Gra przeglądarkowa dla fanów piłki nożnej - Football Team

Witam,

Chciałem zaprosić wszystkich do na prawdę świetnej gry przeglądarkowej Footballteam, gdzie rozwijacie swojego zawodnika, wraz z klubem walczycie o różne trofea.

Gra pozwala na ogromną dowolność w budowaniu swojego zawodnika, po 1 wybierasz na jakiej pozycji chcesz grać, od ataku po bramkę. W grze jest 8 statystyk, które rozwijasz za pomocą treningów ale żeby się nie martwić nie jest to męczące klikanie manualnie, w grze jest wbudowany bot który umożliwia trening aż do 2h oraz wiele innych opcji zwiększania umiejętności.

Do tego manufaktura przedmiotów, drinki, karty, boostety i wiele innych, gra jest bardzo aktywnie rozwijana przez profesjonalny zespół, tak więc wszystkich gorąco zapraszam.

https://footballteamgame.com/pl/join/ref/46111
Rejestrując się z mojego linku otrzymacie dodatkowe bonusy na start.

Bonus:
Wrzucam napisanego przez mnie Guida na początek gry- jest on po Angielsku ale na pewno pomoże na start.

Dodasz do klubu?

Cześć,
Niestety mój klub jest pełen, polecam znaleźć aktywny klub w 4 lidze i powoli przeć do przodu.
Jak masz jakieś pytania to pisz - Ciasteczkowy Potwór

Dodałem poradnik po Angielsku.

Gra stawia na zdecydowanie zbyt mocny p2w wieczne granie w 3 lidze chyba że wpakujesz setki/tysiace euro jesli marzysz o “topce” podczas gdy ludzie casualowo grajacy osiagaja overal postaci okolo 200-300 w tym samym czasie “topka” ma już overall na poziomie 5000-8000 wiec reszte dopowiedzcie sobie sami

1lajk

Niestety ale muszę się zgodzić z Dorianetti gra miała swój najlepszy czas w 2009 roku ale tylko chwilowo gdyż po tym jak do supportu wszedł nowy rządzący to tak samo w grze pojawiły się mocne elementy p2w . Blatow fakt że musisz reklamować grę żeby zapełnić klub to najlepszy argument by w te grę nie grać skoro graczy nie przybywa a jest ich coraz to mniej . Pozdrawiam nieistniejący już klub Zarzewie FC