Gracz z mala iloscia czasu

Witam. Zamierzan kupic owa gre, moje pytanie jest nastepujace. Czy warto wydawac pieniadze (podstawowa wersja za 110zl. Zadnych mikroplatnosci) jezeli czasu na gre mam na prawde nie wiele a uwielbiam grac zwlaszcza w grindowniki. Nie musze byc najlepszy. Zalezy mi na milym spedzeniu czasu przed dobra gra. Pozdrawiam

Moim zdaniem warto, ja równiez nie mam masy czasu na granie jak kiedys i też kocham grindowniki i powiem Ci, ze bawie się przednio. Tutaj grind do poziomu akceptowalnego zeby móc robic nazwijmy to endgame'owe rzeczy jest bardzo krotki, naprawde. Nie ma takiej przepasci jak w innych grach, jesli dolaczysz do gildi to po kilku godzinach będziesz mogl z nimi juz biegac, lać sie na PvP, PvE itd. Hmm coś sie wysłowić nie potrafię, więc po krótce:

WARTO KUPIC, dla kazdego jest cos do roboty, czy solo swoim tempie czy w grupie a to tez wiele nie wymaga. A jak ma sie naprawde malo czasu to mozna zrobic ekspedycje z miasta z grupa randomów w 20 minut i juz miec jakis progres,

Podbijam, może jeszcze ktoś z grających się wypowie na ten temat? Zamierzam zacząć grać w Albiona , na granie moge poświęcic 4-5h w tyg , dla jednych to smiesznie mało dla innych nawet sporo. Pytanie czy przy takiej ilosci czasu jest sens? nie zależy mi żeby byc w jakiś topkach na serwerze ale nie chce być też mięsem armatnim i chce cieszyc sie całością gry. Pozdrawiam

Nie ma raczej w Albionie jakiejś przepaści między graczami poświęcającymi mniej czasu na grę, a tymi grającymi rzadziej jeżeli chodzi o PvP. Ludzie rzadko biegają w tych super ubraniach, które sobie wyskillowali, bo zwyczajnie boją się je stracić i noszą rzeczy tańsze, byleby tylko w ogóle brać udział w walce. Rozwój postaci może zająć bardzo długo, ale jeżeli masz z kim grać to nie ma z tym problemu, bo po prostu rozwijasz umiejętności, które są ci potrzebne robiąc to, co chcesz robić. Na przykład walcząc w zbroi płytowej uczysz się korzystać z lepszych zbroi płytowych. Jeżeli chodzi o zbieranie pieniędzy na premium to możesz mieć trudniej przy niewielkiej ilości czasu, ale są sposoby na zarobek, jak na przykład uprawa roślin na wyspie, które przynoszą wymierny zysk, a zajmują kilka minut dziennie.

Podbijam, może jeszcze ktoś z grających się wypowie na ten temat? Zamierzam zacząć grać w Albiona , na granie moge poświęcic 4-5h w tyg , dla jednych to smiesznie mało dla innych nawet sporo. Pytanie czy przy takiej ilosci czasu jest sens? nie zależy mi żeby byc w jakiś topkach na serwerze ale nie chce być też mięsem armatnim i chce cieszyc sie całością gry. Pozdrawiam

Zależy co chcesz robić. Ekspedycje (instancje) i aktywności na prywatnej wyspie (alchemia, rolnictwo itd.) są o tyle spoko, że nie wymagają dużego nakładu czasu, a gracz ma uczucie, że coś osiągnął. Crafting/gathering to dla wielu osób nuda, chociaż to jeden z filarów Albiona - na pewno zajmuje znacznie więcej czasu, jeżeli chcesz w tym zakresie coś osiągnąć. Zawsze możesz znaleźć ekipę do gankowania i zdobywać surowce w "alternatywny" sposób. ;-) Bramy piekieł, wojny gildii to raczej zabawy dla ludzi z większą ilością czasu, zwłaszcza jeżeli nie interesuje Cię bycie mięsem armatnim.

Pozostaje kwestia premium... przy casualowym graniu ciężko będzie wyfarmić srebro na premkę, zwłaszcza że cena cały czas ulega zmianie (zależy od ceny złota). Bez premium będziesz rozwijał się o połowę wolniej, zresztą zobacz co daje status premium, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś. Ja np. nie wyobrażam sobie grania bez premium.

Witam. Zamierzan kupic owa gre, moje pytanie jest nastepujace. Czy warto wydawac pieniadze (podstawowa wersja za 110zl. Zadnych mikroplatnosci) jezeli czasu na gre mam na prawde nie wiele a uwielbiam grac zwlaszcza w grindowniki. Nie musze byc najlepszy. Zalezy mi na milym spedzeniu czasu przed dobra gra. Pozdrawiam