Gracz metin2, szuka czegoś dla siebie :)

Witam !

Tak jak w temacie , jestem typowym graczem metina, od 2006 roku w to grałem, PL,Privy wszystko przerobione od deski do deski . Mam już 20 latek, więc trochę już minęło, dawno w nic nie grałem, a chętnie bym sobie po pracy lub po studiach w coś popykał , w samotne wieczorne weekendy. Często wracam do metina, do jakiegoś privu fajnego, ale to tylko na jakiś tydzień max, pożniej sie nudzi, nie chce się na nowo szukać ekipy itd. itd. Każdy rodzaj gry mi pasuje :slight_smile:

Gry w ktore grałem :
-CS GO(co jakiś czas giere strzele) ± 4kh + cs 1.6 7kh . Już się zbrzydły te “dasty”
-FORTNITE(co jakiś czas giere strzele)
-WOLFESTEIN ET (bardzo długi czas spędzony za młodego szczyla)
-No i jak wiadomo z tematu Metin
-Liga legend ( też grana cały czas co jakiś czas)

ALE SZUKAM MMO !

Pozdro, grajki !

Kiedyś podobnie do Ciebie szukałam zamiennika metina (około 8 lat gry na 1 postaci) i no cóż jedyne trzy gry które przyciągnęły mnie na dłużej to: aion, archage i bdo. Każda z tych gier jest inna ale w sumie sprowadza się do grindowania tego, tamtego i owamtego. Zwłaszcza bdo to typowy grindownik gdzie jak w metinie przesiadujesz na spotach godzinami. Jeszcze dodatkowo możesz sobie wypróbować warframe albo coś ala diablo. W moim przypadku po latach przygód z grami freemium skończyło się tak, iż nadal od czasu do czasu wpadam na metina ale tylko oficjalnego by doglądnąć postać ( bez kogoś z kim mogłabym pograć na privie nie chce mi się grać. Poza tym ograniczony czas również jakoś mnie ogranicza) i wybrałam FFXIV. Gra jest w wersji b2p z abonamentem i nie muszę się już martwić o rozbudowany item shop.:slight_smile:

Czyli FFXIV Ci przypasowało tak, nie mam problemu z b2p, ponieważ wiadomo zarabiam, odkładam itd. Dziękuję za poświęcenie czasu na odpowiedź ! Z przyjemnoscia mi sie to czytało, pozdrawiam i sprawdzę !