Gra przycina/lagguje mimo małego pingu

Tak jak w temacie tak od kilku dni mam max pink 40-60 100/120 fps nie schodzi poniżej 80 fps. Czasami loss skacze mi do 30% a tak to wszystko okej. Internet mam 12 GB radiówkę i przedtem wszystko chodziło dobrze a od dwóch dni normalnie nie idzie pograć.

W dalszym ciągu proszę o pomoc :)

zbyt słabo opisany problem, masz to samo przy innych grach???Jeżeli loss skacze AŻ do 30 % to z twoim łączem jest coś nie tak sam miałem taką radiówkę i takie same problemy tylko akurat nie w tej grze,Zmieniłem na kablowe i pakiety 0 %

Tylko w tej grze i normalnie przedtem mogłem grać i żadnych problemów nie było dodatkowo cmd świciło się na czerwono i pisało 128 ale po zmianie nie ma żadnych problemow. Może od jakiegoś tygodnia zaczęło się tak dziać że cały czas są przycięcia a tak to jest spoko

do operatora pisz.

Czyli nic innego nie pomoże?

ja mialem podobnie i pomoglo mi zresetowanie routera.

sprawdź spójność plików jeszcze

Tak jak w temacie tak od kilku dni mam max pink 40-60 100/120 fps nie schodzi poniżej 80 fps. Czasami loss skacze mi do 30% a tak to wszystko okej. Internet mam 12 GB radiówkę i przedtem wszystko chodziło dobrze a od dwóch dni normalnie nie idzie pograć.