Gra zamknięta

Spokojnie, gra stawia pierwsze kroki. Gracze pomogą nadać jej kształt :)

Na razie jest mało opcji, ale będzie więcej. Tyle mogę dorzucić od siebie :).

Cóż Gra na ten moment nic sobą nie reprezentuje. Nawet jak na prostego przeglądarkowego klikacza to za mało. Myślę , że na ten moment to nawet nie do końca jest gra. Mam na dzieje, że wszystko będzie się dalej rozwijało i powiększycie napis DIAMENTY MOCY. Zakładam, że to jedyna zakładka ,która działa poprawnie (Hue) Oczywiście wiem , że to początki i mam nadzieje, że w przyszłości wszystko będzie ładnie działało. Póki co poczekam, będę śledził z cienia niczym czarny rycerz Gotham.
Nie polecam Batman.

Ehhh...będę krytyczny ... albo inaczej idiotycznie... to gra na patrzenie jak leci czas miedzy kopaniem i wyprawami ??? i jeszcze w to ładować diaxy ...no proszę was...

Gdyby to jeszcze miało akcje typu gier dungeon-crawler to by miało to coś... plus bogatą historie świata jak typu gier fabularnych rpg oraz craft to już inna sprawa ... a tak pan Michał Skorupa leci na kasę przy tak biednym systemie ...płacić by zmotywować??... ja szczerze rzygam już wszystkim systemami "płać to dam ci lepszą grę"

podsumowując jest to gra(aktualnie ) gdzie diaxy nie powinny być jeszcze,,,, przy 2 wyprawie zasnąłem patrząc na akcje XD

Też się zarejestrowałem. Trochę ubogo graficznie,ale to myśle mozna poprawic.Na razie taki bezstresowy kliker:)

Kolejna gierka z gotowego silnika, która chce zarobić, żenada!

Poki co 2/10. TOP graczy raczej juz sie nie dogoni. Ataki PVP ktore sa istotne sa 'nieograniczone', czyli mozna bic ciagle i tego samego gracza, az wycisnie sie z niego ostatnie soki. Statystki praktycznie nic nie dajal, procz zrecznosci ktora daje uniki. Szata graficzna mocno do poprawy, podobno na razie nie chca jej zmieniac. Spory nacisk na platna walute... W zywe oczy wciskaja kit ze bez niej tez mozna grac. Tak mozna, ale nic sie nie osiagnie, a placacy zmiazdza cie z progresem i rozbudowa gildii. Gra ma potencjal, ale chyba nie uda sie jej zwojowac rynku. Zobaczymy co bedzie. Jesli beda sie sluchac graczy, cos z tego bedie.

Poki co 2/10. TOP graczy raczej juz sie nie dogoni. Ataki PVP ktore sa istotne sa 'nieograniczone', czyli mozna bic ciagle i tego samego gracza, az wycisnie sie z niego ostatnie soki. Statystki praktycznie nic nie dajal, procz zrecznosci ktora daje uniki. Szata graficzna mocno do poprawy, podobno na razie nie chca jej zmieniac. Spory nacisk na platna walute... W zywe oczy wciskaja kit ze bez niej tez mozna grac. Tak mozna, ale nic sie nie osiagnie, a placacy zmiazdza cie z progresem i rozbudowa gildii. Gra ma potencjal, ale chyba nie uda sie jej zwojowac rynku. Zobaczymy co bedzie. Jesli beda sie sluchac graczy, cos z tego bedie.

