Gra przeglądarkowa

Zna ktoś jakieś ciekawe strony, które pokazują jakie gry przeglądarkowe wychodzą w 2017 roku ? Nie musi być po polsku. Chodzi mi o coś takiego jak premiery gier przeglądarkowych na ten rok. Szukam jakieś fajnej gierki która ma wyjść w tym roku lub już wyszła w tym roku.

najlepsze mmo w jakie można grać z przeglądarki to Screeps

Conflict of Nations: Modern War /emoticons/1f609.png" title=";)" />

Lubię sobie od czasu do czasu pograć w rpg Bloodwars. Z jednej strony gra jest wymagająca, ale z drugiej strony czytelna, także wiadomo o co chodzi, jak się do realizacji konkretnych zadań zabrać itp. Fabuła z pomysłem, porównując z innymi gierkami w których jest motyw wampirów, to tutaj historia jest dość oryginalna. Inna sprawa że rzeczywiście można sobie grę rozbudowywać, przedmiotów są tysiące, żeby je wszystkie odkryć to czuję że będę potrzebował wielu miesięcy.

Jezeli chodzi o rok 2017 to w tym roku wyszla gra przegladarkowa, która jest bardzo rozbudowana, autorski silnik a nie jakas kopia jak wiekszosc gier.

beefighters.com

Pamięta ktoś eRepublik? eSim jest nowszą odsłoną tej gry. Zostały do niej dodane nowe elementy. Gra to prosty symulator państwa. Gracz wykonująć różne czynności zdobywa doświadczenie i awansuje na wyższy poziom. Podstawowymi elementami gry są praca, trening i walka. Możemy zakładać własne firmy, zakładać własne bojówki, wzniecać powstania a nawet sprawdzić się jako redaktor gazety. Zaprasam poprze mój link http://inferna.e-sim.org/lan.26284/ lub podstawowy e-sim.org

Podłączam się do pytania, jeśli ktoś zna browserówki, które wyszły w 2016/2017 roku niech napisze. Sam szukam nowości, również na youtube ale wszędzie clickbajty, wchodzisz w filmy o tytule top 2016 browser games a tam drakensang, dead frontier i inne starocie. Trudno znaleźć nowe gry przeglądarkowe ale to też wina twórców, którzy zaniedbują reklamę.

Zna ktoś jakieś ciekawe strony, które pokazują jakie gry przeglądarkowe wychodzą w 2017 roku ? Nie musi być po polsku. Chodzi mi o coś takiego jak premiery gier przeglądarkowych na ten rok. Szukam jakieś fajnej gierki która ma wyjść w tym roku lub już wyszła w tym roku.

Dzisiaj o godzinie 18:00 startuje legendarny serwer gry speedprogame pod nową nazwą:

SPG-ULTRA.PL

Domena jest w pełni chroniona i jest zabezpieczona SSL-em

Znajdziecie tam zupełne nowości, których nie znajdziecie w innych grach o tej tematyce.

Aktualnie prowadzę prace nad mega nowością, eventem, który będzie powtarzał się raz na 2 tygodnie.

Zapraszam wszystkich chętnych, bądź najsilniejszym imperatorem w kosmosie !

https://spg-ultra.pl

Pozdrawiam

Prometheus