Grind z progresem na zimę

Hej, idzie zima czas grindu i siedzenia w domu. Szukam jakiegoś tytułu, który zapewni rozrywkę na zimowe wieczory. Moje wymagania: spora populacja, nie chcę grać w grę gdzie na serwerze będzie 100 osób. Najlepiej język polski ale oczywiście nie odrzucam od razu języka angielskiego bo bym wyłączył sobie większość gier. Możliwość grindu, dungeonów/rajdów, ciekawe pvp które istnieje a nie “jest” ale nikt go nie praktykuje, możliwość handlu z graczami. Najlepiej F2P ale B2P do 10€ przejdzie.

GRY W KTÓRE GRAŁEM:

Metin2- grałem całe życie, przeniosłem się na serwery prywatne ale niestety nie ma żadnego dobrego nowego serwera więc nie ma co grać na siłę
WOW- niby bariera językowa ale podoba mi się, niestety nie mam kasy na abonament co miesiąc a nie chce grać przerywanie
BDO- nie mój klimat graficzny, fajny system walki ale dla mnie monotonna trochę no i ta grafika, nie lubię takiej
Newerwinter- ciekawa, nie grałem zbyt długo z powodu rozpadu ekipy do gry ale wydawała się okej tylko ciekawe jak z populacją.
Drakensang Online- ostatnio zacząłem, wydaje się spoko ale czy nie będzie P2W?

Z F2P nie ma chyba obecnie nic ciekawego na rynku może po za Maple Story 2 ale nie każdemu odpowiada styl graficzny.
Z B2P to tylko:

  • TESO
  • GW2
  • BDO

z P2P:

  • FFXIV
  • WOW

B2P Albion Online

ref

Jeżeli poprzednie odpowiedzi cię nie zadowoliły, no to sprawdź sobie
Old School Runescape.

Wyjaśnijcie mi ta magię po co każdemu ta populacja jeżeli gra ma jeden serwer, jedno endgamowe miasto to przy 200 osobach online jest prawie już tłum w tym mieście. Odrzuciles wszelkie możliwości. Pozatym pisanie najlepiej po polsku? Serio? Żadna gra nie wyszła po polsku od hmm 4 lat? Ba neverwinter cofnelo język polski. Jeżeli szukasz grindu z pvp i progresem a nic wymienionego nie podoba się to może surwiwal ConanExiles /Ark lub hack and slash Poe w przypadku 2 pierwszych cena to około 60 zł na g2a i mógłbym pograć. A poe jest za darmo.