Gra z godziny na godzinę staje się coraz lepsza. Michuu nie jest ignorantem i słucha graczy. Wszyscy chcemy, żeby Foglandor stał się pełnoprawnym tytułem, który może konkurować z innymi tego typu produkcjami. Zarówno na forum, jak i na czacie w grze, my gracze, podsuwamy pomysły administratorowi, który w błyskawicznym tempie wdrąża je w życie. Aktualnie, w ciagu ok. dwóch dni, został przebudowany lekko system honoru, dodano ligę gildii, powstało forum. W planach jest wprowadzenie lochów (prawdopodobnie 1 stycznia), dodatkowo Michał ma w planach dodanie jeszcze jednej rasy i nadaniu każdej z nich, unikalnych zdolności. Przebudowany zostanie, może nawet jeszcze dzisiaj, system walki(w tym głównie system statystyk). Co do nacisku na płatną walutę(diamenty mocy), powtórzę to co pisałem na forum Foglandor; 'W porównaniu do innych gier przeglądarkowych(biorąc pod uwagę stosunek ceny do zapotrzebowania diamentów dla komfortowej gry) ceny są bardzo małe. Więcej! Jeden zakup klejnotów, na obecną chwile, wystarczy na 28 dni komfortowej gry(założyłem, że komfort=mount). To nie jest dużo, szczególnie, że istnieją inne drogi pozyskania klejnotów(np. przez samo granie). Powinno to wystarczyć na drobne wydatki, które wprowadzone mają być na dniach do gry(jak np. rerollowanie przedmiotów u handlarza*).'

Jeszcze dodam, że naprawdę warto wspierać tytuły jak ten. Może gameplay na obecną chwile nie powala, ale gra jest tworzona z pasji. Od gracza, dla graczy. Nie od razu Rzym zbudowano i o tym trzeba pamiętać podchodząc do 'amatorskich' tworów. Michuu naprawdę się stara i robi wszystko, żeby w granicach zdrowego rozsądku, dogodzić graczom. Gorąco polecam ten tytuł! :)

*rerollowanie przedmiotów już jest oddane w ręce graczy.

Klikam od 2 dni.Calkiem przyjemne.Admin fajt faktem szybko reaguje na zglaszane bledy.co dzien jest jakas,drobna aktualizacja,dodajaca jakis content lub poprawiajaca bledy.Ludzie wporzadku.Na czacie panuje kultura.Mozna klikac bez wydawania grosza:)Ja gram na,telefonie.Wszystko bezproblemowo dziala.Polecam sprobowac:)

Nie mam wyjścia. Muszę dodać tę grę na naszą listę. Dzisiaj na niej będzie.

Pozdrawiam :)

Kolesiostwo niszczy gre.

Mamy handlarza, który raz na 24 godziny zmienia swoja oferte, sa 3typy EQ, zwykle , wzmocnione i epiki. szansa na to ze handlarz będzie miał w ofercie epicka wynosi 5%.

Wskoczyłem na 30 lvl wiec oprzysłyguje mi EQ IV poziomu. od 2 tygodni handlarz co dzien ma dla mnie zwykle szmaty i to za diamenty!!!, ani razu nie miałem w ofercie epika.

Farmię kolesia na arenie, , w ciągu3 dni skompletowal 6 sztuk EQ epik i to najlepszego..

Szansa na to ze handlarz będzie mial epika 5%, koles kupil 6 różnych itemów IV poziomu, najlepszych.. Jest to niemozliwe, po prosu musial ny miec szansę 120%, a sznsa wynosi 5%.

Dzialanie sił wyższych?

Soulzone, został modem i w dziwny sposób w dzień w którym zostal modem dostal najlepsze EQ.

Odradzam grę. Chyba ze admin to wasz koles.

Odradzam,admin sponsoruje swoich kumpli. Najlepsze EQ w ciągu 2 dni. grałemi nie mam zamiaru byc farma dla dziwki admina.

