Gra typu WoW/Diablo

Witam, poszukuje gry typu WoW lub Diablo.
Z góry podkreślę że mam mało czasu na grę, szukam czegoś dla zabicia czasu bo
będę grał na konsoli. (Steam Deck, czyli w zasadzie wszystko co na PC i ma wsparcie kontrolerów sie nada)
Liczę na grę gdzie chodzi się po mapie i wykonuje misje a czasem jakieś walki.
Obecnie gram w Albion Online ale raczej mi nie podchodzi
Fajnie gdyby nie była to już martwa gra tak aby szło sie z kimś w grze spotkać

Dc Universe zobacz, niestety konsole mają problem. Jest Niby ESO, ale nie polecam.

Myślę, że ESO, skalowanie świata może odrzucić, ale dzięki niemu można grać godzinę dziennie i nie czuć, że stoi się w miejscu, gra mnóstwo osób, a grać można spokojnie w party jak i single, są spoko walki PVP, dungi, triale, niektóre dodatki są fajne, np. z orkami. Możesz latać po mapie, robić misje w krainie, której chcesz, więc myślę, że pasuje. Grałem kiedyś na PS4 w to dość długo.

2lajki

jesli na decku to dlaczego nie wow albo diablo?

@celebryta
Może dlatego że to firma która lubi graczy brać od tyłu?

2lajki

Zdecydowanie polecam ESO.

O cholera, kolejny debil zawitał. Autor postu chciał coś z tego rodzaju, do niego proszę kierować pretensje

Ja w GW2 na decku śmigam i gra się dość fajnie. Pada sobie dostosowujesz tak jak chcesz :wink: Ja ogrywam GW2 spoza steama bo gram i na decku i na PC (jak gram na PC to zazwyczaj narzeczona gra na decku). Fajnie też gra się w Teso tak jak ludzie pisali i w new worlda (tutaj trzeba pokombinować z ustawieniami bo z defaultu gra wywala całego steam os’a niestety). Mi najbardziej GW2 podeszło, w reszcie gier zawsze coś mi nie pasowało.

2lajki

No to przecież po co polecasz gościowi coś czego nie chce napisał że ma być podobne do wowa lub diablo z czego łatwo wywnioskować że ograł te tytuly i szuka czegoś nowego w tym stylu a ty dowalasz coś tak głupiego jakim jest granie w gry blizzarda w 2023 gdzie w wowie zaraz pewnie dodadzą opcje płatną " podłącz klawiature" :rofl:

1lajk

Nie bede sie plul ze to sa 2 zupelnie inne rodzaje gier, cos pomozemy…

Gry typu wow? Dla kogos kto nie ma czasu? GW2, FF14 oba maja free triale ktore obejmuja duuuzo
typu Diablo? PoE jest za free

1lajk

W WoWie szkoda mi płacić za abonament jeżeli gram mało :frowning:
Diablo 3 ograne, czekam az Diablo4 spadnie troche z ceny

Wygląda ciekawie, jak sterowanie bedzie git to popykam :slight_smile:

Sterowanie musisz sobie sam dostosować i wtedy będzie git :smiley: