Graveland

http://www.graveland.pl/ Witam dobrze wiem, że jesteś zaprawionym w boju graczem l2 i napewno grałeś kiedyś na gl-u. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość ! Tak jest wielki powrót najlepszego w polsce servera l2. Premiera jest zapowiedziana na 18.08.2017 a beta testy juz od 10.08.2017. Znane nam obecnie rate servera prezentują się tak:

XP: x4
SP: x4
Adena/ Drop/ Spoil: x3
Raid Items Drop: x2
Raid Jewels Drop: x1
Manor: x3
Fish Extracting: x3

Zapraszam gorąco im nas więcej tym lepsza gra! Obecnie przewidywany online to 800 wiec tak srednio.. zapraszajcie klany, znajomych, wrogów, wszystko co sie rusza heh..

Do zobaczenia !

fajnie a kronikę to ja mam zgadnąć

Pewnie H5 bo taka była ostatnią i moim zdaniem najlepsza :) na bank spróbuje ale czy odtworzy to stary klimat zobaczymy. Graveland był moim pierwszym serverem w L2 trzymam kciuki za prowadzących. Ciekawy jestem czy stare gildie się odtworzą. Jak jest ktoś z ZakonuFeniksa proszę o info może sklecimy starą ekipę!

Oezu! GL :D
grałem na interlude jeśli dobrze pamiętam

Oczywiście, że H5 wkońcu jest to reaktywacja :D Ristofer, znam zakonfeniksa :D a może ktoś jest z LOC?

http://www.graveland.pl/ Witam dobrze wiem, że  jesteś zaprawionym w boju graczem l2 i napewno grałeś kiedyś na gl-u. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość ! Tak jest wielki powrót najlepszego w polsce servera l2. Premiera jest zapowiedziana na 18.08.2017 a beta testy juz od 10.08.2017. Znane nam obecnie rate servera prezentują się tak:

XP: x4SP: x4Adena/ Drop/ Spoil: x3Raid Items Drop: x2Raid Jewels Drop: x1Manor: x3Fish Extracting: x3

 

Zapraszam gorąco im nas więcej tym lepsza gra! Obecnie przewidywany online to 800 wiec tak srednio.. zapraszajcie klany, znajomych, wrogów, wszystko co sie rusza heh.. 

Do zobaczenia ! 

fake serwer to nie jest stary graveland, stary graveland zamkneli domena wyglasla ktos teraz wykupil i na amatorskiej stronie postawil pod ich nazwa na gownojocie, nie polecam bo jak ktos kradnie nazwe to cholera wie co jeszcze ukradnie. Juz ich zbesztali na forum l2 :P teraz tutaj probouja "jako gracze" zakladac/klamac.

fake serwer to nie jest stary graveland, stary graveland zamkneli domena wyglasla ktos  teraz wykupil i na amatorskiej stronie postawil pod ich nazwa na gownojocie, nie polecam bo jak ktos kradnie nazwe to cholera wie co jeszcze ukradnie. Juz ich zbesztali na forum l2  teraz tutaj probouja "jako gracze" zakladac/klamac.

Tak w ramach scislosci to nie jestem zadnym z ekipy zalozycieli, tylko graczem, ktory probuje zwabic jak najwiecej ludzi na server, zeby gralo sie z przyjemnoscia. Fake server poniekat racja, bo nie sa to ci sami wlasciciele, lecz osoby ktore odkupili (nie zajebaly) domene - a to jest roznica, maja pelne prawo do nazwania tego servera Graveland, poniewaz za to zapalcili. Moim zdaniem powinnismy dac szanse wykazac sie nowym osobom, wszystko okaze sie w praniu. uwazam, ze nie ma co odrazu podchodzic z tak negatywnym nastawieniem :D

Tak w ramach scislosci to nie jestem zadnym z ekipy zalozycieli, tylko graczem,  ktory probuje zwabic jak najwiecej ludzi na server, zeby gralo sie z przyjemnoscia. Fake server poniekat racja, bo nie sa to ci sami wlasciciele, lecz osoby ktore odkupili (nie zajebaly) domene - a to jest roznica, maja pelne prawo do nazwania tego servera Graveland, poniewaz za to zapalcili. Moim zdaniem powinnismy dac szanse wykazac sie nowym osobom, wszystko okaze sie w praniu. uwazam, ze nie ma  co odrazu podchodzic z tak negatywnym nastawieniem 

domene nie odkupili bo to by sugerowalo dogadanie sie z ex teamem.

Po prostu kupili sobie jak wygasla, bo graveland zostal zamkniety, a zrobili to zeby za***ac nazwe serwera i tyle w temacie.

Dac szanse mozna osobom, ktore nie kradna nazw innych serwerow, zreszta widac po stronie ze projekt na kase, albo na Twoje dane!

p.s

a z tym prawem to bym tak daleko nie szalal, bo graveland byl chyba na spolke zarejestrowany.

to jest podróbka gravelanda to nie jest ten sam admin co prowadzil ostatniego gravelanda ten cieć wykupił domene z ta nazwa i teraz chce ludzi wkrecac ze to stary graveland.

W dodatku to forum i strona widac ze amatorszczyzna totalna. nick na forum admina Admin lol xD

BUMP !


Server działa 1,5 miesiąca gra się przyjemniej online coraz większy !

Taka informacja dla ewentualnie zainteresowanych starym poczciwym L2.

siemacie, mam zamia pograc w l2 na gravelandzie tak na odstresowanie sie i bez jakiegoś maniaczenia. Są jacyś chętni ludzie do wspólnej gry?

http://www.graveland.pl/ Witam dobrze wiem, że jesteś zaprawionym w boju graczem l2 i napewno grałeś kiedyś na gl-u. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość ! Tak jest wielki powrót najlepszego w polsce servera l2. Premiera jest zapowiedziana na 18.08.2017 a beta testy juz od 10.08.2017. Znane nam obecnie rate servera prezentują się tak:

XP: x4
SP: x4
Adena/ Drop/ Spoil: x3
Raid Items Drop: x2
Raid Jewels Drop: x1
Manor: x3
Fish Extracting: x3

Zapraszam gorąco im nas więcej tym lepsza gra! Obecnie przewidywany online to 800 wiec tak srednio.. zapraszajcie klany, znajomych, wrogów, wszystko co sie rusza heh..

Do zobaczenia !