WindOfGod czyli Plugart w grze

tak tak typowy płacz gimbusa który ma pecha u handlarza i nie może się pogodzić z tym że ktoś miał szczęście

6561ddab3f47c.png

Czytajac newsa na portalu z ciekawosci zaczalem grac. Powiem tak: poki co jest to bardzo prosty kliker z prawie zerowym contentem. Praktycznie biedna kopia SF game ( Wyprawa=wyprawa w SF , arena walki = arena w SF, lochy = lochy w SF, diamenty = grzybki, system osiagniec praktycznie to samo ). Widac natomiast, ze spolecznosc dzieli sie pomyslami z adminem, ktory wdraza je w gre dosyc szybko; dlatego daje grze szanse i czekam na kolejne aktualizacje ;) Takze polecam jesli ktos chce bezstresowo poklikac dla zabicia czasu.

PS. Co do Plugart'a to post wyzej calkowita racja, dawno nie widzialem takiego płaczka z powodu RNG :D

szczęście? chyba zarty sobie stroisz. BTW nie jestem gimbusem, uważaj co mówisz.

Ktoś kto chce zachęcić graczy i jest adminem danej gry, obrażając graczy, ktorzy wyrazaja niezadowolenie z panujacej sytuacji nie zaskarbi sobie takim zachowaniem nowych graczy.

Ja napisalem jak to widze a ty mnie obrażasz.

Przez miesiac gry sam szit, koleś co zostaje modem w ciągu 2 dni kompletuje najlepsze EQ, to jest szczęscie? Nemozlie zeby handlarz mial kilka EQ epick najlepszych w jeden dzień.

Zastanów się kolego zanim cos napiszesz i zaczniesz obrażac kogoś , kogo nie znasz.

Życzę powodzenia w tworzeniu gry i jak najwięcej graczy.

Wrociłem po ok 2 tyg do gry.Jestem pozytywnie zaskoczony.Gra zaczyna coraz lepiej wygladac.Fakt jest jeszcze masa do zrobienia ale admin slucha sugesti graczy i idzie to do przodu:)

@WindOfGod a wymieniasz u handlarza za diamenty asortyment?Możesz to zrobic 2 razy dziennie.Z tego co zauważylem to po wymianie trafia sie cos lepszego.

Wrociłem po ok 2 tyg do gry.Jestem pozytywnie zaskoczony.Gra zaczyna coraz lepiej wygladac.Fakt jest jeszcze masa do zrobienia ale admin slucha sugesti graczy i idzie to do przodu:)

 

@WindOfGod a wymieniasz u handlarza za diamenty asortyment?Możesz to zrobic 2 razy dziennie.Z tego co zauważylem to po wymianie trafia sie cos lepszego.

Tak wymieniałem, ale straciłem tylko diamenty, można 2x na dobę, zresterowalem handlarza 2x i jedyne co mial w ofercie to zwykłe EQ.

Wiem co mówię. farmiłem kolesia, chcac nie chcąć widziałem co miał za EQ, w momencie gdy dostał moda , w ciagu 2 dni miał najlepsze epicki. To nie ma nic wspólnego ze szczęściem, bo szansa na epick EQ u handlarza wynosi 5% a nie 120%. (mozna zwiekszyć szansę o ile % się chce dla poszczególnego usera) Przestudiowałem silnik i jedyne co moge powiedziec, to ze admin kreci.

No to jakis mega pech.Bo mi sie trafiaja czasami epickie itemki wlasnie po resecie

No to jakis mega pech.Bo mi sie trafiaja czasami epickie itemki wlasnie po resecie

mega pech, albo w przypadku soulzone mega szczęście. Podobne do budowy naszego układu planetarnego, jeden do nieskończoności.

Nie wiem :)To tylko gra.Albo grasz albo nie. Uważasz ze admin kręci lody to nie graj:)Po co sie meczyc?;)Ja tam gram

WindOfGod czyli Plugart w grze

Dałes mi bana za coś czego nie zrobiem, z graczem Miras nawet nie pisałem ani razu, a wchodząć do gry dowiedziaem sie ze mam bana za  to ze zwyzywalem gracza Miras?

stary jesteś żaosny jak ta twoja gra. jezeli nbanujesz za  krytyk.e to przygoruj się na ddos. bo teraz to masz przesrane.