Gra viawww szukam

Witam, szukam gry viawww która posiada

  • sporą baze graczy
  • sporą baze rzeczy do roboty
    gra może być farmerska, strategiczna, bez jezyka polskiego po prostu wszystko z “wiekiem +12 lat” byle by spełniała 2 kryteria które podałem.

mało jest gier których nie ograłem zwłaszcza przez przeglądarke więc nawet nie będę robić listy bo była by zbyt długa, ale mam nadzieje że czymś mnie zaskoczycie. Proszę tylko nie piszcie czy coś jest P2W czy nie bo to sam ocenie.

time edge niestety po polsku ale jest to strategia z tym że na początku zaczynam w epoce kamienia łupanego a kończymy na przyszłości gra ciekawa bo ma się własnego bohatera oraz trzeba odpowiednio dobierać jednostki do lochów jest tam i PvE i PvP

Ja polecam STEIN GRA RPG co do kryteri to ciężko powiedzieć gdyż gra jest w alfie i jeszcze nie wyszła więc cieżko o dużą ilość graczy lecz jest grywalna i jest sporo rzeczy do robienia. Oprócz wykonywanie misji i grindingu są jeszcze profesje Kowalstwo, Drwal, Miecznik … i wiele innych profesji. Wszystkich można się wyuczyć lecz zajmie to sporo czasu. Crafting przez profesje itp. Moim zdaniem warto zerknąć. Dungeons itp