Gra zamknięta

hahahhaha rozwalasz mnie gościu :) nie dość że wyzywasz innego gracza to jeszcze kłamiesz prosto w oczy, co Ty myślisz że ja nie sprawdziłem tego w bazie ?

proszę nawet tu żeby nie było wątpliwości dowód na to: (wycinek z bazy)

135133790264a.png

takie zachowanie jest niedopuszczalne, celowo psujesz wizerunek foglandoru swoimi kłamstwami...

WOW, kolejny koleś?

Ni9edopuszczalne jest ułatwianie kolegom gry, co robisz.

koles mnie farmil cały zcas, pomimo kłód pod nogami zaczałem ja go farmć z gorszym EQ, kolesia ci sfarmiłem leszczu i ban? Graj sobie sam ze swoimi kumplami.

Kolezka poskarzył się ze już się nie da 150 honoru wyciągac bo teraz on traci i ban.

Jestes oszustem, dajesz kumplom od razu na starcie najlepsze EQ. A ci co zauważaja to i się zaczynają burzyć... BAN.

Obiecuję ci ze jak sama gra nie padnie w ciagu miesiąca to ja jej pomoge.

Nie będzie kolesiostwa.

Czy ja mogę wiedzieć o co dokładnie się kłócicie i dlaczego tu? Nikogo to za bardzo nie interesuje.

kłocą się o to, że admin rzekomo faworyzuje swoich znajomych i jednak ma to spore znaczenie, skoro gościu publikuje grę tutaj

hahahhaha rozwalasz mnie gościu  nie dość że wyzywasz innego gracza to jeszcze kłamiesz prosto w oczy, co Ty myślisz że ja nie sprawdziłem tego w bazie ?

proszę nawet tu żeby nie było wątpliwości dowód na to: (wycinek z bazy)


 

takie zachowanie jest niedopuszczalne, celowo psujesz wizerunek foglandoru swoimi kłamstwami...

Mnie bardziej ciekawi ten screen. Niekodowane wiadomości prywatne z wglądem w nie admina... ;)

Mnie bardziej ciekawi ten screen. Niekodowane wiadomości prywatne z wglądem w nie admina... 

zgodnie z regulaminem gry :)

tu regulamin pkt. 7:

§ 7. Obelgi, groźby i spam
Obelgi, groźby i spam w grze w jakiejkolwiek formie - są zabronione. Zakaz dotyczy także ataków słownych w celu wymuszania osobistych informacji oraz udostępniania sposobów na oszustwa w grze. Również zakazane są wszelkiego rodzaju groźby odnoszące się do życia realnego, które mogą prowadzić do stałego zablokowania konta – w takich przypadkach dokładnie będą sprawdzane prywatne wiadomości, wycinki czatu gildii oraz czatu ogólnego. Wspomniane wcześniej wiadomości jeżeli łamią regulamin gry mogą być użyte i udostępniane przez Administratora Foglandoru.

Prywatne wiadomości jak sama nazwa wskazuje powinny być prywatne. Dostęp moderatorów czy administratorów do nich powinien być ograniczony. To jednak Twoja gra - Twoja decyzja. Z mojej strony jest to jednak nieuczciwe. Dopóki ktoś nie zgłosiłby jego wiadomości - dla mnie może pisać co sobie chce.

Mam wrażenie, że ta gra jest robiona od d*py strony. Przecież w takich grach fabuła jest najważniejsza, a jej tu nawet nie ma, lol :v

Za to widzę, że zaplecze wydawania realnej kasy jest już dobrze przygotowane ^^ Chyba nie na tym polega robienie gier, no ale good luck.

Prywatne wiadomości jak sama nazwa wskazuje powinny być prywatne. Dostęp moderatorów czy administratorów do nich powinien być ograniczony. To jednak Twoja gra - Twoja decyzja. Z mojej strony jest to jednak nieuczciwe. Dopóki ktoś nie zgłosiłby jego wiadomości - dla mnie może pisać co sobie chce.

Ale tu chodzi o to że gracz Miras zgłosił do supportu że go gracz Plugart wyzywa i w tym wypadku musiałem sprawdzić wiadomość aby upewnić się czy faktycznie tak jest...

To nie jest tak że ja sobie patrzę te wiadomości, bo w ogóle mnie nie interesują mam wiele innych rzeczy ciekawszych do roboty niż patrzenie wiadomość.

hahahhaha rozwalasz mnie gościu  nie dość że wyzywasz innego gracza to jeszcze kłamiesz prosto w oczy, co Ty myślisz że ja nie sprawdziłem tego w bazie ?

proszę nawet tu żeby nie było wątpliwości dowód na to: (wycinek z bazy)


 

takie zachowanie jest niedopuszczalne, celowo psujesz wizerunek foglandoru swoimi kłamstwami...

Pseudo admin, który grzebie w prywatnych wiadomościach i publikuje je bez zgody stron na innych forach nie będzie mnie uczył kultury, to co robisz to śmierdzi prokuratorem, albo w najmniej bolesnym przypadku wymówieniem hostingu.

Odpowiednie materiały trafią do właściciela hostingu.

Ciekawa reklama dla własnej gry.

Mam nadzieję ze innym będzie sie podobala możliwość publikacji ich prywatnych wiadomości na zewnętrznych forach bez ich wiedzy i zgody.

Nie wiem czy słyszałeś o prawach autorskich, które złamałeś zamieszczając na tym forum cudze, prywatne wiadomości bez ich zgody.

