Gra przeglądarkowa

Witam

Czy są jakieś ciekawe gry na przeglądarkę, bo po prostu zagrałbym w coś ciekawego i wciągającego. Czy istnieje jakiś spolszczony tytuł, który niekoniecznie musi zaraz być p2w ? Zdaję sobie z tego sprawę, że przeglądarkowe gry takie właśnie są, ale może jednak jakiś tytuł się znajdzie ? Ewentualnie pomijając p2w coś dobrego polecacie ?

Ogólnie poszukuje gry w tematyce plemion tj. wioski przejmowanie ich, robienie armii i ważne, aby było po polsku. Obecnie gram w shakes&fidget, który powoli zaczyna mi się nudzić a szukam czegoś na dłużej o ile takowe gry istnieją.

Ja gram teraz non stop w karcianą grę Urban Rivals :) Polecam ^^

Travian nie jest P2W budowlanką.

Jeżeli karcianki to Eredan iTCG jest dobrym tytułem.

hmm hmm.. Gry przeglądarkowe które nie są p2w... + to to są gry strategiczne... Może terra Militars? chyba dobrze napisałem nazwe, pamiętam fajna gierka, wojna o tereny, 4 rasy itp. Ale czy p2w jest to też nie wiem, dawno w to nie grałem i bynajmniej jest po polsku, ale sam sprawdź. Tak to gry przeglądarkowe z reguły są pełne p2w, jakieś szybsze rekrutacje wojsk, tworzenie budynków, to znajdziesz w każdej takiej grze. Ale jak dla mnie to jeszcze można przeżyć, ale tak jak w plemionach -> flagi za kase, zasoby za kase, wszystko za kase, no szog. Jak to zobaczyłem od razu mi się odechciało w to grać.

Plemiona grałem kiedyś bez żadnych flag, broni rycerza,zasobów za kasę, dlatego z niecierpliwością czekam na część 2gą, bo sądzę, że początki nie będą zbyt p2w tak jak przed laty zwykłe plemiona, gdzie było tylko konto premium. Obecnie gram w anno online, ale czego mi tam brakuje to brak jakiegoś przejmowania map, ale jest o tyle ciekawe, że można fajnie się rozbudować.

Potem sprawdzę traviana, bo na razie chcę skupić się na 1 tytule. Ale jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły to czekam.

Jeżeli nie boisz się stracić wszystkiego w jedną noc, to travian jest dobrą grą :D

Spędziłem w niej masę godzin i poznałem wielu fajnych ludzi. Niestety teraz servery już nie są tak zapełnione jak kiedyś. (30k graczy na speed, teraz ogółem)

Ogame

zdycodowanie polecam OGame.

Witam

Czy są jakieś ciekawe gry na przeglądarkę, bo po prostu zagrałbym w coś ciekawego i wciągającego. Czy istnieje jakiś spolszczony tytuł, który niekoniecznie musi zaraz być p2w ? Zdaję sobie z tego sprawę, że przeglądarkowe gry takie właśnie są, ale może jednak jakiś tytuł się znajdzie ? Ewentualnie pomijając p2w coś dobrego polecacie ?

Ogólnie poszukuje gry w tematyce plemion tj. wioski przejmowanie ich, robienie armii i ważne, aby było po polsku. Obecnie gram w shakes&fidget, który powoli zaczyna mi się nudzić a szukam czegoś na dłużej o ile takowe gry istnieją.