Grand Line Adventures regularne streamki :)

Siemka,nazywam się Jakub,mam 16 lat (prawie 17 XDDDD). Od dobrych 4 lat gram w Tibię.Za niedługo startuję Grand Line Adventures,które jest oparte na One Piece (chińskiej bajce ,którą oglądam).Uważam,iż będzie to rewolucyjny ots ,który zapoczątkuje coś nowego,nieznanego dla Nas,Tibijczyków. Trailer wywarł na mnie naprawdę duże wrażenie -
każda umiejętność posiada osobną animację,
masa postaci,system tierów (czy coś takiego),
masa misji fabularnych (17 z wersji Anime,czyli można się spodziewać ,iż regularnie będą dodawane),
przemieszczanie się za pomocą statków (sprawia ,iż możemy się poczuć niczym piraci XD)
cudowny OTC klient (musiałem to dodać,w końcu klient to podstawa,można go porównywać do tego klienta z PXG)
Cóż,myślę ,iż nie ma sensu się bardziej rozpisywać,resztę się zweryfikuję w gierce slight_smile
Myślę jeszcze nad założeniem gildii oraz serwera na discordzie dla moich widzów (jeśli owi będą),jednakże zastanowię się nad tym jeszcze raz w przyszłości slight_smile
Co do streamów będą one nadawane na Twitch.tvthevipek oraz na httpswww.youtube.comchannelUCj8wb3eAUM0z3ozrvXwTKaQ
Zrobiłem tak ,ponieważ nie każdy internet wyciągnie stream na 1080p60fps ,a na YT istnieje możliwość ustawiania niższej jakości. Zapraszam na streamy i do zobaczenia w grze ! slight_smile