Wizerunek gry sam niszczysz łamiąc prawo.

BTW, pomogę ci w reklamie, już kilka osób dowiedziało się ze grzebiesz w PM i zamieszczasz na publicznych forach.

Po pierwsze w regulaminie gry wyraźnie jest napisane co do wglądu admina w pw w przypadku wyjaśniania spraw typu obraza, oszustwa itp.

Po drugie po zgłoszeniu gracza Miras o obrażaniu (co jest zabronione w foglandorze) przez Ciebie jego osoby sprawdziłem w bazie czy to zgłoszenie jest prawdą... jak widać jest a Ty jak kilka postów wyżej pisałeś, cytuje: " Dałes mi bana za coś czego nie zrobiem, z graczem Miras nawet nie pisałem ani razu " w celu udowodnienia Ci kłamstwa wstawiłem konkretny argument na twoje słowa...

Tak więc ban był jak widać zasłużony a Ty teraz wymyślasz, że ja grzebię graczom w prywatnych wiadomościach co jest kłamstwem, gdyż sprawdzałem tylko twoje wiadomości do gracza Miras zgodnie z jego zgłoszeniem/skargą na ciebie, żeby ustalić czy zgłoszenie jest prawdziwe. Udostępnienie tych dwóch wiadomości jest dowodem na twoje ciągłe kłamstwa i odpowiedzią na twoje celowe szkodzenie projektowi.

Mini-Patch v.2.1.2
- Dodano nowy budynek do gildii Pole Dodatkowe
- Zmieniono całkowicie ceny oraz zwiększono poziomy budynków
- Cofnięto poziomy rozbudowań budynków w gildiach
- Gildie otrzymały złoto oraz diamenty z cofniętych rozbudowań do skarbca gildii

Nowy Start 10.02.2017r.
Witam z racji dużych zmiany np.
- dodanie fabuły
- całkowicie inny system misji
- zmieniony system honoru oraz ligi
- zmieniony system handlarza i wiele wiele wiecej...
nastąpi nowy start
Gracze którzy kupili diamenty mocy za prawdziwe pieniądze dostaną na nowo tyle diamentów ile wydali pieniędzy
w celu dostania diamentów trzeba spełnić te warunki:
- posiadać taki sam nick jak wcześniej
- posiadać taki sam adres email lub hasło
- napisać do supportu w tej sprawie
Druga sprawa, aby nagrodzić wasz czas poświęcony w tej grze każdy gracz dostanie odpowiednie nagrody do czasu poświęconego w grze.
W przypadku zajęcia nazwy gracza przez innego gracza możesz podać inna nazwę lecz mail oraz hasło musi być taki sam jak wcześniej.
Jeżeli chcesz dostać nagrodę warunki są takie same jak przy diamentach mocy podanych wyżej.
Pozdrawiamy Team Foglandor.

Witam z racji dużych zmian start gry musi zostać przesunięty zgodnie z umówioną reklamą u kilku partnerów na środę 15.02.2017r. godz. 12:00.
Przepraszamy za opóźnienia lecz chcemy, aby gra była w 100% dopracowana.

Opis zmian:
- nowa loteria
- zmienione lekko koło fortuny
- zmieniony bank
- dodanie nagrody za codzienne logowanie
- zmiany w handlarzu
- dodanie bonu dla danej rasy
- dodanie unikalnych umiejętność:
tzn. będą 3 drzewka umiejętności i musimy wybrać które nam odpowiada:
1 drzewko związane z siła itp.
2 drzewko związane z obroną itp.
3 drzewko związane z wyprawami itp.
co kilka poziomów dostajemy punkty umiejętności które dodajemy do danych umiejętności w wybranym wcześniej drzewku
- zmienione wyprawy w karczmie
- dodanie kowala do gildii
- dodanie misji gildii w poszukiwaniu odpowiednich materiałów do rozbudowy
- zmieniony system zdobywania sławy
- zmieniony system zdobywania honoru
- zmieniony system ligowy
- dodanie fabuły

i wiele więcej (niebawem dodam nowy temat z racji tego że ten nie jest mój i będę tam na bieżąco informował i zmianach)

Czekam :)

Napewno zagram 15 ;) kiedys sam chcialem zrobic swoja gre uzywajac silnika tibi, przerabiajac gameplay zblizony do lineage 2 ale projekt sie skonczyl na lenistwie. Fajnie ze ktos ma pasje do tworzenia wlasnej gry, moze kiedys tez zrobie swoja idealna gre.

Zapraszam do gry serwer wystartował !! :)

Wystartował i chyba coś nie pykło... Strona nie działa

Projekt został zamknięty. Tyle w temacie.

Foglandor.pl RIP [*] 19.02.2017

Przykro czytać o czyimś niepowodzeniu :( Mam nadzieję ze wrócicie silniejsi oraz z większą motywacją do działania ;)
W imieniu zespołu BeeFighters oferujemy wszystkim graczom, którzy czuja niedosyt, tygodniowe konto premium oraz dołączenie do klanu Akademia BeeFighter - pierwsze kroki, w którym czeka dla was zwiększona dawka energii do wykonywania Przygód oraz zwiększone finanse do szybszego startu w grze.
Więc zapraszam do gry link do rejestracji - http://beefighters.com/?r=darmowe-premium

Trzymajcie się i wróćcie silniejsi! ;)