam jeszcze naleciałości w mózgu od tego gówna i czasami “pogram” w jakiegoś clickera. Uzależnienie od rosnących cyferek trudno wyleczyć(to o grach poza battle for wesnoth, bo to strategia i ma tylko grafikę podobną do margonem, nic więcej).

Przykre

Ja polecam Eternium, na początek może ci się wydać sztywna, ale z czasem wymiata, może ci sie spodoba, gra zajmuje mało wiec zawsze można sprawdzić :slight_smile: