Granie - strata czasu? [YT]

Witajcie , tutaj Kotex.

Przeglądając forum natrafiłem na temat "MMO-strata czasu" Brzydkiego , który zainspirował mnie do stworzenia filmu o podobnej tematyce .Zapraszam do oglądania i dalszej dyskusji :)

Fajny materiał :) Sam masę czasu poświęciłem grom. Od dzieciaka fascynuje się światami gier MMO RPG, to model który najbardziej do mnie przemawia. W WoWa również miałem przyjemność grać, świetna gra i masywny kontent, który czeka na każdego nowego gracza, aczkolwiek, każdy ma jakieś swoje sentymenty. Ja osobiście pokochałem świat ArcheAge'a. Mimo dużej ilości hejtu na tą grę, który widzimy w internecie, dla mnie ta gra jest niezastąpiona. Gra faktycznie jest wymagająca i daje to poczuć, zwłaszcza w etapie end game'u jednak same możliwości jakie daje, mnogość aktywności i rozbudowany świat daje fundament do stworzenia ekipy, która w tym świecie może czerpać z gry niesamowity fun. Ja również miałem tutaj momenty gdzie stawiałem tą grę ponad wszystko inne, a czasami miałem jej dość i odchodziłem. Jednakże po miesiącu, czy dwóch wracałem i bawiłem się tak jak na początku. Tak jak wspomniałeś, czas w którym poświęcamy się naszej pasji to nie czas stracony. Myślę, że każdy "gracz" ma swoje ulubione tytuły i mimo tego, że czasem trzeba było grindować, czy ginąłeś milion razy bo ktoś się na Ciebie uwziął a Ty dostawałeś epilepsji, nie zamieniłbyś tych wspomnień na żadne inne. Dzięki grom poznałem masę wspaniałych ludzi i myślę, że im dalej w przyszłość tym więcej tych pokrewnych dusz zawita wśród moich znajomych. Jeśli chodzi o sam materiał to bez hejtu: fajny montaż moim zdaniem, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to kwestia dykcji. Może jestem przewrażliwiony, ale to moja opinia. Życzę powodzenia w dalszym tworzeniu i przygodach! :)

Świetnie zmontowany film. Zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej. Bardzo podobał mi się fragment, w którym prezentujesz WoWa. Mowa o zgraniu muzyki z wyświetlaniem kolejnych lokacji (lubię, gdy obraz współgra ze ścieżką dźwiękową :p). Masz zdrowe podejście do tematu gier i w pełni podzielam Twoje zdanie.

Oglądając film pomyślałem o tym samym, co Sanroned. Prawdopodobnie napisałeś sobie tekst i czytałeś go z kartki. Nie ma w tym absolutnie nic złego, ale moim zdaniem powinieneś robić to wolniej i wyraźniej. A jeśli planujesz tworzyć kolejne filmy i podkładać swój głos, to przydałby Ci się lepszy mikrofon. Obecnie jakościowo brzmi to, jakbym słyszał kolegę na TSie. To tylko konstruktywna krytyka, czekamy na kolejne filmy! :)

Ooo. Widzę że świetnie radzisz sobie z filmem. Widać pasje i dużo włożonej pracy. Przyjemny głos i ważny temat poruszany. Jestem na tak i czekam na więcej ;)

Dziękuje bardzo za ciepłe przyjęcie i konstruktywną krytykę :) Cieszę się , że są osoby podzielające moje zdanie i mająca podobne przeżycia związane z grami co ja :D Nowy mikrofon już w drodze także będzie lepiej , co do dykcji zgadzam się , mój pierwszy voice-over jaki kiedykolwiek robiłem , nie byłem pewny czy robię to w ogóle dobrze :D. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuje <3

Witajcie , tutaj Kotex.

Przeglądając forum natrafiłem na temat "MMO-strata czasu" Brzydkiego , który zainspirował mnie do stworzenia filmu o podobnej tematyce .Zapraszam do oglądania i dalszej dyskusji :)