Gra z niewolnictwem

Jak w opisie. Szukam gry mmo, gdzie bedzie można kupować najemników/ niewolników, którzy pracowaliby dla mnie. Zbierali/Wytwarzali rzeczy. Coś tego typu.
Czekam na propozycje :blush:

W conan exiles możesz zatrudniać najemników żeby: robili materiały, zbroje i inne pierdoły. Możesz też mieć wojowników do obrony swojej chaty. Mogą też biegać za tobą i bić się z przeciwnikiem.
Zbierać materiałów nie będą, mogą tylko tworzyć nowe z dostarczonych im surowców

BDO się świetnie nada! Nie dość, że to mmorpg, gdzie prawie wszystko robi się samo (Milion systemów afk + właśnie robotnicy), to jeszcze Ty sam jako gracz będziesz niewolnikiem Item Shop’u :smiley: Brzmi idealnie na Twoje wymagania.

1lajk

tlumacze tyle razy ze conan exiles to nie mmo :slight_smile:

Kolega chyba jakis fetysz ma

1lajk

Firme załóż

4lajki

Nie ma takiej gry mmo? Jest tylko survival Conan exiles.

Sprawdze to BDO zwłaszcza ze teraz event na darmowy egzemplarz jest :wink:

W Age of Wushu było coś takiego, że gracz, który wylogowywał się mógł zostawić postać online by ta zatrudniła się u jakiegoś NPC, wówczas można było taką postać odurzyć, porwać i sprzedać innemu NPC jako niewolnika.
Chyba jeszcze Fallout Online na serwerze Reloaded miał niewolników, którzy mogli kopać w kopalniach za Ciebie. Do tego jeszcze byli najemnicy.
W Albion Online można było chyba zatrudniać NPC do pracy na wyspie.
Tak to z MMO niewiele więcej, nie liczymy przetrzymywania graczy bo nie jest to to samo.

Jak ja w to grałem to mógł z tobą biegać tylko 1 (słownie: jeden) niewolnik, a w dodatku jak ktoś cię atakował to on tylko stał i się patrzył. Czy coś się w tej grze zmieniło?

Jak dasz bron to bija XD to jest conan nie ark. tu nie ma armia na armie walk. Pozatym teraz sa tez zwierzeta.