Gra z niemieckojęzycznym społeczeństwem

Witam, szukam gry, która nie wymaga dużej ilości spędzonego czasu, raczej gra rekreacyjna. Głównym moim wymogiem jest niemieckojęzyczna, szeroka grupa osób. Jako, że uczę się tego języka chciałbym znaleźć alternatywną formę do jej praktyki i niejako otoczyć się graczami mówiącymi po niemiecku. Oczywiście chciałbym, żeby gra również oferowała dużą rozrywkę. Do tej pory grałem i podobało mi się:

  • Tibia (moje top1, ogromny sentyment, jednak wydaję mi się, że obecnie nie odnalazłbym się w grze + wymaga pieniędzy, bez PACCa nie ma sensu)
  • Metin 2 (równieź bardzo miło wspominam, podobał mi się system walki)
  • Dragonica (świetna gra, jednak liczba graczy niska)
  • WonderKing
  • MapleStory
  • Smite

Grałem i nie przypadło mi do gustu:

  • Rohan
  • Allods online
  • WoW prywatne serwery
    Od 5 lat nie gram w gry mmorpg i nie mam pojęcia jakie gry obecnie znajdują się na rynku, dlatego jestem otwarty na wszelkie propozycję, byle żeby spełniały wymóg w postaci graczy z Niemiec.

Może Guild Wars 2? Gra jest bardzo casualowa, a poza tym jest w niej naprawdę mocne, niemieckie community. Jest też w pełni przetłumaczona na ten język.

Znajdz niemiecko języczną gildie/korporację/klan i graj w co Ci się podoba < polecam Eve online sporo niemieckich korporacji > będziesz miał i tekstowo i discord i tsa/mumble po niemiecku

Albo po prostu znajdź grę która Ci odpowiada a później poszukaj na FB jakiś niemieckich grup / community i zgadaj się z ludźmi.

GW2 ma wiele serverów niemieckojęzycznych. Przydaje się to do rozgrywki WvW. Sam jestem na serverze niemieckim i TeamSpeak jest prowadzony po niemiecku.

Dziękuję za propozycje, sama gra również z gameplay’ów wydaję się być ciekawa. Myślałem jeszcze o Albion Online, ponoć podobna dość do Tibii, mógłby ktoś napisać coś więcej o tym produkcie?

gra fajna aczkolwiek niemców tam nie ma za wielu ruskich, naszych, angolow od groma
jak Ci sie dobrze w Tibie gralo albionik powinien przypasc Ci

Nie polecam, grajac glownie z anglikami i amerykanami widze jak wiele osob nie dba o jezyk, czesto tez pisza w slangu, mozna sie nauczyc zlych nawykow

BDO I archeage unchained

Te darwin, właśnie ten slang pozwoli Ci lepiej nauczyc się języka

Dzięki za wszystkie propozycje, póki co jestem skłonny dać szanse GW2. Może mi ktoś jeszcze polecić zbliżoną mechanikę do “tibijskiej”? Szczególnie chodzi mi o gry, w których występuję rozróżnienie na miejsca gdzie się expi, a gdzie chodzi się żeby wydropić wartościowy item ekipą, warto dużą kwotę. To najbardziej mnie interesuje, ten dreszczyk emocji i nadziei po każdym zabitym potworze. To najbardziej podobało mi się w Tibii, ma ktoś może coś podobnego?

W jakiegokolwiek wolfensteina sobie zagraj, kazdy przeciwnik jest niemieckojezyczny co jest duzym plusem tej gry

Ja też się uczę języka, mieszkam w DE od jakiegoś czasu. Chodzę na kurs itd. co do gier to z tego co wiem to guild wars 2 jest otoczone niemieckimi graczami. Jaki masz poziom języka?

Nie potrafię określić poziomu, bo nie miałem nigdy testu poziomującego. Uczyłem się w podstawówce i gimnazjum, a teraz od nowa zaczynam także myślę, że może blisko A2? Podstawy znam