Gra podobna do nostale

Witam jak w temacie szukam gry podobnej do Nostale. Chodzi mi głównie o system podobny do kart Specjalisty z tej oto gry, żeby była ta różnorodność grając jedną postacią. Miło było by także mieć przy sobie zwierzaka/partnera pomagającego w walce lecz to już schodzi jakby na drugi plan. Grafika nie gra większej roli może być cukierkowa, mroczna nie robi mi to jakiejś wielkiej różnicy.

Ragnarok Online

1lajk

onigiri
Tree of savior <-- ala ragnarok 2.0
ragnarok - bóg wśród animowanych mmo
mobilka Ragnarok eternal 2gii dzien online i milo sie gra// afk grinduje poczatkowe lokacje :stuck_out_tongue:

A możecie powiedzieć coś więcej o tych grach ? W czym są podobne do nostale, bo jak wspomniałem sam styl graficzny nie ma dla mnie wiekszego znaczenia.

Przeszedłem z nostale na albiona i jestem zadowolony , może sp nie ma ale całkiem spory wybór broni i ekwipunku który możesz sobie sam dobrać na taki jaki ci się podoba , niestety zwierzaków nie ma , chyba że liczyć mounty :confused:

ja tez ostatnimi czasy zagrywam sie w albiona, warto sprobowac byle tylko znalezc gildie wtedy jest co robic :slight_smile:

masz dzis youtube …
onigiri za duzo nie gralem ale jest przyjemne ~~20lvli to nic po prostu mi sie nie chcialo w tamtym czasie mialem lepsza gre

Ragnarok to mogl bym godzinami pisać

Tree of Savior to uproszczony ragnarok z ladniejsza grafika ale ma wiele wspolnych elementow

nie lepiej po prostu pograć sobie w nostale ale na vendeccie?
Masz nostale bez p2w tam :stuck_out_tongue:

Nostale vendetta nie dawno zostało zamknięte chyba

Nie lepiej wpisać nazwę serwera w google, skoro ją znasz, zamiast chrzanić głupoty wyssane z palca w internecie? W ten sposób powstają głupie plotki. Nostale Vendetta żyje i ma się świetnie, graczy ma prawdopodobnie więcej niż wersja Gejfordża.

Nostale Vendetta zostało zamknięte we wrześniu jakoś.
https://i.epvpimg.com/5uqucab.jpg < tutaj screen z forum ^^